Halil Avcı İnşaat yeni konut projesi dikkat çekiyor

Halil Avcı İnşaat yeni konut projesi dikkat çekiyor

Halil Avcı İnşaat, yeni konut projesiyle yine tüm dikkatleri üzerine çekti. Her projesiyle ilgi uyandırdığı kadar, merak ve heyecan da yaratan Halil Avcı, kentteki bilboardlarla yine aynı duyguları yarattı. Sektöründe “ilk”lerin öncülüğünü yapan firma, NewYork’taki dairelerden esinlendiği ve sadece mimarisi için 6 aylık bir çalışma sergilediği projenin lansmanını başlattı. Kentin en merkezi noktalarındaki billboardlarda, “NewYork’taki daire 19.000 TL peşinatla Adana’da olur mu? 7 Şubat’ı bekleyin…” şeklindeki duyuruyu görenleri büyük bir merak sardı.

Halil AVCI:, “Bu proje heyecanımızın bir ürünüdür”

İnşaat sektöründe 37 yıldır, yurt içi ve yurt dışında çok sayıda prestijli projeye imza atan Halil Avcı İnşaat, yeni konut projesiyle yine tüm dikkatleri üzerine çekti. Sektöründe “ilklerin öncülüğünü yapan firma, New York’taki dairelerden esinlendiği ve sadece mimarisi için 6 aylık bir çalışma sergilediği projeninlansmanını başlattı. Kentin en merkezi noktalarındaki billboardlarda, “New York’taki daire 19.000 TL peşinatla Adana’da olur mu? 7 Şubat’ı bekleyin…” şeklindeki duyuruyu görenleri büyük bir merak sardı.

İZ BIRAKAN PROJELER
“Billur Yalı”, “Dream Town”, “Dream Garden”, “Dream Park” ve “Dream Land” gibi prestijli projeleriyle, Adana’ya çağdaş ve konforlu yaşam alanları kazandıran Halil Avcı İnşaat’ın yeni projesi yine çok konuşulmaya başladı. Adanalılar, New York benzetmesi yapılan projenin detaylarını öğrenmek için lansman tarihi olan 7 Şubat’ı sabırsızlıkla beklerken, Halil Avcı Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Orhan Avcı, küçük tüyolar vermekle yetindi. A

DANA’DA BİR İLK OLACAK
Orhan Avcı, şehir merkezine, alışveriş merkezine ve havaalanına yakın mesafede konumlandırdıkları 93 daireden oluşan 15 katlı yeni projelerinin özellikleriyle ‘ Adana’da bir ilk” olacağını söyledi. Orhan Avcı, Adanalılara dünya standartlarında bir yaşam tarzı sunacak yeni projenin heyecanlarının ürünü olduğunu dile getirdi. Projenin gerek daire özelikleri, gerekse mimarisiyle iz bırakan bir eser olacağını vurgulayan Orhan Avcı, satışlara lansmana özel fiyatlarla 7 Şubat’ta başlayacaklarını belirtti.

HALİL AVCI İNŞAAT KLASİĞİ
Yeni projelerinde de diğer proelerde olduğu gibi iyi organize olup, taahhüt ettikleri tarihten erken bitirmeyi hedeflediklerini vurgulayan Orhan Avcı, sadece 19 bin lira peşinatla satışa sunacakları yeni projede herkese uygun kredili veya kredisiz ödeme seçeneklerinin olduğunu ifade etti. Daha önceki tüm projelerinde olduğu gibi yeni projenin dairelerinin de kısa sürede prim yapacağının altını çizen Orhan Ava, “Sabit taksitlerle ödemenin yanı sıra balon diye tabir ettiğimiz ara ödemelerle de aylık taksit miktarını düşük tutmak mümkün’ ‘ diyerek her müşteriye uygun ödeme planı yapabildiklerini vurguladı. Halil Ava Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkan Yardıması Orhan Avcı, anlaşmalı olduklan bankalar aracılığıyla da bu proje için çok uygun imkanlarla 120 aya kadar kredi kullanma fırsatının bulunduğunu sözlerine ekledi.Adana Toros

Previous Artaş İnşaat önemli projelere imza atıyor
Sonraki Ataevler yenilenecek

Diğer Yazılar

Firma Haberleri 0 Yorum

Emlak Konut GYO Mayıs Ayında 901 Adet Konut Sattı

EMLAK Konut GYO, ocak-mayıs döneminde KDV hariç toplam 1 milyar 318 milyon lira tutarında, ön satış dahil 2 bin 970 adet bağımsız bölümün satışını gerçekleştirdiğini duyurdu.

Firma Haberleri 0 Yorum

Nurol GYO’da yeni atama

Nurol GYO Satış ve Pazarlama Genel Müdür Yardımcılığı görevine Cüneyt Çimen atandı

Firma Haberleri 0 Yorum

Emre Aykar kimdir?

1946 yılında doğan Emre Aykar, 1965 yılında İstanbul Galatasaray Lisesi’nden mezun oldu.

Firma Haberleri 0 Yorum

Ankara’da ofis reformu

Başkent Ankara, geçmişten gelen klasikleşmiş ofis anlayışını yıktı.

Firma Haberleri

Destek Menkul Değerler toplum için yola çıktı

Türkiye’nin önde gelen aracı kurumlarından Destek Menkul Değerler, “Finansal Okuryazarlık” konusunda hayata girdiği toplumsal sorumluluk projesini düzenlediği basın toplantısı ile duyurdu.

Firma Haberleri 0 Yorum

Mevlüt Açıkgöz : Sosyal konut açığı sürüyor

Yurtdışında önemli projeleri imza atan Tamer İskele ve Kalıp Sistemleri Yönetim Kurulu Üyesi Mevlüt Açıkgöz, Türkiye’de sosyal konut açığının sürdüğünü, buna bağlı olarak iskele ve kalıp sektörünün büyümeye devam edeceğini

0 Yorum

Henüz Yorum Yok!

Siz bu yazıya ilk yorumu yapabilirsiniz!

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.