Hilti Yangına AR-GE’siyle dur diyor

Hilti Yangına AR-GE’siyle dur diyor

İnşaat sektörüne yönelik geliştirdiği ürünlerle fark yaratan Hilti’nin Türkiye operasyonu Hilti Türkiye, pasif yangın durdurucu ürünleriyle TÜYAK 2015 Yangın ve Güvenlik Sempozyumu ve Sergisi’ne katıldı. 12 – 13 Kasım 2015 tarihleri arasında WOW İstanbul Hotels ve Convention Center’da gerçekleştirilen etkinlikte Hilti Türkiye, 4 saate kadar yangın, duman ve ısı dayanımı sağlayan Ar-Ge harikası pasif yangın durdurucu ürünlerini tanıttı ve sergiledi.

Türkiye Yangından Korunma ve Eğitim Vakfı ve Yangından Korunma Derneği (TÜYAK) tarafından bu yıl dördüncüsü gerçekleştirilen TÜYAK 2015 Yangın ve Güvenlik Sempozyumu ve Sergisi, sektöre yön veren birçok katılımcıyı bir araya getirdi. Yangın ve güvenlik alanında bilimsel ve teknolojik gelişmelerin tartışıldığı sempozyuma pasif yangın durdurucu ürünlerini tanıtmak üzere katılan Hilti Türkiye, Pasif Yangın Durdurucular ve Sismik konulu bir sunum da gerçekleştirdi.

Ödüllü yangın durdurucular
Yangın yalıtım ürünlerinde niteliklerinin yanı sıra uygulama kolaylığıyla da fark yaratan Hilti, 8 farklı sınıfta 31 yangın durdurucu ürüne sahip. Mastik, sprey, köpük, kelepçe, sargı, bandaj, boya, yastık, harç, macun ve kablo koruma boyası gibi ürün çeşitleri sunan Hilti, binaların her alanına ve her ihtiyacına inovatif ve ödüllü ürünleriyle cevap veriyor.

2010 yılından bu yana alanının önemli ödüllerine sahip olan Hilti’nin, yangın yalıtım ürünleri ailesinde yer alan Hilti Yangın Durdurucu Esnek Tuğla ürünü, 2014 yılında 11.’si düzenlenen Yalıtım Sektörü Başarı Ödülleri’nde En İyi Yangın Yalıtım Ürünü 2013 Ödülü’nün sahibi oldu. Patenti Hilti’de bulunan bir inovasyon ürünü olan Hilti Yangın Durdurucu Esnek Tuğla, yangın anında genleşerek 4 saate kadar yangın, duman ve ısı dayanımı sağlıyor.

2012 yılında Yangın Durdurucu Derz Dolgu Spreyi ile Yılın En iyi Çatı ve Cephe Malzemeleri Ödülü’nü, 2011 yılında ise Yangın Durdurucu Manşon ile Yılın En İyi Yangın Yalıtım Ürünü Ödülü’nü alan Hilti’nin yangına “DUR” diyen ürünleri birer inovasyon harikası olarak dikkat çekiyor.

Previous Kelebek Damimo Pure ile sade ve şık duruş
Sonraki Konut satış uzmanlığı eğitimi başlıyor

Diğer Yazılar

Firma Haberleri 0 Yorum

Bilkent Center’ın yenilenen yüzü Bilkent Station açıldı

Ankara’nın ilk alışveriş merkezlerinden olan ve açıldığı günden bu yana başkentlilerin gözdesi olmayı başaran, müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışı, geniş otoparkı ile müşterilerine rahat dolaşım imkanı sağlayan Bilkent Center,  yenilenen

Firma Haberleri 0 Yorum

Enka İnşaat dev projeye imza atıyor

Enka İnşaat, 3000 MW kapasiteli Bismayah Doğalgaz Santrali için Mass Global ile sözleşme imzalayacak

Firma Haberleri 0 Yorum

Blue Boutique Teslimleri Haziran Ayında

Atakent’te teslimleri haziranda yapacak.

Firma Haberleri 0 Yorum

Park Orman Ve Galataport Projeleri 2015’de Başlıyor

Serdar Bilgili, Doğuş’la ortak olduğu Park Orman projesinin 2015 Ocak ayında, Galataport’un ise şubatta başlayacağını söyledi. Bilgili dev rezidanslar olmayacağını belirterek, “Karşı çıkanlar ‘Biz hata yaptık’ diyecek” iddiasında bulundu.

Firma Haberleri 0 Yorum

Hamit Demir: “Faiz Oranlarındaki İndirim Yeterli Değil”

Demir İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Hamit Demir, TÜİK rakamlarıyla ilgili olarak faiz oranlarında indirimlerin devamının gelmesinin gerektiğini söyledi.

Firma Haberleri 0 Yorum

Avrasya Geçişi Projesi dünya mühendisliği adına önemli bir adım

Asya ve Avrupa kıtalarını ilk kez deniz tabanı altından karayolu tüneliyle birleştiren Avrasya Geçişi Projesi’ne (İstanbul Boğazı Karayolu Tüp Geçişi) katkı sağlayan aile bireyleri özel bir kutlamada bir araya geldi.

0 Yorum

Henüz Yorum Yok!

Siz bu yazıya ilk yorumu yapabilirsiniz!

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.