Hayat Tepe Suites’te satışlar yüzde 60’ı buldu

Hayat Tepe Suites’te satışlar yüzde 60’ı buldu

ÖZAK GYO’nun İstanbul’daki yeni konut projesi Hayat Tepe Suites’in 1+1 ve 2+1’den oluşan 66 dairesinin satışları üç haftalık süreçte yüzde 60’ı buldu.

Deniz manzaralı terasında yer alacak havuzuyla gökyüzünde yüzme keyfi yaşatacak proje, yatırımcıların dikkatini çekerek kısa zamanda büyük ilgi görmesini sağladı.

ÖZAK GYO’nun mart ayında satışa çıkan yeni projesi Hayat Tepe Suites’te satışlar üç haftalık bir süreçte yüzde 60’ı buldu. Yaşamı yeniden keyiflendirecek bir proje olarak öne çıkan ve yatırımcılar tarafından fırsat olarak değerlendirilen Hayat Tepe Suites, beklenenden fazla ilgi gördü. Proje, kısa zamanda başarılı satış grafiğiyle de dikkat çekti.
hayattepe_suites
Genç, dinamik, rahatına düşkün, hızlı ve özgür yaşayanların iş ortamından evine rahat dönüşünü sağlayabilecek bir lokasyonda tasarlanan Hayat Tepe Suites projesinde 54’ü 1+1 ve 12’si 2+1 olmak üzere toplam 66 daire yer alıyor. Bayrampaşa’nın alışveriş vadisi içindeki projede 40 metrekare ile 72 metrekare arasında 5 farklı daire tipi bulunuyor.

Şehrin merkezindeki lokasyonuyla iş yerine yakın ev arayan bekar ve yeni evli genç çiftlere, beyaz yakalılar ile yatırım yapmak isteyenlerin aranan adresi olmaya aday Hayat Tepe Suites, daire sahiplerine özgürce yaşam sunacak her türlü konfor ve altyapı ile öne çıkıyor. Şehrin sosyal ve kültürel dokusunun içinde yer alan proje, terasındaki havuzu ile de gökyüzünde ‘havuz keyfi’ yaşatacak. Spor salonunda sağlıklı ve fit bir yaşamın fırsatı yakalanırken, sosyalleşme alanları ile de günün yorgunluğundan uzaklaşıp keyifli anlar yaşanabilecek.

Previous Ceylan İnşaat'ın yeni projesi “Muhteşem Yeni Yüzyıl Konutları”
Sonraki YAPI FUARI – TURKEYBUILD İSTANBUL yarın açılıyor

Diğer Yazılar

İstanbul

Emaar, Türkiye’de yatırımlarına devam ediyor

Dünyanın önde gelen gayrimenkul geliştirme şirketlerinden biri olan ve dünyanın en yüksek binası Burj Khalifa, dünyanın en büyük alışveriş ve eğlence merkezi The Dubai Mall gibi ikonik projelere imza atan

İstanbul 0 Yorum

SeaPearl Ataköy, Cityscape Global’in ilgi odağı oldu

Türk gayrimenkul sektörünün her yıl merakla beklediği Dubai Cityscape Global Fuarı, bu yıl 6-8 Eylül 2016 tarihleri arasında düzenlendi.

Anadolu Yakası 0 Yorum

Halk GYO Vakıf GYO Sancaktepe konutları

Halk GYO Genel Müdürü Kazım Şimşek, 2014 yılsonunda şirketin toplam gayrimenkul büyüklüğünün kuruluşundan bu yana 3 kat artarak 1,5 milyar TL rakamına ulaştığını belirtti.

İstanbul

Maslak Mashattan’da 72 Ay vade sıfır faiz fırsatı

İstanbul’da  yükselen Maslak Mashattan konut projesi  size özel ödeme planları sunuyor.

İstanbul 0 Yorum

Dekar Asmalı Hayat fiyat listesi

Dekar Asmalı Hayat fiyat listesi haberimizin devamında yer alıyor.

İstanbul 0 Yorum

Hayat Sultanbeyli Projesi Çifte Fırsat Sunuyor

Kaynak Yapı tarafından Sultanbeyli’de hayata geçirilen Hayat Sultanbeyli projesi konut alıcısına çifte fırsat sunuyor.