İncek Loft’ta 42 adet ticari kira tekliflerine açıldı

İncek Loft’ta 42 adet ticari kira tekliflerine açıldı

Akfen İnşaat’ın konut markası Loft imzasını taşıyan “İncek Loft” projesi talep rekorları kırıyor.

Ev teslimlerine Nisan ayında başlanılan projede şimdi “Alışveriş Kanyonun’’da bulunan 42 adet ticari kira tekliflerine açıldı. Yatırımcılar en geç 15 Temmuz akşamına kadar teklif şartnamesini tanıtım ofislerinden temin edebilecek.

“İncek Loft” Ticaret Hayatını Canlandırıyor
Ankara’nın cazibe merkezi İncek’te, Akfen İnşaat güvencesiyle yükselen “İncek Loft” ta yaşam 30 Haziranda başlıyor. Uluslararası ödüllere sahip Tabanlıoğlu Mimarlık imzasıyla hayata geçirilen, “İncek Loft” içerisinde yer alan “Alışveriş Kanyonu” ile bölgeyi cazibe merkezi haline getiriyor. Önemli markalarının aynı çatı altında toplanacağı, sosyal yaşama da kalite kazandıracak ticari alan bölge halkının da ihtiyaçlarına cevap verecek.

Ankara’yı sadece yaşam değil aynı zamanda yatırım merkezi olarakta yükselten projenin en heyecan verici alanlarından biri olan “Alışveriş Kanyonu” kira tekliflerine açıldı. İncek Loftta Ankara’da bir ilk olan gözlem evi, cep sineması, parti evi, hobi atölyesi, çocuk oyun parkı gibi sosyal donatı alanları bulunuyor. 42 ticari alandan oluşan Alışveriş Kanyonu ise site halkına hizmet vereceği gibi site dışından gelen misafirlerin de hizmetine de açık olacak.

İncek Loft’ta Yaşam 30 Haziran’da başlıyor.
108 bin m²lik arsa üzerine inşa edilen 1+1’den 6,5+1’e kadar 71m2 ile 562 m2 arasında farklı tip ve büyüklükte 1199 konuttan oluşan “İncek Loftta ” 30 Haziran 2016 ‘da yaşam başlıyor.
Ankara’ya prestij kazandıran projede 2 km uzunluğunda yürüyüş parkuru, kapalı yüzme havuzu, fitness merkezi, tenis kortu, basketbol ve voleybol sahaları gibi geniş spor alanları, Ankara’da bir ilk olan profesyonel gözlem evi, cep sineması, parti evi, hobi atölyesi, çocuk oyun parkı gibi sosyal donatı alanları bulunuyor.

Rakamlarla İncek Loft
•    Mogan gölü manzaralı 108 bin m²lik arazi
•    1199 konut
•    6 Adet 20-30 katlı Yüksek Evler; 11 Adet 4-7 katlı Ankara Evleri; 7 adet 6-9 katlı Teras Evleri
•    1+1’den 6,5+1’e kadar 71m2 ile 562 m2 arasında değişen daire seçenekleri
•    % 75 peyzaj ve donatı alanları
•    1973 m2 sosyal donatı alanı
•    2065 araçlık otopark alanı

Previous TOKİ'den Kahta'ya 500 konut
Sonraki Özge Yapı'dan her bütçe ve hayale uygun prefabrik

Diğer Yazılar

Ankara 0 Yorum

Yenimahalle Gold Wings 2 Konutları’nda son daireler

Ankara, sürekli açılan yeni yerleşimler ve kentsel dönüşüm projeleriyle yepyeni bir görünüme bürünüyor.

Ankara

İncek Vista konut projesi

İncek Vista  konut projesi Ankara İncek Bulvarı’nda Özçelik İnşaat – Pelit İnşaat tarafından hayata geçirilmekte.

Ankara

Renapark Ankara’da yeni bir yaşam alanı

Renapark konut projesi Ankara Beytepe’de Kocamanlar Aliminyum tarafından inşa ediliyor. Şehrin göbeğinde ve karmaşadan uzak, ana arterlere yakın bir konumda insa edilen Renapark’ta konforlu bir yasam için hersey düşünüldü

Ankara

Babalar Uptown İncek’te yarıştı

Uptown İncek konut projesi Ankara İncek’te Lema Grup tarafından hayata geçiriliyor.Babalar Günü’nde Uptown İncek keyifli bir test sürüşü etkinliğine ev sahipliği yaptı.

Ankara 0 Yorum

Aksoy Vip Konutları Pursaklar

Ankara Pursaklar Havaalanı yolu üzerinde Üçgen Mimarlık tarafından inşa edilen Aksoy Vip konutları Pursakların merkez bölgesinde yer almakta.

Ankara 0 Yorum

Ankara nitelikli konut projelerinin yıldızı

2015 yılı  Ankara konut satışlarını değerlendiren TEMFED Başkanı Hacı Ali Taylan, Ankara’nın nitelikli konut alanında yıldız olacağını söyledi.

0 Yorum

Henüz Yorum Yok!

Siz bu yazıya ilk yorumu yapabilirsiniz!

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.