Haliç Panaroma projesi

Haliç Panaroma projesi

Haliç Panaroma konut projesi İstanbul Gaziosmanpaşa’da Kahraman Yapı Yatırımları tarafından inşa ediliyor.

10 dakika mesafeli çevresinde 2.9 milyon kişinin yaşadığı ve 6 bine yakın firmanın faaliyet gösterdiği bir lokasyonda, İstanbul’un merkezi konumundaki Gaziosmanpaşa’da yer alan Haliç Panorama, İstanbul’un en önemli ticaret yerleri olan Giyim ve Tekstil Kent’e 5 dakika, Perpa’ya 13 dakika, İstoç’a 15 dakika, Kapalıçarşı’ya sadece 16 dakika uzaklıkta.

İstanbul’un en önemli ulaşım yollarından TEM’e 4 dakika, E-5’e 5 dakika, tünellere 6 dakika, Boğaziçi ve Fatih Sultan Mehmet Köprülerine 20 dakika mesafede olan Haliç Panorama İstanbul’un ulaşım ağının merkezinde konumlanmıştır.

İstanbul’un çekim merkezlerinden Haliç’e 3, Taksim, Maslak ve Beşiktaş’a 15 dakika uzaklıkta bulunan Haliç Panorama, İstanbul’un yerli ve yabancı ziyaretçilerinin çoğunun tercihi olan Atatürk Havalimanı’na 15 dakika ve Esenler Otogarı’na sadece 5 dakika mesafededir.

Tüm bu avantajlarının yanı sıra Haliç Panorama, İstanbul’un tarihi zenginliklerinin merkezinde konumlanmıştır. İsmini de bu zenginliklerden biri olan muhteşem Haliç manzarasından almıştır. Kısacası Haliç Panorama, evinizin oda sayısı ne olursa olsun her eve artı Haliç vadediyor. Bu yönü, projeyi diğer projelerden ayırarak yatırımcısına ekstra avantaj sağlıyor.

Ayrıca Haliç Panorama, metro ve metrobüse 5 dakika mesafede yer alıyor. Bu sayede 50’den fazla AVM’ye, onlarca spor ve fuar alanına, eğitim kurumlarına ve tarihi yerlere trafiğe takılmadan kolayca gidebilirsiniz.

Projede 1+1,  2+1, 3+1 konut tiplerinde daireler yer almakta. Haliç Panaroma ‘da Seyir Terası, Cafe, Sosyal Tesisler, Kapalı Yüzme Havuzu, Hamam, Fitness, Sauna, SPA, Alışveriş Merkezi gibi sosyal alanlar bulunmakta.

Haliç Panorama İletişim :

Adres : Ordu Cad. No:124/C Gaziosmanpaşa / İSTANBUL

Telefon: 444 4 685

www.halicpanorama.com

Previous Nest Çamdibi projesi
Sonraki Ankara elektrik kesintisi 1 Ekim 2015

Diğer Yazılar

Avrupa Yakası 0 Yorum

Nivo İstanbul 2018’de teslim edilecek

Cathay Group, Basın Ekspres bölgesinde daha önce iki fabrikanın yer aldığı 42 bin metrekarelik alanda yükselmeye başlayan yeni gayrimenkul projesi Nivo İstanbul’un relansmanını gerçekleştirdi.

Anadolu Yakası 0 Yorum

Adam Kule ödeme planı

Anadolu Yakası’nın önemli merkezi Maltepe’de ‘Adam Kule’ projesini hayata geçiren Dap Yapı, farklı daire tipleri, rezidans ve ofislerini satışa sundu.

İstanbul 0 Yorum

Ofton İnşaat’ın 4 projesinde 60 ay 0 faiz

Merkezi lokasyonlarda yaptığı butik ve nitelikli projelerle dikkat çeken Ofton İnşaat, 2016 bitmeden farklı bölgelerdeki 4 projesinde 60 ay yüzde 0 faiz kampanyası başlattı.

Avrupa Yakası 0 Yorum

İstanbul’da gayrimenkul yatırımı yapacaklara öneriler

İstanbul konut projelerini inceliyor yada arsa yatırımı yapmak istiyorsanız aşağıdaki bilgiler size yardımcı olabilir.

İstanbul 0 Yorum

Projebeyaz Helis More projesini yatırımcılara sunacak

Kurulduğu 2006 yılından bu yana toplamda 1.5 milyon metrekareyi geçen ve 2 milyar dolar değere ulaşan projede konsept danışmanlığı, pazarlama, satış, kiralama ve satış sonrası tesis yönetimi konusunda hizmet veren

İstanbul

Elysium Dolapdere nerede

Elysium Dolapdere nerede sorusunun cevabı  haberimizin devamında yer alıyor.