İNDER Mükemmellik Zirvesi 12 Mayıs 2015’de gerçekleşecek

İNDER Mükemmellik Zirvesi 12 Mayıs 2015’de gerçekleşecek

2015’in ikinci yarısından itibaren yeni bir döneme hazırlanan Türkiye ve Türk Gayrimenkul Sektörüne ışık tutacak bilgiler, 12 Mayıs 2015 tarihinde İNDER’in düzenleyeceği ‘Mükemmelik Zirvesi’ ile kamuoyuna aktarılacak.
İNDER Mükemmellik Zirvesi, yapı sektöründe mükemmellik kültürünü benimsemiş, Türk Yapı Müteahhitliği Sektörünü dünyada hak ettiği yeri almasını hedefleyen, küresel rekabet gücüne ulaşıp fark yaratmak isteyen “mükemmellik hedefindeki” kurum ve kuruluşları bir araya getirecek.

Konut satışlarının tabana yayılması ve orta ve alt gelir grubunun konut sahibi olabilmesi için devletin, inşaatçıların, konut sahibi olmak isteyenlerin üzerine düşen görevlerin dile getirileceği zirvede; finans sektörünün, kentsel dönüşüme ve konutun tabana yayılması için atılacak adımlara sağlayabileceği finansal destekler de anlatılacak. Zirvede ayrıca ‘yeni dönemde’ (seçim sonrasında) gayrimenkul sektöründeki beklentiler kentsel dönüşümde atılması gereken adımlar ele alınacak. Zirvenin en çarpıcı açıklamalarından biri ise İNDER’in hazırladığı ve konut ihtiyacının en net durumunu gösteren rapor olacak.

12 Mayıs 2015 Salı tarihinde Hilton Kozyatağı Otel’de gerçekleşecek İNDER Mükemmellik Zirvesi, yapı sektöründe mükemmellik kültürünü benimsemiş, Türk Yapı Müteahhitliği Sektörünü dünyada hakettiği yeri almasını hedefleyen, küresel rekabet gücüne ulaşıp fark yaratmak isteyen “mükemmellik hedefindeki” kurum ve kuruluşları bir araya getiriyor.

İNDER Mükemmellik Zirvesi; tüm segmenlerinin en üst düzeyde beklentilerini karşılayan ve kusursuz bir performans gösteren kuruluşların bir araya gelerek mükemmellik kriterlerinin değerlendirilmesi; yeni yaklaşımlarla tüketici, toplum, tüm sermayedar ve paydaşların “mükemmeli yakalamak” için deneyim, fikir ve öngörülerin paylaşılması amacıyla düzenlenmektedir.
Kent estetiğine önem veren, çağdaş yaşam standartlarına ulaşmış, modern teknolojilerin kullanıldığı, iç ve dış boyutları ile Türkiye’nin itibarını oluşturan yapılar, Türk Yapı Müteahhitliği sektöründeki makro başarı planlamasının bir parçasıdır. Bu planlama süreci içerisindeki her bir paydaş, eşdeğer ölçülerde sorumluluk, hak ve söz sahibidir.

1967 yılında İstanbul İnşaatçılar Derneği ’nin kuruluşundan itibaren, yapı müteahhitliği sektöründeki hizmet kalitesini arttırmak adına gerek üyelerinin gücü gerekse katılımda bulundukları sektörel aktvitelerle sektörün en etkin sivil toplum örgütü olarak hizmet vermektedir.
Türk Yapı Müteahhitliği sektörünün gündeminin belirlendiği bu benzersiz platformda sizleri de aramızda görmekten mutluluk duyacağız.

İNDER Mükemmellik Zirvesi Programı:
09:00 – 10:00    Kayıt / Networking
10:00 – 11:10    Açılış Konuşmaları
11:10 – 11:30    İNDER Araştırma Raporu Sunumu
11:30 – 12:00    Finans Sektörünün, Kentsel Dönüşüme ve Konutun Tabana Yayılması için Atılacak Adımlara Sağlayabileceği Finansal Destekler
12:00 – 13:00    Öğle Yemeği
13:00 – 13:30    Çay-Kahve İkramı
13:30 – 14:30    Konut Satışları Tabana Nasıl Yayılır?
Orta ve Alt Gelir Grubunun Konut Sahibi Olabilmesi İçin Devletin, İnşaatçıların, Konut Sahibi Olmak İsteyenlerin Üzerine Düşen Görevler
14:30 – 15:30    Yeni Dönemde (Seçim Sonrasında) İnşaat Sektörünü Bekleyenler Kentsel Dönüşümde Atılması Gereken Adımlar,Yeni Dönemde Kentsel Dönüşüm

Previous Sabancı Holding Çimento Grubunu’nun piyasa değeri 5,5 Milyar TL.
Sonraki JLL Türkiye'den Dünya Saati Uygulaması’na destek

Diğer Yazılar

Etkinlikler 0 Yorum

Avrasya Kent Fuarı

REED TÜYAP bünyesinde gerçekleştirilecek olan Avrasya Kent Fuarı; geleceğin güvenli ve ulaşılabilir şehirlerini kurmak için Avrasya Bölgesi’nin üst düzey karar vericilerini, potansiyel yatırımcıların projeleriyle buluşturarak kentsel gelişimi ön plana çıkartmak

Etkinlikler 0 Yorum

IPCC yeni başkanını seçti

Hırvatistan’ın Dubrovnik kentinde düzenlenen IPCC 42. Oturumuna Türkiye İklim Değişikliği Başmüzakerecisi Prof. Dr. Mehmet Emin BİRPINAR Başkanlığında bir heyet ile katıldı.

Etkinlikler 0 Yorum

CSI yıllık toplantısını Kapadokya’da gerçekleştirdi

Toplantı, bu yıl, 2013’ten bu yana girişimin bir parçası olan, Türkiye çimento ve yapı malzemeleri sektörünün önde gelen şirketlerinden Çimsa’nın ev sahipliğinde düzenlendi.

Etkinlikler 0 Yorum

BUGİAD Tanışma ve İş Geliştirme Zirvesi

Bursa’nın en geniş tabanlı sivil toplum kuruluşu olan Bursa Girişimci İşadamları Derneği bünyesindeki Yapı Komitesi, düzenlediği zirvede yapı sektörünün önde gelen firmalarını bir araya getirdi.

Etkinlikler 0 Yorum

CNR Emlak Fuarı’nı 6 bin 840 yabancı alıcı ziyaret etti

Rusya, İran, Suudi Arabistan, Kuveyt, Katar, Fas, Ortadoğu ülkeleri, Birleşik Arap Emirlikleri başta olmak üzere pek çok ülkeden gelen profesyonel ziyaretçilerin yoğun ilgi gösterdiği CNR Emlak Fuarı’nı 6 bin 840’ı

Etkinlikler

500 Arap işadamı fuar için İzmir’e geliyor

TURAB tarafından 26-29 Mayıs tarihleri arasında gerçekleştirilecek 2. Yapı İnşaat  Malzemeleri ve Teknolojileri Fuarı ile 1. Ev Tekstili, Dekorasyon, İç Mimarı, Mobilya Fuarı’nda 500 Arap  işadamı 100 İzmirli firma ile

0 Yorum

Henüz Yorum Yok!

Siz bu yazıya ilk yorumu yapabilirsiniz!

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.