Horizon Point Bodrum Evleri

Horizon Point Bodrum Evleri

Bodrum’un merkezinde Point İnşaat imzalı Horizon Point Bodrum evleri, özel mimarisi ve ayrıcalıklarıyla kişilere otel konforunda yaşam sunuyor.

Şehrin kalabalığından uzaklaşmak, Bodrum’un eşsiz doğasıyla buluşmak isteyenler Horizon Point Bodrum ile tanışıyor.

Point İnşaat tarafından Türkiye’nin en gözde tatil bölgesi Bodrum’da hayata geçirilen Horizon Point Bodrum, sofistike ve modern yaşam tarzını benimseyenlere lüks yaşamın kapılarını açıyor. Kişiye özel iç mimari düzenlemesi, akıllı ev sistemi teknolojisiyle donatılan, terasları kolonsuz, evlerin içi ise yatay kolon kullanılarak inşa edilen Horizon Point Bodrum evleri, yeni sahiplerini bekliyor.

4 bin 500 metrekare alana konumlandırılan projede, her biri iki katlı toplam yedi blok bulunuyor. İki dubleks, on flat ve bir tripleksten oluşan, terasları dahil ortalama büyüklüklerinin 175 ile 185 metrekare arasında tasarlandığı Horizon Point Bodrum evlerinde, ek olarak bazı dairelerde 28 metrekarelik müştemilatlar da bulunuyor. Evlerin içinin yatay kolon kullanılarak inşa edilen Horizon Point Bodrum evleri, evin içerisinde bütün bir görünüm yaratırken odaların boyutlarında istediğiniz değişikliği yapmanıza olanak sağlıyor.

Kolonsuz Bina İskeleti Teknolojisi ile Eşsiz Bodrum Manzarası
İhtişamdan vazgeçemeyenler için dikkat çekici detaylara sahip Horizon Point Bodrum evlerinin teraslarında Bodrum’un eşsiz deniz, kale ve marina manzarasının keyfini çıkarmak için kolonsuz bina iskeleti teknolojisi kullanıldı.  Yedi yıldızlı bir spa merkezinde bulunan buhar odası, masaj odası, şok duşlar ve fitness center ve iç- dış lokal alanlarıyla tasarlanan Horizon Point Bodrum, site sakinlerinin ihtiyacı olan her türlü konforu sunuyor.

Dört mevsim Bodrum deneyimini yaşayacağınız Horizon Point Bodrum evleri ile yeni bir yaşamın kapılarını aralayacaksınız.

Ayrıntılı bilgi için: www.horizonpointbodrum.com

Previous Antasya Residence Karma Projesi
Sonraki TOKİ Darende'de kentsel dönüşüm İçin İncelemeler Yaptı

Diğer Yazılar

Villa

Elysium Miramar Bodrum

Ofton İnşaat tarafından Bodrum’da hayata geçirilen Elysium Miramar projesi toplamda 86 villadan oluşuyor.

Villa

VistaHill Bodrum Evleri

Ege’nin incisi Bodrum Gündoğan’da yapımı süren GBC İnşaat imzalı VistaHill Bodrum Evleri, panoramik deniz manzarası ve doğasıyla Bodrum hayallerini gerçekleştirmek isteyenlerin yeni adresi olacak.

Villa 0 Yorum

Bryela Evleri

Bryela Yaşamı Urla’da başlıyor… Çeşme otobanına 5 dakika mesafede, denizin koynunda…

Villa

Sierra Hills projesi Bodrum

On-Yapı, Amerika’nın en büyük gayrimenkul danışmanlık firması Keller Williams ile işbirliğine imza attı.

0 Yorum

Henüz Yorum Yok!

Siz bu yazıya ilk yorumu yapabilirsiniz!

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.