İnistanbul Lokal projesi

İnistanbul Lokal projesi

İŞ GYO ve Nef İnistanbul Lokal projesinde lansman öncesi satışlar başladı.

İnistanbul Lokal konut projesi İŞ GYO ve Nef tarafından İstanbul Topkapı’da hayata geçecek.25,564 m2 arazi üzerinde inşa edilecek projede 4 Blok bulunacak.

Daire büyüklükleri ise ; 1+1 Konutlar: 48m2 – 118m2, 2+1 Konutlar: 73m2 – 144m2,  3+1 Konutlar: 129m2 – 240m2, 4+1 Konutlar: 214m2 – 308m2 arasında.

İnistanbul Lokal ev fiyatları 320.000 TL’den başlıyor.

İnistanbul Lokal teslim tarihi Aralık 2017.

İnistanbul Lokal projesi, İnistanbul Gala’nın yanında Topkapı’da, eski Şişecam fabrikasının bulunduğu alanda yükseliyor. İstanbul’un her köşesine rahatlıkla ulaşabileceğiniz metro hattına yürüme; tramvay ve metrobüse de yakın mesafede yer alıyor. Davutpaşa Metro İstasyonu’na: 100 m, Terazidere Metro İstasyonu’na: 400 m, Cevizlibağ Metrobüs Durağı’na: 1 km, E5’e: 1 km, Marmaray’a: 3.2 km, Yenikapı sahil yoluna: 4 km, Yenikapı Hızlı Feribot İskelesi’ne: 5 km, TEM’e: 7 km, Ataköy’e: 7 km, Zincirlikuyu’ya: 8 km, Atatürk Havalimanı’na: 10 km mesafede.

İnistanbul Lokal  İletişim :

444 72 21

www.inistanbultopkapi.com

Previous DKY On Kağıthane nerede
Sonraki İnistanbul Lokal fiyat

Diğer Yazılar

Avrupa Yakası

Greenist konutlarında evlenenlere özel kampanya

Güneşli Bölgesi’nde yaşamın başladığı Greenist konutlarında, 23 Nisan-03 Mayıs tarihlerinde evlenenlere özel 2+1 dairelerde yüzde 10 indirim kampanyası var.

Anadolu Yakası 0 Yorum

Teknik Yapı’da üçlü kampanya

TEKNİK Yapı, Evora İstanbul, Metropark ve Concord İstanbul projelerinde yer alan daireler için üçlü bir avantaj kampanyası başlattı.

İstanbul

TEM Point projesi

TEM Point konut projesi Sultangazi’de Nata Holding – Gül Proje tarafından inşa edilecek.

Anadolu Yakası 0 Yorum

Resim İstanbul’da yüzde 1 peşinat fırsatı

İnşaat sektörünün önde gelen ve köklü sirketlerinden biri olan Ortadoğu Grup, Resim İstanbul Orman Projesi’nde daire sahibi olmak isteyenlere yeni yıla özel kaçırılmayacak bir fırsat sunuyor.

Avrupa Yakası 0 Yorum

Seha Yapı’nın Başakşehir projesinde imzalar atıldı

İttifak Holding’in inşaat şirketi Seha Yapı’nın da aralarında bulunduğu ortak girişimin kazandığı Başakşehir’in merkezinde bulunan 115 bin metrekarelik arazi için düzenlenen ihalenin imzaları atıldı.

İstanbul

İstanbul’un Yeni Yatırım Bölgesi Tuzla

İstanbul’un birçok merkezinde hayata geçirilen kentsel yapı projeleri yeni yatırım bölgeleri ortaya çıkardı. Bunlardan biri de yıldızı parlayan Tuzla. Viaport Marina’nın açılmasıyla yıldızı iyice parlayan Tuzla, şimdilerde Sabiha Gökçen Havaalanı