Hayat Sultanbeyli Projesi

Hayat Sultanbeyli Projesi

Sultanbeyli’de 185 bin TL’ye 2+1 daire.

Kaynak Yapı, Sultanbeyli’de yapımı tamamlanan Hayat Sultanbeyli projesinde yüzde 1 KDV avantajı sunuyor. 72 konuttan oluşan projede 2 + 1’den 5+1’e uzanan daire seçeneği bulunuyor. Evlerin hemen teslim edildiği Hayat Sultanbeyli’de 2 + 1 dairelerin fiyatı 185 bin liradan başlıyor. Kaynak Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Eyüp Kaynak, “Hayat Sultanbeyli’de 105 ve 108 metrekare büyüklüğünde 2 + 1 dairelerin fiyatı 185 bin liradan başlıyor.

Projemizde büyüklüğü 126 metrekare ile 135 metrekare arasında değişen iki tip 3 + 1 daire ve 187 metrekare büyüklüğünde dubleks 3 + 1 daire yer alıyor. Normal 3+1 dairelerimizin fiyatı 257 bin liradan başlangıç gösteriyor.

187 metrekare büyüklüğündeki 3 + 1 dubleks dairelerimizin fiyatı ise 357 bin lira ile 377 bin lirada arasında değişiyor. Hayat Sultanbeyli’de yer alan 196 metrekare büyüklüğünde 4+1 dubleks daireler 387 bin liradan, 232 metrekare büyüklüğünde düz çatı dubleksi 5+1 dairelerse 437 bin liradan başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor.(Posta)

Previous Beysu Konakları Satışa Çıktı
Sonraki İngiltere'de Konut Fiyatları Arttı

Diğer Yazılar

Firma Haberleri

Pastel renkler, ofis mobilyalarının da vazgeçilmezi oldu

Psikologlar tarafından “huzur verici” olarak tanımlanan pastel renkler, son yıllarda ofis mobilyalarının da vazgeçilmezi oldu.

Firma Haberleri 0 Yorum

Lokum Evler Satışa Çıktı

İBRAHİM Dumankaya Holding bünyesinde faaliyet gösteren DKY inşaat, yeni konut projesini satışa çıkardı.

Firma Haberleri 0 Yorum

Emlak Konut’tan Yabancı Yatırımcıya Emlak Days

Emlak Konut’un davetiyle 100 fon Türkiye’ye geliyor Emlak Konut GYO Genel Müdürü Murat Kurum, projelerini ve Türk inşaat sektörünü yabancı yatırımcılara daha iyi tanıtmak için fuar kapsamında 2 gün sürecek

Firma Haberleri 0 Yorum

TÜGİAD Ankara TOBB Üniversitesi işbirliği

Türkiye Genç İş Adamları Derneği (TÜGİAD) Ankara Şubesi ile TOBB Üniversitesi arasındaki işbirliği kapsamında, Başkent iş dünyasının tanınmış simaları, mesleki deneyimlerini girişimci adayı gençlerle paylaşıyor.

Firma Haberleri

Akçansa’nın altı aylık satış geliri 710 milyon TL oldu

Türkiye’nin lider yapı malzemeleri şirketi Akçansa, 2015 yılının ilk 6 aylık döneminde 710 milyon TL satış geliri elde ettiğini açıkladı.

Firma Haberleri 0 Yorum

Buğra Kavuncu, BASF Türk’ün yeni CEO’su oldu

2006 yılından bu yana BASF bünyesinde çeşitli pozisyonlarda görev alan Buğra Kavuncu, Ocak 2016 itibarıyla BASF Türk Kimya CEO’su olarak atandı.

0 Yorum

Henüz Yorum Yok!

Siz bu yazıya ilk yorumu yapabilirsiniz!

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.