Hayat Sultanbeyli Projesi Çifte Fırsat Sunuyor

Hayat Sultanbeyli Projesi Çifte Fırsat Sunuyor

Kaynak Yapı tarafından Sultanbeyli’de hayata geçirilen Hayat Sultanbeyli projesi konut alıcısına çifte fırsat sunuyor.

Düzenlenen kampanya kapsamında dairesini peşin almak isteyenlere yüzde 12 indirim yapılıyor. Ev bedelinin yüzde 50’sini peşin verenler kalan borçlarını 84 ay boyunca faizsiz ödemenin avantajını yaşıyor. 2+1 dairelerin fiyatının 242 bin liradan başladığı projede aylık taksit ödemeleriyse 1.440 liraya geliyor.

Konut teslimlerinin hemen yapıldığı projede konutların hızla tükendiğini belirten Kaynak Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Eyüp Kaynak, “Oturacağı eve sahip olmak ve ne ödeyeceğini bilmek isteyenler için yeni bir kampanya düzenledik.

Kampanya kapsamında Hayat Sultanbeyli’de ev almak isteyenlere “84 ay faizsiz ödeme kolaylığı” sunuyoruz” dedi. 6 ve 12 katlı iki blokta 72 konuttan oluşan Hayat Sultanbeyli’de ayrıca yüzde 1 KDV avantajı sunuluyor.(Posta)

Ayrıntılı bilgi için: www.hayatsultanbeyli.com

Previous Endpoint İncek Projesi İle Lüksü Konuta Taşıdı
Sonraki Konutta Sonbahar Kampanyaları

Diğer Yazılar

Avrupa Yakası 0 Yorum

Avrupa Konutları Başakşehir’de 584 bin 300 TL’den başlayan fiyatlarla

Emlak Konut GYO güvencesiyle, Artaş inşaat tarafından İstanbul Başakşehir’de inşası devam eden Avrupa Konutları Başakşehir’de yaz dönemine özel fırsatlar.

İstanbul 0 Yorum

Onur Park Life İstanbul’dan dev kampanya

Onur Park Life İstanbul Projesi; kişiye özel otopark ve depo alanlarının yanı sıra, 1000 m2 lik kreş, bir katta dört daire konsepti, teslim sonrası düşük aidat ve kaliteli yönetim garantisi,

İstanbul 0 Yorum

İstanbul’un yükselen yıldızları: Sancaktepe ve Sultanbeyli

İstanbul’da devam etmekte olan Kentsel Dönüşüm Projeleri, 3. köprü, yeni havaalanı, Avrasya Tüneli ve bitmek üzere olan metro hatları gibi projelerin bağlantı yollarına ev sahipliği yapan bölgeler, sağladıkları kolay ulaşım

İstanbul 0 Yorum

Evvel İstanbul Satış Ofisi 1000 kişiyi ağırladı

Yeni İstanbul’un merkezi Başakşehir’de ‘Evvelce nasılsa, Evvel İstanbul’da fazlasıyla’ sloganıyla geliştirilen EVvel İstanbul’un merakla beklenen konsept daireleri, ziyaretçileri farklı sürprizlerle karşılıyor.

Avrupa Yakası

Yalçınlar, Büyükçekmece’nin ikinci projesini satışa çıkarıyor

İlk projesi GölMahal’i 40 milyon dolar yatırımla Büyükçekmece’de gerçekleştiren Yalçınlar Group, ikinci projesi BatıMahal’i aynı bölgede 90 milyon dolar yatırımla hayata geçirdi.

Avrupa Yakası

Haliç Panaroma projesi

Haliç Panaroma konut projesi İstanbul Gaziosmanpaşa’da Kahraman Yapı Yatırımları tarafından inşa ediliyor.

0 Yorum

Henüz Yorum Yok!

Siz bu yazıya ilk yorumu yapabilirsiniz!

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.