Ihlamur Konağı’nda Yaşlı Kabulüne Başlandı

Ihlamur Konağı’nda Yaşlı Kabulüne Başlandı

İnşaat sektörünün saygın firmalarından Renkyol’un, Ankara Yaşamkent’te hayata geçirdiği Ihlamur Konağı Yaşlı Yaşam Merkezi’nde yaşlı kabulüne başlandı.

Renkyol CEO’su Ahmet Münir Yaşar, 12 bin metrekarelik kapalı alana sahip Ihlamur Konağı’nı eksiksiz olarak hizmete açabilmek için aylardır süren çalışmaların tamamlandığını, yaşlılara hak ettikleri hizmeti vermek için hiçbir fedakarlıktan kaçınmadıklarını belirtti.

 

Alanında özel sektörce gerçekleştirilen en büyük yatırım olan Ihlamur Konağı’na 130 yaşlının kaydının yapılacağını bildiren Yaşar, “Merkezimizde kendi bakımını karşılayabilecek konuklarımızın yanı sıra alzheimer, demans, MS, felçli ve yatağa bağımlı yaşlılarımıza da hizmet verilecek. Odalar tek ya da çift yataklı olacak, konforu 5 yıldızlı otelleri aratmayacak. Felçli, yatağa bağımlı yaşlıların bakımlarının yapılacağı yoğun bakım üniteleri de en donanımlı hastanelerin standartlarında olacak” diye konuştu.(Sabah Ankara)

Previous Akdamar Kilisesi Restorasyonunda Sona Gelindi
Sonraki TAP'ta Satın Alma Süreci Tekrar Başlatılıyor

Diğer Yazılar

Güncel Haberler

Prof. Dr. Mehmet Emin Birpınar İklim Değişikliği Zirvesinde Türkiye’yi temsil etti

Birleşmiş Milletler Genel Kurulu’nun İklim Değişikliği Üst Düzey Etkinliği, 29-30 Haziran 2015 tarihlerinde New York’ta gerçekleştirildi.

Güncel Haberler

MECLİS, KEKLİKPINARI MAHALLESİ ÇALDAĞI KENTSEL DÖNÜŞÜM VE GELİŞİM PROJE ALANINDA YAPILACAK TÜM UYGULAMALARIN TEK BİR MECLİS KARARINDA TOPLANMASINI KABUL ETTİ

-BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE MECLİSİ… -MECLİS, KEKLİKPINARI MAHALLESİ ÇALDAĞI KENTSEL DÖNÜŞÜM VE GELİŞİM PROJE ALANINDA YAPILACAK TÜM UYGULAMALARIN TEK BİR MECLİS KARARINDA TOPLANMASINI KABUL ETTİ

Güncel Haberler 0 Yorum

Bağlıca 46737 ve 46741 adalar imar planı değişiklikliği

Ankara Etimesgut İlçesi, Bağlıca Mahallesi, 46737, 46737 ve 46741 adalara ilişkin 1/5000 ölçekli nazım imar planı değişiklikliği 18 Ocak 2015 tarihinde askıya çıktı.

Güncel Haberler 0 Yorum

3 Katlı Büyük İstanbul Tüneli ihalesi bugün

İstanbul’un trafiğini rahatlatmak amacıyla hazırlanan 3 Katlı Büyük İstanbul Tüneli Projesi’nin etüt, proje ve mühendislik hizmetleri ihalesi bugün yapılacak.

Güncel Haberler 0 Yorum

Alsancak Limanı ihaleye çıkıyor

İzmir Kruvaziyer Limanı ve İzmir Yük Limanı olmak üzere ikiye ayrılan Alsancak Limanı’nın özelleştirme ihalesinin, 2016 yılının ilk yarısında yapılması öngörülüyor.

Güncel Haberler 0 Yorum

Büyükelçilerden Başkan Gökçek’e ziyaret

İtalya, Güney Kore ve Hollanda Büyükelçileri, Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek’i ayrı ayrı ziyaret etti.

0 Yorum

Henüz Yorum Yok!

Siz bu yazıya ilk yorumu yapabilirsiniz!

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.