Hayat Sultanbeyli Projesi Çifte Fırsat Sunuyor

Hayat Sultanbeyli Projesi Çifte Fırsat Sunuyor

Kaynak Yapı tarafından Sultanbeyli’de hayata geçirilen Hayat Sultanbeyli projesi konut alıcısına çifte fırsat sunuyor.

Düzenlenen kampanya kapsamında dairesini peşin almak isteyenlere yüzde 12 indirim yapılıyor. Ev bedelinin yüzde 50’sini peşin verenler kalan borçlarını 84 ay boyunca faizsiz ödemenin avantajını yaşıyor. 2+1 dairelerin fiyatının 242 bin liradan başladığı projede aylık taksit ödemeleriyse 1.440 liraya geliyor.

Konut teslimlerinin hemen yapıldığı projede konutların hızla tükendiğini belirten Kaynak Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Eyüp Kaynak, “Oturacağı eve sahip olmak ve ne ödeyeceğini bilmek isteyenler için yeni bir kampanya düzenledik.

Kampanya kapsamında Hayat Sultanbeyli’de ev almak isteyenlere “84 ay faizsiz ödeme kolaylığı” sunuyoruz” dedi. 6 ve 12 katlı iki blokta 72 konuttan oluşan Hayat Sultanbeyli’de ayrıca yüzde 1 KDV avantajı sunuluyor.(Posta)

Ayrıntılı bilgi için: www.hayatsultanbeyli.com

Previous Endpoint İncek Projesi İle Lüksü Konuta Taşıdı
Sonraki Konutta Sonbahar Kampanyaları

Diğer Yazılar

Anadolu Yakası 0 Yorum

Aydos Country Projesi’nde kampanya fırsatı

Sinpaş GYO’nun Anadolu yakasında Sancaktepe’de geliştirdiği Aydos Country Projesi’nde sonbahara özel kampanya fırsatı başladı.

İstanbul 0 Yorum

Allure Tower’da Fiyat 2.800 TL’den Başlıyor

Tanbulut inşaat, Kamekon İnşaat, Karagözlüler Tekstil ve Atagüz Tekstil’in tarafından kurulan Doruk GYO Şehircilik A.S’nin ilk projesi olan Allure Tower, Şubat 2016’da teslim edilecek.

İstanbul 0 Yorum

Sinpaş Köyceğiz’den yılın son indirim avantajı

Gayrimenkul sektöründe 41 yıllık deneyimi, kalitesi ve güvenirliği ile yenilikçi konseptleri buluşturan Sinpaş Yapı, köy yaşamının huzurundan esinlendiği butik projesi Köyceğiz için yılın son indirim avantajını sunuyor.

Anadolu Yakası 0 Yorum

Çengelköy Park Evleri nerede ?

İstanbul trafiğinden bunalan vatandaşın ev alırken en çok dikkat ettiği konuların başında ulaşım kolaylığı gelmeye başladı.

Avrupa Yakası 0 Yorum

Onur Park Life ödeme seçenekleri

Onur Park Life İstanbul yatırım değeri yüksek, zengin içerikli cadde dükkanlarını, şimdi al teslimde öde seçenekleriyle satışa sunuyor.

İstanbul 0 Yorum

Bizim Evler 6’dan cazip ödeme planları

Ispartakule’nin en büyük yatırımcısı İhlas Yapı’nın 7 ay sonra teslim edeceği Bizim Evler 6’da avantajlı satın alma modeli başladı.

0 Yorum

Henüz Yorum Yok!

Siz bu yazıya ilk yorumu yapabilirsiniz!

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.