Helenium Sky Suites’den “Şimdi al Mart 2017’de öde” dönemi

Helenium Sky Suites’den “Şimdi al Mart 2017’de öde” dönemi

İstanbul’da Helenium markası altında ezberleri bozan projeler geliştiren Başarır İnşaat, Kartal’da hayata geçirdiği Helenium Sky Suites projesine özel kaçırılmayacak bir kampanya sunuyor.

25 Aralık tarihine kadar sürecek kampanya kapsamında, Başarır İnşaat ayrıcalığını yaşamak isteyenler için “Şimdi al Mart 2017’de öde” dönemi başlayacak. 15 Mart 2017 tarihinde başlayacak ödeme döneminde de, 120 ay vade için yüzde 0.70 faiz oranı uygulanacak. Projenin 24 ay sonra teslim edilmesi planlanıyor.

www.skysuitekartal.com

Previous Gayrimenkul sektörünün yıldızı 1 oda 1 salon evler oldu
Sonraki Geleceğin akıllı şehirleri görücüye çıktı

Diğer Yazılar

Avrupa Yakası

Evvel İstanbul Babaların Yükünü Hafifletiyor

Yeni İstanbul’un merkezi Başakşehir’de, Emlak Konut GYO ile İntaya, EYG, İntes hasılat paylaşımı ortaklığıyla hayata geçirilen EVvel İstanbul konut projesi, çocukların ilk kahramanı olan babalarına kaçırılmayacak bir fırsat sunuyor.

İstanbul 0 Yorum

TOKİ Anadolu Yakası’nda konut üretecek

TOKİ Başkanı Turan: Anadolu Yakası’nda da sosyal konut için yeni alanlar üretiyoruz. Bu yeni alanın nerede olacağını söylemeyeceğim. Yoksa spekülasyon yapılarak fiyatlar artırılıyor

İstanbul 0 Yorum

Adam Kule ödeme planı

Anadolu Yakası’nın önemli merkezi Maltepe’de ‘Adam Kule’ projesini hayata geçiren Dap Yapı, farklı daire tipleri, rezidans ve ofislerini satışa sundu.

İstanbul 0 Yorum

Moment İstanbul konumu ile avantaj sunuyor

AC Yapı’nın inşasına hızla devam ettiği üçüncü konut projesi Moment İstanbul, sadece kule şeklindeki mimarisi ile değil, Kartal’ın tam girişindeki benzersiz konumu ile de dikkat çekiyor.

İstanbul 0 Yorum

Tarlabaşı 360 satışa sunuldu

İstanbul’un kalbi Taksim’de yer alan Tarlabaşı 360 projesi’nde, Türkiye’de konut sektöründe bir ‘ilk’ başarılarak, rezidanslar benzer modelleme yerine her biri diğerlerinden farklı tasarlanarak kişiye özel satışa sunuldu.

İstanbul 0 Yorum

Fuzulev’den öğretmenlere yüzde 10 indirim

Öğretmenler Günü haftası farklı etkinliklerle kutlanırken, ev sahibi olmak isteyen öğretmenlere Fuzulev’den destek geldi. Faizsiz, peşinatsız, özel seçeneklerle kira öder gibi işleyen sistemi ile herkesin kolayca ev sahibi olmasını kolaylaştıran

0 Yorum

Henüz Yorum Yok!

Siz bu yazıya ilk yorumu yapabilirsiniz!

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.