Halil Avcı İnşaat yeni konut projesi dikkat çekiyor

Halil Avcı İnşaat yeni konut projesi dikkat çekiyor

Halil Avcı İnşaat, yeni konut projesiyle yine tüm dikkatleri üzerine çekti. Her projesiyle ilgi uyandırdığı kadar, merak ve heyecan da yaratan Halil Avcı, kentteki bilboardlarla yine aynı duyguları yarattı. Sektöründe “ilk”lerin öncülüğünü yapan firma, NewYork’taki dairelerden esinlendiği ve sadece mimarisi için 6 aylık bir çalışma sergilediği projenin lansmanını başlattı. Kentin en merkezi noktalarındaki billboardlarda, “NewYork’taki daire 19.000 TL peşinatla Adana’da olur mu? 7 Şubat’ı bekleyin…” şeklindeki duyuruyu görenleri büyük bir merak sardı.

Halil AVCI:, “Bu proje heyecanımızın bir ürünüdür”

İnşaat sektöründe 37 yıldır, yurt içi ve yurt dışında çok sayıda prestijli projeye imza atan Halil Avcı İnşaat, yeni konut projesiyle yine tüm dikkatleri üzerine çekti. Sektöründe “ilklerin öncülüğünü yapan firma, New York’taki dairelerden esinlendiği ve sadece mimarisi için 6 aylık bir çalışma sergilediği projeninlansmanını başlattı. Kentin en merkezi noktalarındaki billboardlarda, “New York’taki daire 19.000 TL peşinatla Adana’da olur mu? 7 Şubat’ı bekleyin…” şeklindeki duyuruyu görenleri büyük bir merak sardı.

İZ BIRAKAN PROJELER
“Billur Yalı”, “Dream Town”, “Dream Garden”, “Dream Park” ve “Dream Land” gibi prestijli projeleriyle, Adana’ya çağdaş ve konforlu yaşam alanları kazandıran Halil Avcı İnşaat’ın yeni projesi yine çok konuşulmaya başladı. Adanalılar, New York benzetmesi yapılan projenin detaylarını öğrenmek için lansman tarihi olan 7 Şubat’ı sabırsızlıkla beklerken, Halil Avcı Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Orhan Avcı, küçük tüyolar vermekle yetindi. A

DANA’DA BİR İLK OLACAK
Orhan Avcı, şehir merkezine, alışveriş merkezine ve havaalanına yakın mesafede konumlandırdıkları 93 daireden oluşan 15 katlı yeni projelerinin özellikleriyle ‘ Adana’da bir ilk” olacağını söyledi. Orhan Avcı, Adanalılara dünya standartlarında bir yaşam tarzı sunacak yeni projenin heyecanlarının ürünü olduğunu dile getirdi. Projenin gerek daire özelikleri, gerekse mimarisiyle iz bırakan bir eser olacağını vurgulayan Orhan Avcı, satışlara lansmana özel fiyatlarla 7 Şubat’ta başlayacaklarını belirtti.

HALİL AVCI İNŞAAT KLASİĞİ
Yeni projelerinde de diğer proelerde olduğu gibi iyi organize olup, taahhüt ettikleri tarihten erken bitirmeyi hedeflediklerini vurgulayan Orhan Avcı, sadece 19 bin lira peşinatla satışa sunacakları yeni projede herkese uygun kredili veya kredisiz ödeme seçeneklerinin olduğunu ifade etti. Daha önceki tüm projelerinde olduğu gibi yeni projenin dairelerinin de kısa sürede prim yapacağının altını çizen Orhan Ava, “Sabit taksitlerle ödemenin yanı sıra balon diye tabir ettiğimiz ara ödemelerle de aylık taksit miktarını düşük tutmak mümkün’ ‘ diyerek her müşteriye uygun ödeme planı yapabildiklerini vurguladı. Halil Ava Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkan Yardıması Orhan Avcı, anlaşmalı olduklan bankalar aracılığıyla da bu proje için çok uygun imkanlarla 120 aya kadar kredi kullanma fırsatının bulunduğunu sözlerine ekledi.Adana Toros

Previous Artaş İnşaat önemli projelere imza atıyor
Sonraki Ataevler yenilenecek

Diğer Yazılar

Firma Haberleri

Aviva Sigorta’dan kasko yaptıranlara, Avrupa’ya gidiş dönüş uçak bileti

Aviva Sigorta, Mayıs ayı boyunca Aviva Sigorta acentelerinden kasko yaptıran ya da mevcut kaskosunu Aviva’ya taşıyan herkese çekilişsiz kurasız Avrupa’ya gidiş dönüş uçak bileti hediye ediyor.

Firma Haberleri

Şahinbey Çamlıca konutları satışa çıkıyor

Şahinbey Belediyesi’nin kentsel dönüşüm çalışmaları kapsamında yaptığı Çamlıca Konutları tamamlandı.

Firma Haberleri 0 Yorum

İş GYO’nun İkinci 100 Milyon TL’lik Tahvili İhraç Edildi

İş GYO, 200.000.000 TL ihraç tavanı kapsamında, Türk Lirası cinsinden, yurt içinde ve halka arz edilmeksizin nitelikli yatırımcılara satış yöntemiyle ikinci 2 yıl vadeli, 100 milyon TL’lik borçlanma aracını ihraç

Firma Haberleri 0 Yorum

Gayrimenkul sertifikası modeline sektörden destek

Eskidji Gayrimenkul Ankara Merkez Bölge Ortağı Köksal Ünal, Hükümetin eylem planında yer alan modelin doğru uygulanması durumunda özellikle “kentsel dönüşüm” projelerinde çok yararlı olacağını bildirdi.

Firma Haberleri 0 Yorum

Sanayi binalarında kiralamalar ve satışlar için TOSİ modeli

Sanayi için TOSi yolda MÜSİAD Başkanı Nail Olpak, sanayi binaları için uzun dönemli kiralamalar ya da satışlar yapacak TOKİ modeli bir gayrimenkul ortaklığı kurulma çalışmalarının sürdüğünü söyledi.

Firma Haberleri 0 Yorum

Emlak Konut projelerinde ihale zamanı

Emlak Konut GYO’nun iki projesi için ihalelere çıkılacak.

0 Yorum

Henüz Yorum Yok!

Siz bu yazıya ilk yorumu yapabilirsiniz!

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.