HOME TEX Fuarı yarın başlıyor

HOME TEX Fuarı yarın başlıyor

Türkiye Ev Tekstili Sanayicileri ve İşadamları Derneği ve CNR Holding işbirliğiyle bu yıl üçüncüsü düzenlenecek olan “HOME&TEX Fuarı” 28 – 31 Ekim 2015 tarihlerinde CNR EXPO Yeşilköy’de gerçekleşecek.
Türkiye’nin ikinci, dünyanın dördüncü büyük ev tekstili fuarı olan HOME&TEX Fuarı, başta Avrupa olmak üzere dünyanın dört bir yanından firmaları, markaları, alıcı, toptancı ve dekoratörleri konuk edecek. Yerli-yabancı, yaklaşık 40 bini aşkın ziyaretçiyi ağırlayacak HOME&TEX Fuarı, 600 katılımcı ile 40.000 metrekare alanda yer alacak.

Previous 42 Maslak’a 3. LEED Sertifikası: LEED GOLD!
Sonraki Türkiye’nin en büyük yenileme hareketi Arçelik’ten

Diğer Yazılar

Etkinlikler 0 Yorum

Ilgın İnşaat, 3. Kentsel Dönüşüm Zirvesi’ne sponsor oldu

Türkiye’nin master planı olan ve çevre dostu yeşil bina sertifikalı ilk kentsel dönüşüm projesi We Haliç Gaziosmanpaşa’nın temelini atan Ilgın İnşaat, 3. Kentsel Dönüşüm Zirvesi’ne de sponsor oldu.

Etkinlikler

İSTANBUL SHOPPİNG FEST EFSANE İNDİRİMLER VE MURAT BOZ KONSERİ İLE MALL OF İSTANBUL’DA

Türkiye’nin en büyük alışveriş, eğlence ve yaşam merkezi Mall of İstanbul, bu yılda İstanbul’un alışveriş festivaline ev sahipliği yapıyor. 350 mağazası ile binlerce farklı markayı aynı çatı altında bir araya

Etkinlikler

Erbil Real Expo 2015 Gayrimenkul Fuarı Aralık’ta kapılarını açacak

Yabancı yatırımcının ülke ekonomisi için son derece hayati bir önem taşıdığı Irak, Erbil Real Expo, binlerce ziyaretçi ve yüzlerce katılımcıya kapılarını açıyor.

Etkinlikler 0 Yorum

İSMOB’u görmeniz için 7 neden

Türkiye Mobilya Sanayicileri Derneği (MOSDER) tarafından 11 yıldır düzenli olarak organize edilen İstanbul Mobilya Fuarı (İSMOB)’un 12.’si, 12-17 Ocak 2016 tarihleri arasında yeni adresi TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi’nde düzenlenecek.

Etkinlikler 0 Yorum

3.Karadeniz Limanları ve Denizcilik Konferansı Gerçekleştirildi

3. Karadeniz Limanları ve Denizcilik Konferansı, Türkiye Gemi İnşa Sanayicileri Birliği’nin desteğiyle denizcilik ve liman sektörünün önde gelen yerli ve yabancı temsilcilerinin katılımıyla gerçekleşti.

Etkinlikler

Dünya Kadastro Zirvesi bugün başlıyor

85 farklı ülkeden 3 bine yakın katılımcı, “Dünyamızın Kadastrosunu Yapalım” teması ile 20-24 Nisan 2015 tarihleri arasında istanbul Haliç Kongre Merkezinde bir araya geliyor.

0 Yorum

Henüz Yorum Yok!

Siz bu yazıya ilk yorumu yapabilirsiniz!

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.