Ilgaz Dağı yeni tesise kavuşuyor

Ilgaz Dağı yeni tesise kavuşuyor

Türkiye’nin önemli kış turizm merkezlerinden İlgaz Dağı, yeni bir tesise daha kavuşuyor.

Çankırı sınırları içindeki İlgaz Yıldıztepe Mevkii’nde özel idare tarafından yaptırılan tesis yüzde 95 oranında tamamlandı. Vali Vahdettin Özcan, yeni tesislerle İlgaz Dağı’nın ülkemizin en önemli kış turizm merkezlerinden biri olacağını söyledi söyledi. Tesis inşaatını il genel meclisi üyeleri ile birlikte yerinde inceleyen Vali Özcan, İlgaz Kaymakamı Yusuf Güniden bilgi aldı.

Tesisin İlgaz Kadınçayırı Yıldıztepe Kültür ve Turizm, Koruma ve Gelişim Bölgesi’nde yer aldığını belirten Kaymakam Güni, şöyle dedi: “5 bin metre kare kapalı alana sahip olan binamız, güvenlik ve sağlık birimlerinin de görev yapacağı şekilde tasarlanmıştır.

Yemekhanesi, hamamı, saunası, çok amaçlı salonu, 2 adet mutfağı, mutfakta yemek asansörü ve soğuk hava deposu bulunmaktadır. 5’i süit oda olmak üzere 28 odası bulunmaktadır. 4 tarafında koridorları görecek şekilde kamera sistemi vardır. Odalar dahil olmak üzere sprink sistemi bulunmaktadır.” (Bizim Gazete/DHA)

Previous Regnum Sky Tower Ankara'da bir ilk
Sonraki Gebze İstanbul'a bağlanıyor

Diğer Yazılar

Otel 0 Yorum

Yalova Termal Palace ‘ın 2200 odasının rezervasyonu şimdiden tamamlandı

Karaderili Group Yalova’da başlattığı ve 2017 yılının ilk çeyreğinde açacağı Yalova Termal Palace ‘ın 2200 odasının rezervasyonu şimdiden tamamlandı.

Otel 0 Yorum

Titanic Deluxe Bodrum Mayıs 2016’da açılıyor

Türkiye’nin en seçkin otel zincirlerinden Titanic Hotels, Bodrum’un en güzel koylarından Güvercinlik’te, Pina Yarım Ada’sından Cennet Koyu’nu seyreden çok özel bir konumda misafirlerini ağırlamak üzere Titanic Deluxe Bodrum’un kapılarını açıyor.

Otel 0 Yorum

The Green Park Otel Ankara açılıyor

Müşteri kabulü başlayan otelin resmi açılışının yakında yapılacağını söyleyen Yönetim Kurulu Başkanı Adil Üstündağ,

Otel

Rotana Türkiye’deki ilk iki otelini açıyor

Dünyanın önde gelen uluslararası otel zincirlerinden olan ve Orta Doğu, Afrika, Güney Asya, Doğu Avrupa’da hızla büyüyen Rotana; Türkiye’deki ilk iki oteli “Burgu Arjaan by Rotana” ve “Tango Arjaan by

Otel

Kıbrıs Elexus Hotel Ağustos ayında açılıyor

Elexus Hotel, klasik “her şey” dahil konseptinden sıkılanlara, “Ultra Extended Full Board Plus” konseptiyle farklı deneyimleri aynı anda yaşayabileceğiniz eşsiz bir tatil vaat ediyor!

Otel

Park Prestige Suites

Park Bosphorus Hotel bünyesinde faaliyet gösteren Park Prestige Suites, İstanbul’da ev konforunda lüks hizmet arayan yerli-yabancı turistlerin ilk tercihi haline geldi.

0 Yorum

Henüz Yorum Yok!

Siz bu yazıya ilk yorumu yapabilirsiniz!

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.