İncek Blue’da yaşam başladı

İncek Blue’da yaşam başladı

Temalı konut projelerinin Ankara’daki ilk örneği olarak Sinpaş GYO’nun tasarladığı İncek Dünyası’nda, İncek Life projesinin ardından İncek Blue’da da yaşam başladı.

Peyzajında maviyi ve suyu kullanım tarzıyla beğeni toplayan İncek Blue, şehrin stresinden uzak, geniş su alanlarının kenarında, doğa ile iç içe bir yaşam sunması ile dikkat çekiyor.

Sinpaş GYO’nun geliştirdiği İncek Dünyası’nın en mavi projesi olan İncek Blue’da yaşam başladı. Zen Kulübü, kış bahçeleri, kendine ait çarşısı ve kapalı havuzu olan proje,aynı zamanda devasa açık havuzu, plajı ve çocuklar için özel tasarlanmış dev oyun parkı olan İncek Park’a da komşu.

Doğanın ortasında eşsiz bir manzaraya sahip
İncek Blue, bir yanda Ankara’nın ilk kumsallı yüzme havuzunun mavisine, diğer yanda yeşillikler içinde ilham verici bir peyzaja bakarken, aynı zamanda kesintisiz bir şehir manzarasına da hâkim konumda bulunuyor. Projeye komşu İncek Park’taki piknik ve barbekü alanı, tenis kortu, koşu, bisiklet, yürüyüş parkurları, yoga ve pilates alanları da ailelere keyifli zaman geçirebilme olanağı tanıyor.

İncek Blue’da çocuklar için her şey düşünüldü
İncek Dünyası içindeki parkta bulunan gezinti göleti, golf sahası, basketbol sahası ve tenis kortu, konser ve etkinlikler için kullanılan yeşil alan, ağaç evler, macera parkı, çocuk oyun alanları ve çocuk kulübü gibi olanaklardan İncek Blue sakinleri de yararlanabilecek.

Projeye yürüme mesafesinde Bahçeşehir Koleji
Eğitim kalitesi ve uzman kadrosuyla Türkiye’nin en büyük eğitim kurumlarından biri olan Bahçeşehir Koleji, anaokulu ve ilköğretim okullarıyla İncek Life projesinin yanı başında konumlanıyor.

Bahçeşehir Koleji’nin yanı sıra, Ankara’nın önemli diğer eğitim kurumları da Sinpaş GYO’nun projesine çok yakın bir mesafede yer alıyor. Eskişehir yolu, Konya yolu ve Çevreyolu gibi en önemli ulaşım güzergâhlarına yakınlığı ile çok değerli bir konuma sahip olan İncek Blue projesi, Atılım Üniversitesi’ne 3 dakika, Bilkent Üniversitesi ve TED Ankara Koleji’ne 10 dakika mesafesi ile oldukça avantajlı bir konuma sahip.
Projenin Künyesi
Proje Adı: İncek Blue
Bölge: İncek,Ankara
Konut Sayısı:225
Ev Tipi:80 metrekare ile 150 metrekare arası daireler

Previous KDV iadesi alacağım diye zarar etmeyin!
Sonraki Koordinat Çayyolu Ümitköy’de yükseliyor

Diğer Yazılar

Ankara 0 Yorum

Sinpaş’tan Ankara’ya 3 yeni proje

Sinpaş Ankara’da 3 yeni konut projesi gerçekleştirecek. Sinpaş 2015’in mart ayı itibarıyla gayrimenkul sektöründe, en fazla ciroya ulaşan özel sektör şirketi oldu.

Ankara 0 Yorum

Sofa Loca

TOKİ iştiraki Emlak Konut GYO’nun Ankara’daki ilk projesi olarak sunulan SofaLoca’da ön talepler toplanmaya başladı.

Ankara 0 Yorum

Hemen teslim Ankara konut projeleri

Ankara’nın her bölgesinde Hemen teslim Ankara konut projeleri daire büyüklükleri ve fiyatları…

Ankara

Emlak Konut’tan Ankara’ya 3.Proje

Türkiye’nin en büyük Gayrimenkul Yatırım şirketi olan Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı (GYO) Ankara’daki gayrimenkul  yatırımlarına devam ediyor.

Ankara 0 Yorum

Relax Plus Yaşamkent’te 159.000 TL’den başlayan fiyatlar

Relax Plus’da ev fiyatları 159.000 TL’den başlıyor.

Ankara

Ankaralı kadınlar mutfak konforunu Parktepe Evleri’nde yaşayacak

Ankara Beytepe’de yükselen Parktepe Evleri konut projesi  kadınlara mutfak konforu sunuyor. Özellikle kadınların evde en çok zaman geçirdiği mutfağı keyif mekanı haline getirmeyi hedefleyen Parktepe Evleri, hanımları Alman kalitesini tasarım

0 Yorum

Henüz Yorum Yok!

Siz bu yazıya ilk yorumu yapabilirsiniz!

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.