Hilti Yangına AR-GE’siyle dur diyor

Hilti Yangına AR-GE’siyle dur diyor

İnşaat sektörüne yönelik geliştirdiği ürünlerle fark yaratan Hilti’nin Türkiye operasyonu Hilti Türkiye, pasif yangın durdurucu ürünleriyle TÜYAK 2015 Yangın ve Güvenlik Sempozyumu ve Sergisi’ne katıldı. 12 – 13 Kasım 2015 tarihleri arasında WOW İstanbul Hotels ve Convention Center’da gerçekleştirilen etkinlikte Hilti Türkiye, 4 saate kadar yangın, duman ve ısı dayanımı sağlayan Ar-Ge harikası pasif yangın durdurucu ürünlerini tanıttı ve sergiledi.

Türkiye Yangından Korunma ve Eğitim Vakfı ve Yangından Korunma Derneği (TÜYAK) tarafından bu yıl dördüncüsü gerçekleştirilen TÜYAK 2015 Yangın ve Güvenlik Sempozyumu ve Sergisi, sektöre yön veren birçok katılımcıyı bir araya getirdi. Yangın ve güvenlik alanında bilimsel ve teknolojik gelişmelerin tartışıldığı sempozyuma pasif yangın durdurucu ürünlerini tanıtmak üzere katılan Hilti Türkiye, Pasif Yangın Durdurucular ve Sismik konulu bir sunum da gerçekleştirdi.

Ödüllü yangın durdurucular
Yangın yalıtım ürünlerinde niteliklerinin yanı sıra uygulama kolaylığıyla da fark yaratan Hilti, 8 farklı sınıfta 31 yangın durdurucu ürüne sahip. Mastik, sprey, köpük, kelepçe, sargı, bandaj, boya, yastık, harç, macun ve kablo koruma boyası gibi ürün çeşitleri sunan Hilti, binaların her alanına ve her ihtiyacına inovatif ve ödüllü ürünleriyle cevap veriyor.

2010 yılından bu yana alanının önemli ödüllerine sahip olan Hilti’nin, yangın yalıtım ürünleri ailesinde yer alan Hilti Yangın Durdurucu Esnek Tuğla ürünü, 2014 yılında 11.’si düzenlenen Yalıtım Sektörü Başarı Ödülleri’nde En İyi Yangın Yalıtım Ürünü 2013 Ödülü’nün sahibi oldu. Patenti Hilti’de bulunan bir inovasyon ürünü olan Hilti Yangın Durdurucu Esnek Tuğla, yangın anında genleşerek 4 saate kadar yangın, duman ve ısı dayanımı sağlıyor.

2012 yılında Yangın Durdurucu Derz Dolgu Spreyi ile Yılın En iyi Çatı ve Cephe Malzemeleri Ödülü’nü, 2011 yılında ise Yangın Durdurucu Manşon ile Yılın En İyi Yangın Yalıtım Ürünü Ödülü’nü alan Hilti’nin yangına “DUR” diyen ürünleri birer inovasyon harikası olarak dikkat çekiyor.

Previous Kelebek Damimo Pure ile sade ve şık duruş
Sonraki Konut satış uzmanlığı eğitimi başlıyor

Diğer Yazılar

Firma Haberleri 0 Yorum

Erne International uluslararası standartlarda hizmet veriyor

Son yıllarda, Mütekabiliyet Yasası’nın da yürürlüğe girmesiyle yabancı gayrimenkul alıcıların yoğun ilgisiyle hareketlenen Türkiye emlak sektörü, yeni bir iş alanı daha doğurdu.

Firma Haberleri 0 Yorum

Emlak Konut GYO’dan Rekor Satış Hasılatı

Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı (GYO) tarafından gerçekleştirilen gayrimenkul projelerinde 2014 yılının ekim ayında rekor satış hasılatı elde edildi.

Firma Haberleri 0 Yorum

Birevim’den İstanbul’da bir ayda üç yeni şube

Milyonlarca insanın ev sahibi olması için çalışmalar yürüten Birevim, yeni şubeleriyle İstanbul’u çevreliyor.

Firma Haberleri 0 Yorum

Alanya İnşaat Sektöründe 292 Adet Yabancı Sermayeli Firma Var

Antalya’nın Alanya İlçesi’nde çoğunluğu inşaat ve emlak sektörüyle uğraşan 581 yabancı, kurdukları şirketlerle ticarette önemli bir yer tutuyor.

Firma Haberleri 0 Yorum

Müteahhitler ‘den Tahran çıkarması

Türkiye ile arasındaki ticari ilişkilerde ürün ve hizmet çeşitliliğini artırmak isteyen İran, 17-19 Ocak tarihleri arasında resmi bir organizasyonla Tahran’da Türk müteahhitleri ağırlayacak.

Firma Haberleri 0 Yorum

Bulvar İstanbul 2016’da Teslim

Emlak Konut GYO ile Bulvar İstanbul İş Ortaklığı tarafından İstanbul’un Başakşehir bölgesinde hayata geçirilen Bulvar İstanbul projesinin lanse edildiği

0 Yorum

Henüz Yorum Yok!

Siz bu yazıya ilk yorumu yapabilirsiniz!

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.