HOME TEX Fuarı yarın başlıyor

HOME TEX Fuarı yarın başlıyor

Türkiye Ev Tekstili Sanayicileri ve İşadamları Derneği ve CNR Holding işbirliğiyle bu yıl üçüncüsü düzenlenecek olan “HOME&TEX Fuarı” 28 – 31 Ekim 2015 tarihlerinde CNR EXPO Yeşilköy’de gerçekleşecek.
Türkiye’nin ikinci, dünyanın dördüncü büyük ev tekstili fuarı olan HOME&TEX Fuarı, başta Avrupa olmak üzere dünyanın dört bir yanından firmaları, markaları, alıcı, toptancı ve dekoratörleri konuk edecek. Yerli-yabancı, yaklaşık 40 bini aşkın ziyaretçiyi ağırlayacak HOME&TEX Fuarı, 600 katılımcı ile 40.000 metrekare alanda yer alacak.

Previous 42 Maslak’a 3. LEED Sertifikası: LEED GOLD!
Sonraki Türkiye’nin en büyük yenileme hareketi Arçelik’ten

Diğer Yazılar

Etkinlikler

Turkiye ulusal alçı yarışması 2015 başladı

Uluslararası yapı malzemeleri ve inşaat uygulamaları alanında prestijli ödül olarak takip edilen ve 20 yıldır düzenlenen Saint-Gobain Gypsum Trophy’de artık Türkiye de var.

Etkinlikler 0 Yorum

Koçtaş 6. Açık Fikir İç Mekân Tasarım Yarışması başvuru

Her yıl içeriği ve kapsamı daha da geliştirilen Koçtaş 6. Açık Fikir İç Mekân Tasarım Yarışması başvurular devam ediyor.

Etkinlikler 0 Yorum

Adana gayrimenkul fuarı aralıkta açılacak

ELKA Fuarcılık tarafından düzenlenecek Gayrimenkul Yatırım Fuarı, 4-5-6 Aralık 2015 tarihleri arasında Adana Hilton’da gerçekleştirilecek.

Etkinlikler 0 Yorum

Türkiye’de ilk Çin Fuarı

Birçok ülkede gerçekleşen China Homelife fuarlar serisi,” China Homelife Turkey “adı altında 5-8 Haziran 2014 tarihleri arasında Türkiye’de ilk kez düzenlenecek.

Etkinlikler 0 Yorum

2.Harita Teşkilatları Toplantısı

Ekonomik İşbirliği Teşkilatı (EİT), üye ülkelerin kalkınmalarına katkıda bulunmak, EİT bölgesi içindeki ticari engelleri kaldırmak ve bölge içi ticareti geliştirmek, EİT bölgesinin küresel pazarlarla bütünleşmesini

Etkinlikler 0 Yorum

ERA’dan, Ankara’da gayrimenkul danışmanlığı semineri

Avrupa ve Ortadoğu’nun en büyük gayrimenkul yatırım danışmanı ERA, Türkiye’de büyümesine yatırımcılarına verdiği ücretsiz eğitim ve seminerlerle devam ediyor.

0 Yorum

Henüz Yorum Yok!

Siz bu yazıya ilk yorumu yapabilirsiniz!

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.