Hekim Holding Dev Fuarda Yer Alacak

Hekim Holding Dev Fuarda Yer Alacak

Hekim Holding Yönetim Kurulu Üyesi, İdari ve Mali İşler Başkan Yardımcısı Aydan Hekim, grup şirketlerinin bulundukları sektörde öncü olmalarının getirdiği sorumlulukla Yapı Fuarı’nda sektöre yön gösteren yenilikçi ürünlerini sergileyeceklerini söyledi.

Aydan Hekim, “90 ülkeye ihracat yapıyoruz ve referanslarımız arasında dünya markaları bulunuyor” diye konuştu. Hazır yapı alanında faaliyet gösteren Hekim Holding, 6-10 Mayıs 2014 tarihlerinde TÜYAP Fuar Merkezi’nde gerçekleşecek 37. Yapı Fuarı’na Prefabrik Yapı A.Ş., Özge Yapı A.Ş., Hebo Yapı A.Ş. ve Hekim Yapı A.Ş. ile katılacak.(Milliyet)

Previous RTÜK'den Gayrimenkul Satışı
Sonraki Panavia Residence'ın Yüzde 80'i Satıldı

Diğer Yazılar

Firma Haberleri 0 Yorum

Monumento Ofisleri İçin Son Fırsat

Kuzeyyıldızı Gayrimenkul Geliştirme ve İnşaat A.Ş. tarafından yatırım değeri hızla artan bölgelerin başında gelen Kartal’da hayata geçirilen Monumento Kartal projesinde yaşam başlarken, kalan son ofisler için son bir kampanya başlatıldı.

Firma Haberleri 0 Yorum

Erişilebilir konutta doyum noktası yok

Avrasyaİnt Yapı A.Ş. kurucu ortağı ve Yönetim Kurulu Üyesi Ali Sesli Erişilebilir konutta doyum noktası yok, aksine açık var

Firma Haberleri 0 Yorum

Sinpas’tan 80 Ay Vade Farksız Ara Ödemesiz Kampanya

Sinpaş’ın 40.yılı dolayısıyla başlattığı vade farksız 80 ay ödeme kolaylığı ve ara ödemesiz kampanyası büyük ilgiyle karşılandı.

Firma Haberleri 0 Yorum

Borsa İstanbul’a İki Yeni Şirket Geliyor

Arbul Entegre Tekstil İşletmeler AŞ ve Körfez Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı AŞ’nin halka arz edilmek üzere çıkardığı izahnameler SPK tarafından onaylandı.

Firma Haberleri 0 Yorum

İZKA Salhane Projesine 6 Aydır Başlayamıyor

Geçtiğimiz yıl Salhane’de denizin hemen karşısındaki 6 bin 600 metrekarelik arsayı satın alan İZKA, Bayraklı ve Konak belediyelerinin anlaşmazlığı yüzünden 6 aydır inşaata başlayamadı.

Firma Haberleri 0 Yorum

Çatalağzı Termik Santrali’nin Özelleştirilmesi Onaylandı

Özelleştirme Yüksek Kurulu (ÖYK), Çatalağzı Termik Santrali’nin ve santral taralından kullanılan taşınmazların varlık satışı yöntemiyle özelleştirilmesini onayladı.

0 Yorum

Henüz Yorum Yok!

Siz bu yazıya ilk yorumu yapabilirsiniz!

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.