İncek Loft teslim tarihi

İncek Loft teslim tarihi

Akfen İnşaat güvencesi ve uluslararası ödüllere sahip Tabanlıoğlu Mimarlık imzasıyla hayata geçirilen İncek Loft, başkent Ankara’nın yeni cazibe merkezi İncek’in en büyük konut projesi. İncek Loft, toplam 1199 konuttan oluşuyor.

Yüksek Evler, Ankara Evleri ve Teras Evler’den oluşan İncek Loft’ta her aile tipine ve bütçeye göre farklı daire seçeneklerinden oluşan tercih imkanları sunuyoruz. 1+1’den 6,5+1’e kadar 71m2 ile 562 m2 arasında farklı tip ve büyüklükte daireler yer alıyor.

Çok keyifli donatı alanları ile süslenmiş baza üstündeki bahçe katlarıyla başlayan yüksek bloklar, Mogan ve şehir manzaralarıyla yükseliyorlar. Mogan cephesinde önde bulunan Ankara evleri, alçak katlı ve önlerindeki keyifli bahçeleriyle bilinen Gaziosmanpaşa evlerinden izler taşıyor. Bu iki kümenin ortasında konumlanmış 44 ticari alana sahip alışveriş meydanında alışveriş ve dinlence için sunulan imkanların, İncek Loft mülk sahipleri kadar çevre sakinlerinin de ilgisini çekeceğini düşünüyoruz.
 

Projede 2 km uzunluğunda yürüyüş parkuru, kapalı yüzme havuzu, fitness merkezi, tenis kortu, basketbol ve voleybol sahaları gibi geniş spor alanları, Ankara’da bir ilk olan profesyonel gözlem evi, cep sineması, parti evi, hobi atölyesi, çocuk oyun parkı gibi sosyal donatı alanları bulunuyor. Ankarada bir konut projesinde ilk kez yer alan Pony Club ise çocukların keyifli vakit geçirecekleri ve binicilikle tanışacakları benzersiz bir deneyim.

Sabah sporunun ardından cafede meyve suyunu yudumlayacak, alışveriş kanyonundan günlük tüm ihtiyaçlarını karşılayacak, hafta sonu çocuğunun pony clubda  ya da gözlemevindeki mutlu anlarında ona eşlik edecek, dilerse çocuğunun yaş gününü parti evinde kutlayacak, misafirleriyle cep sinemasında güzel bir film keyfi yaşayacak. Kısacası burada ev sahibi olan bir aile dışarıya çıkmadan da burada bir yandan tüm ihtiyaçlarını karşılayıp bir yandan da keyifli zaman geçirebilecek.İncek Loft Nisan 2016’da teslim edilecek.

Previous Azel Kule teslim tarihi
Sonraki Ankara elektrik kesintisi 17 Aralık 2014

Diğer Yazılar

Firma Haberleri 0 Yorum

Mar Yapı ve Rotana’dan Tri G Rotana Projesi

Türkiye’nin genç ve dinamik gayrimenkul şirketlerinden Mar Yapı, Güneşli’deki yatırımlarına 30 katlı otel ve rezidans kulesi Tri G ile devam ediyor.

Firma Haberleri 0 Yorum

Gölde Luxe Konutları Satış Lideri

Ata Yıldız İnşaat tarafından projelendirilen ve Eryaman’da inşa edilen Gölde Luxe Konutları, diğer inşaat firmalarının aksine faizleri yükseltmeyerek, 0,68 faiz oranıyla konut satışlarını ikiye katladı.

Firma Haberleri 0 Yorum

Tekfen Emlak Geliştirme’den yeni proje: HEP İstanbul

Türkiye’nin öncü gayrimenkul geliştirme şirketlerinden Tekfen Emlak Geliştirme, İstanbul’un hızla gelişen bölgelerinden Esenyurt’ta, E-5 ve TEM bağlantı yolu’nun  kesiştiği lokasyonda  değeri 500 milyon TL’ye ulaşan “Hayatımın Evi Projesi” HEP İstanbul’u

Firma Haberleri 0 Yorum

Pakpen ürünlerini Rusya’daki yapı sektörü ile buluşturdu

Pakpen Dış Ticaret Müdürü Kadir Akyıldırım, Rusya’nın çok geniş bir coğrafya ve pazar olduğunu belirterek, “SibBuild, Rusya’nın köklü ve çok önemli fuarlarından biri. Bu yıl ilk kez bu fuara katılarak

Firma Haberleri

Karbon ofisleri yaşam alanlarına dönüştürüyor

Kalabalık, geniş, küçük ofislere bol eşya sığdırmanın yolu pratik ofis dolaplarından geçiyor. Birçok özelliğe sahip modüller, baş üstü dolapları ofislere ferahlık katarken modern bir görünüm sağlıyor.

Firma Haberleri 0 Yorum

Mebuskent “Ben Bakan Olsam” resim yarışması devam ediyor

Ankara’nın yeni cazibe merkezlerinden Batıkent Karacakaya’da, şehrin içinde yeni bir şehir kurma hedefiyle yükselen Mebuskent konut projesinin düzenlediği “Ben Bakan Olsam” resim yarışması sürüyor.

0 Yorum

Henüz Yorum Yok!

Siz bu yazıya ilk yorumu yapabilirsiniz!

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.