Her 40 Saniyede 1 Emlak Satıldı

SAHİBİNDEN.COM’ un açıklamasına göre, ı Ocak – 31 Aralık 2013 tarihleri arasında sahibinden.com’da 8 milyon 347 bin 481 adet emlak ilanı yayınlanırken, 791 bin 809 adet emlak satıldı veya kiralandı. Verilere göre, yıl boyunca sahibinden.com’a günde ortalama 22 bin 869 adet yeni emlak ilanı girildi.

sahibinden.com aracılığı ile 2013 yılında her 40 saniyede 1, saatte 90 ve günde 2 bin 169 adet emlak satıldı ya da kiralandı. Sahibindex verilerine göre 2013 yılında Türk halkının en çok tercih ettiği konut tipi yeni inşa edilmiş binada, ikinci katta yer alan, doğalgaz ile ısınan ve 3+1 odaya sahip daireler oldu. Kiralık dairelerde 120 metrekarelik daireler talep görürken, satılık dairelerde ise tercih 100 metrekarelik konutlardan yana oldu.(Taraf)

Previous Soyak Soho'da Yaşam Başlıyor
Sonraki İstanbul’un En Markalı Bölgesi Beylikdüzü Oldu

Diğer Yazılar

Güncel Haberler

Ankara’da yollar güvenli hale geliyor

Büyükşehir Belediyesi, yeni ilçelerle birlikte Ankara’daki tüm yolları sürücü ve yaya güvenliğine uygun hale getirmek için çalışmalarını büyük bir hızla sürdürüyor.

Güncel Haberler 0 Yorum

Yedi Tepenin Yeni Tepesi Sancaktepe

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın “Hayalim” dediği hastane projesine, kamu binalarına ve yeni konut projelerine gebe olan Sancaktepe İstanbul’un çehresini tamamen değiştireceğe benziyor Anadolu yakasının en yeni ilçelerinden birisi olan Sancaktepe,

Güncel Haberler 0 Yorum

İdris Güllüce’nin 28 Ocak 2015 programı

Çevre ve Şehircilik Bakanı İdris Güllüce’nin 28 Ocak 2015 programı aşağıda yer almaktadır.

Güncel Haberler 0 Yorum

Sincan Belediyesi Teknolojiyi Kullanıyor

Sincan Belediyesi artık size bir telefon kadar yakın…

Güncel Haberler 0 Yorum

Bakanlığın usta eğitimleri devam ediyor

Ülkemizde yapı sektörüne yönelik kayıt ve belgelendirme işlemleri Bakanlık tarafından yürütülüyor.

Güncel Haberler 0 Yorum

Çubuk’a Yeni Terminal

Çubuk-Ankara arası çalışan otobüslerin hareket noktası olan Atatürk Mahallesi Cengiz Topel Caddesi’ndeki otobüs terminali, Barbaros Mahallesi Ayasofya Caddesi’ne taşındı. Eski terminal alanı yola dönüştü. İKİ YENİ HAT ÇALIŞACAK…TOKİ konutları, Yukarı

0 Yorum

Henüz Yorum Yok!

Siz bu yazıya ilk yorumu yapabilirsiniz!

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.