İNDER Mükemmellik Zirvesi 12 Mayıs 2015’de gerçekleşecek

İNDER Mükemmellik Zirvesi 12 Mayıs 2015’de gerçekleşecek

2015’in ikinci yarısından itibaren yeni bir döneme hazırlanan Türkiye ve Türk Gayrimenkul Sektörüne ışık tutacak bilgiler, 12 Mayıs 2015 tarihinde İNDER’in düzenleyeceği ‘Mükemmelik Zirvesi’ ile kamuoyuna aktarılacak.
İNDER Mükemmellik Zirvesi, yapı sektöründe mükemmellik kültürünü benimsemiş, Türk Yapı Müteahhitliği Sektörünü dünyada hak ettiği yeri almasını hedefleyen, küresel rekabet gücüne ulaşıp fark yaratmak isteyen “mükemmellik hedefindeki” kurum ve kuruluşları bir araya getirecek.

Konut satışlarının tabana yayılması ve orta ve alt gelir grubunun konut sahibi olabilmesi için devletin, inşaatçıların, konut sahibi olmak isteyenlerin üzerine düşen görevlerin dile getirileceği zirvede; finans sektörünün, kentsel dönüşüme ve konutun tabana yayılması için atılacak adımlara sağlayabileceği finansal destekler de anlatılacak. Zirvede ayrıca ‘yeni dönemde’ (seçim sonrasında) gayrimenkul sektöründeki beklentiler kentsel dönüşümde atılması gereken adımlar ele alınacak. Zirvenin en çarpıcı açıklamalarından biri ise İNDER’in hazırladığı ve konut ihtiyacının en net durumunu gösteren rapor olacak.

12 Mayıs 2015 Salı tarihinde Hilton Kozyatağı Otel’de gerçekleşecek İNDER Mükemmellik Zirvesi, yapı sektöründe mükemmellik kültürünü benimsemiş, Türk Yapı Müteahhitliği Sektörünü dünyada hakettiği yeri almasını hedefleyen, küresel rekabet gücüne ulaşıp fark yaratmak isteyen “mükemmellik hedefindeki” kurum ve kuruluşları bir araya getiriyor.

İNDER Mükemmellik Zirvesi; tüm segmenlerinin en üst düzeyde beklentilerini karşılayan ve kusursuz bir performans gösteren kuruluşların bir araya gelerek mükemmellik kriterlerinin değerlendirilmesi; yeni yaklaşımlarla tüketici, toplum, tüm sermayedar ve paydaşların “mükemmeli yakalamak” için deneyim, fikir ve öngörülerin paylaşılması amacıyla düzenlenmektedir.
Kent estetiğine önem veren, çağdaş yaşam standartlarına ulaşmış, modern teknolojilerin kullanıldığı, iç ve dış boyutları ile Türkiye’nin itibarını oluşturan yapılar, Türk Yapı Müteahhitliği sektöründeki makro başarı planlamasının bir parçasıdır. Bu planlama süreci içerisindeki her bir paydaş, eşdeğer ölçülerde sorumluluk, hak ve söz sahibidir.

1967 yılında İstanbul İnşaatçılar Derneği ’nin kuruluşundan itibaren, yapı müteahhitliği sektöründeki hizmet kalitesini arttırmak adına gerek üyelerinin gücü gerekse katılımda bulundukları sektörel aktvitelerle sektörün en etkin sivil toplum örgütü olarak hizmet vermektedir.
Türk Yapı Müteahhitliği sektörünün gündeminin belirlendiği bu benzersiz platformda sizleri de aramızda görmekten mutluluk duyacağız.

İNDER Mükemmellik Zirvesi Programı:
09:00 – 10:00    Kayıt / Networking
10:00 – 11:10    Açılış Konuşmaları
11:10 – 11:30    İNDER Araştırma Raporu Sunumu
11:30 – 12:00    Finans Sektörünün, Kentsel Dönüşüme ve Konutun Tabana Yayılması için Atılacak Adımlara Sağlayabileceği Finansal Destekler
12:00 – 13:00    Öğle Yemeği
13:00 – 13:30    Çay-Kahve İkramı
13:30 – 14:30    Konut Satışları Tabana Nasıl Yayılır?
Orta ve Alt Gelir Grubunun Konut Sahibi Olabilmesi İçin Devletin, İnşaatçıların, Konut Sahibi Olmak İsteyenlerin Üzerine Düşen Görevler
14:30 – 15:30    Yeni Dönemde (Seçim Sonrasında) İnşaat Sektörünü Bekleyenler Kentsel Dönüşümde Atılması Gereken Adımlar,Yeni Dönemde Kentsel Dönüşüm

Previous Sabancı Holding Çimento Grubunu’nun piyasa değeri 5,5 Milyar TL.
Sonraki JLL Türkiye'den Dünya Saati Uygulaması’na destek

Diğer Yazılar

Etkinlikler 0 Yorum

Eminevim Yöneticiler Zirvesi Antalya’da gerçekleşti

2015 yılının değerlendirmesi ve 2016’nın hedeflerinin değerlendirildiği ‘Stratejik Bütünleşme’ zirvesi, Yönetim Kurulu ve 196 yöneticinin katılımıyla, 2015 yılının değerlendirilmesiyle başladı. Emin Şirketler Grubu İş Geliştirme ve Pazarlama departmanı tarafından organize

Etkinlikler 0 Yorum

Türk Yapı Sektörü Raporu 2015 açıklanıyor

Türk Yapı Sektörü Raporu 2015 açıklanıyor ve Ekonomistler Türk Yapı Sektörünü Değerlendiriyor”

Etkinlikler

Akıllı ev hırsızı cepten yakalıyor

Tayvan güvenlik firmaları, 17-20 Eylül tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi’nde 19. kez düzenlenecek ISAF 2015’te dünya standartlarındaki ürünlerini üretici ve tüketiciler ile buluşturacak.

Etkinlikler 0 Yorum

Gayrimenkulde Dijital Pazarlama ve Sosyal Medya Yönetimi Eğitim Semineri

Tüm sektörlerde olduğu gibi gayrimenkul sektöründe de başarılı olmanın kuralları günümüzde çok değişti.

Etkinlikler 0 Yorum

GAÜ,Uluslararası düzeyde mimarlık sempozyumu düzenliyor

Dünya mimarlık otoriteleri KKTC’ye gelecek. Girne Amerikan Üniversitesi (GAÜ) Mimarlık alanında OrtaDoğu ve Akdeniz Bölgesi nin en büyük akademik etkinliğine ev sahiplimi yapmaya hazırlanıyor.

Etkinlikler

İmar mevzuatı revizyon çalıştayı düzenleniyor

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı imar mevzuatı uygulamalarında karşılaşılan sorunların düzenlenmesine yönelik çalıştay düzenliyor.

0 Yorum

Henüz Yorum Yok!

Siz bu yazıya ilk yorumu yapabilirsiniz!

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.