Hilti Yangına AR-GE’siyle dur diyor

Hilti Yangına AR-GE’siyle dur diyor

İnşaat sektörüne yönelik geliştirdiği ürünlerle fark yaratan Hilti’nin Türkiye operasyonu Hilti Türkiye, pasif yangın durdurucu ürünleriyle TÜYAK 2015 Yangın ve Güvenlik Sempozyumu ve Sergisi’ne katıldı. 12 – 13 Kasım 2015 tarihleri arasında WOW İstanbul Hotels ve Convention Center’da gerçekleştirilen etkinlikte Hilti Türkiye, 4 saate kadar yangın, duman ve ısı dayanımı sağlayan Ar-Ge harikası pasif yangın durdurucu ürünlerini tanıttı ve sergiledi.

Türkiye Yangından Korunma ve Eğitim Vakfı ve Yangından Korunma Derneği (TÜYAK) tarafından bu yıl dördüncüsü gerçekleştirilen TÜYAK 2015 Yangın ve Güvenlik Sempozyumu ve Sergisi, sektöre yön veren birçok katılımcıyı bir araya getirdi. Yangın ve güvenlik alanında bilimsel ve teknolojik gelişmelerin tartışıldığı sempozyuma pasif yangın durdurucu ürünlerini tanıtmak üzere katılan Hilti Türkiye, Pasif Yangın Durdurucular ve Sismik konulu bir sunum da gerçekleştirdi.

Ödüllü yangın durdurucular
Yangın yalıtım ürünlerinde niteliklerinin yanı sıra uygulama kolaylığıyla da fark yaratan Hilti, 8 farklı sınıfta 31 yangın durdurucu ürüne sahip. Mastik, sprey, köpük, kelepçe, sargı, bandaj, boya, yastık, harç, macun ve kablo koruma boyası gibi ürün çeşitleri sunan Hilti, binaların her alanına ve her ihtiyacına inovatif ve ödüllü ürünleriyle cevap veriyor.

2010 yılından bu yana alanının önemli ödüllerine sahip olan Hilti’nin, yangın yalıtım ürünleri ailesinde yer alan Hilti Yangın Durdurucu Esnek Tuğla ürünü, 2014 yılında 11.’si düzenlenen Yalıtım Sektörü Başarı Ödülleri’nde En İyi Yangın Yalıtım Ürünü 2013 Ödülü’nün sahibi oldu. Patenti Hilti’de bulunan bir inovasyon ürünü olan Hilti Yangın Durdurucu Esnek Tuğla, yangın anında genleşerek 4 saate kadar yangın, duman ve ısı dayanımı sağlıyor.

2012 yılında Yangın Durdurucu Derz Dolgu Spreyi ile Yılın En iyi Çatı ve Cephe Malzemeleri Ödülü’nü, 2011 yılında ise Yangın Durdurucu Manşon ile Yılın En İyi Yangın Yalıtım Ürünü Ödülü’nü alan Hilti’nin yangına “DUR” diyen ürünleri birer inovasyon harikası olarak dikkat çekiyor.

Previous Kelebek Damimo Pure ile sade ve şık duruş
Sonraki Konut satış uzmanlığı eğitimi başlıyor

Diğer Yazılar

Firma Haberleri 0 Yorum

Viaport Venezia Peşinatı Erteliyor

VIA Properties & Gürsoy Yatırım Ortaklığı tarafından Gaziosmanpaşa’da inşa edilen Viaport Venezia projesinde peşin alanlara yüzde 8 indirim yapılıyor.

Firma Haberleri 0 Yorum

MESA’da hisse devri süreci tamamlandı

Türkiye inşaat sektörünün köklü ve kurumsal markası MESA’da bir süredir yürütülen hisse devri süreci netleşti. Hisse devri ile birlikte çok ortaklı yapısı daralan MESA’da gerçekleşen bayrak devri ile yönetim yeniden

Firma Haberleri 0 Yorum

İnsanlara özel binalar geliyor

İnovatif ürünleri, sürekli yenilediği üretim teknolojileri ve AR-GE yatırımlarıyla sektörde dikkatleri çeken Vefa Holding, faaliyet gösterdiği alanlardan biri olan gayrimenkulde insanlara özel binalar geliştirecek.

Firma Haberleri 0 Yorum

Uptown İncek’in Kaba İnşaatı Bitti

Sunduğu birbirinden farklı sosyal donatı alanlan ile sakinlerine ayrıcalıklı bir yaşam sunacak olan Uptovvn İncek’te çalışmalar sürüyor.

Firma Haberleri 0 Yorum

Barışkent Bölgeye İstihdam Sağlayacak

Ankara’nın 2016’da tamamlanacak dönüşüm  sürecine katkı sağlayan Barışkent & BAGrup, projeleri ve yatırımlarıyla çevre illerde de kalite standardını yükseltecek yaşam alanları inşa ediyor.

Firma Haberleri 0 Yorum

Ulupark Evlerinde Fırsat

TOPUZ Yapı’nın Ulukent’te hızla tamamlanan projesi Ulupark Evleri, ev sahibi olmak isteyenlere 15 Hazirana kadar özel ödeme seçenekleri sunuyor.

0 Yorum

Henüz Yorum Yok!

Siz bu yazıya ilk yorumu yapabilirsiniz!

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.