İncek Prestij Yarın Satışa Çıkıyor

İncek Prestij Yarın Satışa Çıkıyor

Çankaya İncek’te 60 bin metrekare alana kurulu, 765 konuttan oluşan İncek Prestij projesinde sona gelindi.

19-20 Nisan’da satışa çıkarılacak incek Prestij’de 1+1 daire tipinden 6+2 daireye, Yalı Loft’lardan Prestij Kule gibi 12 farklı tip ve büyüklükte seçenekleri bulunuyor. Proje ortağı İsmail Mert Fırat örnek daireleri basına tanıttı.Çankaya İncek’te 60 bin metrekare alan üzerine kurulu, 765 konuttan oluşan İncek Prestij projesinde sona gelindi.

19-20 Nisan’da satışa çıkarılmaya başlanacak
İncek Prestij’de 1+1 daire tipinden 6+2 daireye. Yalı Loft’lardan Prestij Kule gibi 12 farklı tip ve büyüklükte seçenekleri bulunuyor. İncek Prestij satış ofisinde basın lansmanı yapılan projenin ortaklan, Ankara’nın ‘en ayncalıklı’ projesinin altına imza attıklarını belirtti. Fırat ve Dema İnşaat ortaklığıyla hayata getirilen’ incek Prestij projesinde 16 blok ve 765 daire yer alıyor. Projede akıllı dairelerin fiyatı 260 bin liradan başlıyor. Temeli Kasım 2013’te atılan İncek Prestij konutlannın anahtar teslim tarihi ise Haziran 2016. Basın mensuplanyla örnek daireleri gezen proje ortağı İsmail Mert Fırat, “Biz konuttan ziyade insanlara yaşam merkezi sunuyoruz. İncek Prestij konutlannda insanların her anını kolaylaştıracak, onlan mutlu edecek çözümler için çalıştık. Bu projeyi Ankara’ya kazandırmaktan onur duyuyoruz.” diye konuştu. Bir diğer ortak Faruk Fukara da İncek Prestij’in, hem bulunduğu İncek’e hem de Ankara’ya prestij katacağını söyledi. Basın mensuplanna projenin maketi üzerinden bilgiler veren  projenin tamamlandıktan sonra 5 yıl boyunca yapımcı firma tarafından yönetileceğini, bu süre boyunca İncek Prestij’de oturanlann VİP hizmet alacağını, kaydetti.

İNCEK PRESTİJİN AVANTAJLARI
Ankara İncek Prestij Konutlannda 1+ 1, 2 +1, 3+1, 4+1, 5+1, 6+1 ve 6+2 şeklinde daire tipleri tasarlanan İncek Konutlannda 1+1 dairelerin bürüt alanlan 63 metrekare olarak belirlendi. Projede 2+ 1 salon dairelerin büyüklüğü ise 83 metrekare ile 99 metrekare arasında değişiyor. Doğayla iç içe tematik bahçeler, teras bahçeler ve binalardan bağımsız koşu ve yürüyüş platosu mevcut. Konut projesinde açık ve kapalı yüzme havuzlan, plaj havuz gibi birbirinden farklı seçeneklerle her gün her mevsim yüzebilmek mümkün olacak. İncek Prestij konutlannda, her türlü spor için alanlar ayrılmış, aynca sauna ve spa merkezleri de müşterilerin beğenisine sunulmuş. Projede çocuklar da unutulmamış. Özel olarak tasarlanmış oyun avlusu, yal bahçesi .özel tırmanma alanı çocuklara hitap edcek. Projede 92 araçlık açık, 150 araçlık da kapalı otopark seçeneği de bulunuyor. Çevre dostu olarak inşa edilen otoparklarda elektrikli otomobiller için şarj ünitelerine de yer verilecek. (Türkiye Gazetesi)

Previous Hacılar Dünyaya Açılıyor
Sonraki Alfemo Tekirdağ Kapılarını Açıyor

Diğer Yazılar

Firma Haberleri 0 Yorum

Eminevim’den dar gelirli için ev sahibi olma fırsatı

100 bin lira için 900 TL’den başlayan taksitlerle vade farksız ev sahibi olma fırsatı.

Firma Haberleri 0 Yorum

Kazlıçeşme’de İmzalar Atıldı Sıra Karma Projede

Emlak sektörünün yeni dönemine damga vuracak projeler arasında gösterilen ve ihale işlemleri tamamlanan Zeytinburnu’ndaki Kazlıçeşme arazisinin devriyle ilgili yasal işlemler tamamlandı ve imzalar atıldı.

Firma Haberleri 0 Yorum

Şehitkamil Şirinevler Konutları Bitme Asamasında

Şehitkamil Belediyesi tarafından vatandaşın konut ihtiyacını karşılamak adına Sirinevler Mahallesinde yapımı devam eden Şirinevler Konutları, bitme aşamasına geldi.

Firma Haberleri 0 Yorum

Beyaz İnşaat’tan açıklama

14 Aralık 2016 tarihinde asılsız bir ihbar kaynaklı hakkımızda basın ve internet ortamında bazı haberler çıkmıştır.

Firma Haberleri

Yalıtım sıcak günler için de gerekli

İnşaat ve yalıtım sektöründe lider markaların üreticisi Eryap Grup, 5 Haziran Çevre Günü’nde sürdürülebilir bir gelecek için; yaşanan iklim değişiklikleriyle birlikte önemi iyice anlaşılan ısı yalıtımı konusunun sadece soğuk günler

Firma Haberleri 0 Yorum

Ege’de turizmcilere elektrik indirimi

Turizimcilerin elektriği bir yıl boyunca indirimli Ege Turistik İşletmeler Ve Konaklamalar Birliği üyeleri, ETİC ile imzalanan protokol sayesinde bir yıl boyunca elektrik faturalarını indirimli ödeyecek

0 Yorum

Henüz Yorum Yok!

Siz bu yazıya ilk yorumu yapabilirsiniz!

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.