İncek Prestij Yarın Satışa Çıkıyor

İncek Prestij Yarın Satışa Çıkıyor

Çankaya İncek’te 60 bin metrekare alana kurulu, 765 konuttan oluşan İncek Prestij projesinde sona gelindi.

19-20 Nisan’da satışa çıkarılacak incek Prestij’de 1+1 daire tipinden 6+2 daireye, Yalı Loft’lardan Prestij Kule gibi 12 farklı tip ve büyüklükte seçenekleri bulunuyor. Proje ortağı İsmail Mert Fırat örnek daireleri basına tanıttı.Çankaya İncek’te 60 bin metrekare alan üzerine kurulu, 765 konuttan oluşan İncek Prestij projesinde sona gelindi.

19-20 Nisan’da satışa çıkarılmaya başlanacak
İncek Prestij’de 1+1 daire tipinden 6+2 daireye. Yalı Loft’lardan Prestij Kule gibi 12 farklı tip ve büyüklükte seçenekleri bulunuyor. İncek Prestij satış ofisinde basın lansmanı yapılan projenin ortaklan, Ankara’nın ‘en ayncalıklı’ projesinin altına imza attıklarını belirtti. Fırat ve Dema İnşaat ortaklığıyla hayata getirilen’ incek Prestij projesinde 16 blok ve 765 daire yer alıyor. Projede akıllı dairelerin fiyatı 260 bin liradan başlıyor. Temeli Kasım 2013’te atılan İncek Prestij konutlannın anahtar teslim tarihi ise Haziran 2016. Basın mensuplanyla örnek daireleri gezen proje ortağı İsmail Mert Fırat, “Biz konuttan ziyade insanlara yaşam merkezi sunuyoruz. İncek Prestij konutlannda insanların her anını kolaylaştıracak, onlan mutlu edecek çözümler için çalıştık. Bu projeyi Ankara’ya kazandırmaktan onur duyuyoruz.” diye konuştu. Bir diğer ortak Faruk Fukara da İncek Prestij’in, hem bulunduğu İncek’e hem de Ankara’ya prestij katacağını söyledi. Basın mensuplanna projenin maketi üzerinden bilgiler veren  projenin tamamlandıktan sonra 5 yıl boyunca yapımcı firma tarafından yönetileceğini, bu süre boyunca İncek Prestij’de oturanlann VİP hizmet alacağını, kaydetti.

İNCEK PRESTİJİN AVANTAJLARI
Ankara İncek Prestij Konutlannda 1+ 1, 2 +1, 3+1, 4+1, 5+1, 6+1 ve 6+2 şeklinde daire tipleri tasarlanan İncek Konutlannda 1+1 dairelerin bürüt alanlan 63 metrekare olarak belirlendi. Projede 2+ 1 salon dairelerin büyüklüğü ise 83 metrekare ile 99 metrekare arasında değişiyor. Doğayla iç içe tematik bahçeler, teras bahçeler ve binalardan bağımsız koşu ve yürüyüş platosu mevcut. Konut projesinde açık ve kapalı yüzme havuzlan, plaj havuz gibi birbirinden farklı seçeneklerle her gün her mevsim yüzebilmek mümkün olacak. İncek Prestij konutlannda, her türlü spor için alanlar ayrılmış, aynca sauna ve spa merkezleri de müşterilerin beğenisine sunulmuş. Projede çocuklar da unutulmamış. Özel olarak tasarlanmış oyun avlusu, yal bahçesi .özel tırmanma alanı çocuklara hitap edcek. Projede 92 araçlık açık, 150 araçlık da kapalı otopark seçeneği de bulunuyor. Çevre dostu olarak inşa edilen otoparklarda elektrikli otomobiller için şarj ünitelerine de yer verilecek. (Türkiye Gazetesi)

Previous Hacılar Dünyaya Açılıyor
Sonraki Alfemo Tekirdağ Kapılarını Açıyor

Diğer Yazılar

Firma Haberleri 0 Yorum

Her bütçeye uygun ev seçenekleri Nestavilla’da

Vefa Holding güvencesiyle ön üretimli konutlar üreten Nestavilla, doğayla baş başa kalabileceğiniz az katlı çok avantajlı konut çözümlerini 39. Yapı Fuarı’nda tanıtıyor.

Firma Haberleri 0 Yorum

Doğru Konsept Yoksa Konutlar Elde Kalıyor

BHB Yatırım ve Danışmanlık’ın iştiraki olan Satış Ajansı’nın kurucu ortağı Hasan Bursalıoğlu, doğru fizibilite çalışmalarının yapılmaması nedeniyle bazı projelerde satış sıkıntısının yaşanabildiğini söyledi.

Firma Haberleri 0 Yorum

Sinpaş GYO projelerine 5 saygın ödül

Gayrimenkul sektöründe konsept projelerin lideri Sinpaş GYO, dünyanın önde gelen gayrimenkul ve inşaat sektörlerinin değerlendirildiği European Property Awards’ta (Avrupa Gayrimenkul Ödülleri) 5 ödüle layık görülerek büyük bir başarıya imza attı.

Firma Haberleri 0 Yorum

Kulak Kent Adana

Yapı sektöründe 71 yıllık bilgi, birikim ve deneyime sahip olan Kulak İnşaat tarafından Adana’nın hızlı gelişen ilçesi Yüreğir’de yapımına başlanan Kulak Kent projesinde birinci etap satışlar tamamlanıyor.

Firma Haberleri 0 Yorum

Hekim Holding Dev Fuarda Yer Alacak

Hekim Holding Yönetim Kurulu Üyesi, İdari ve Mali İşler Başkan Yardımcısı Aydan Hekim, grup şirketlerinin bulundukları sektörde öncü olmalarının getirdiği sorumlulukla Yapı Fuarı’nda sektöre yön gösteren yenilikçi ürünlerini sergileyeceklerini söyledi.

Firma Haberleri 0 Yorum

Azel Kule Ankara’da Yükseliyor

AZEL Gayrimenkul’un Başkent’te lüks konutların gelişim aksı olan batı girişinde hayata geçirdiği karma proje Azel Kule hızla yükseliyor.

0 Yorum

Henüz Yorum Yok!

Siz bu yazıya ilk yorumu yapabilirsiniz!

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.