Haliç Metro Köprüsü Konutları Değerlendirdi

Haliç Metro Köprüsü Konutları Değerlendirdi

Geçtiğimiz ay açılan Haliç Metro Köprüsü ulaşımı kolaylaştırmasının yanı sıra bölgedeki konutları da değerlendirdi.

Fatih’te yüzde 33 artış Hurriyetemlak.com Emlak Endeksi’ne göre Yenikapı semtinin bağlı olduğu Fatih’te satılık konut fiyatlarındaki yıllık artış yüzde 33’ü buldu. Şubat 2014 Emlak Endeksi’ne göre Fatih’te ortalama metrekare fiyaü 2.667 lirayı buldu. Karalık konutların metrekaresi ise 13 lira. Beyoğlu’nda ise satılık konut fiyatları 5.000 lira ortalamasına geldi. Kiralık evlerde ise ortalama metrekare fiyatı 29 lirayı buldu. Yeni ulaşım projelerinin en çok değer kazandırdığı ilçelerden biri olan Kartal’da ortalama fiyat yılda yüzde 28 artarak 2.208 lira oldu. Kiralık evlerin metrekaresine ise ortalama 12 lira ödeniyor.(Yeni Asya)

Previous İstanbul'da Markalı Konutlara Özet Bakış
Sonraki ATO Yurt Dışında da Aktif

Diğer Yazılar

Güncel Haberler 0 Yorum

Ünlüler Lüks Sever

Son yıllarda  yatırımcılar tarafından en önemli sektörlerin başmda gelen gayrimenkul, ünlü isimlerin de ilgi odağına girdi.

Güncel Haberler

Sahipsiz Hayvanlar Bakımevi’nde yangın tatbikatı

*Sahipsiz Hayvanlar Bakımevi’nde yangın tatbikatı * Can dostlar başarıyla tahliye edildi

Güncel Haberler 0 Yorum

Emlakta Yeni Trend Türkiye

Türkiye’ye 2012’de gelen doğrudan yatırımlar içerisindeki payı yüzde 12 olan gayrimenkul yatırımları, bu yılın aynı döneminde 3 kat artarak yüzde 35’lere çıktı.

Güncel Haberler 0 Yorum

Yeni Keçiören Bulvarı’nda birinci etap tamam

Ankara Büyükşehir Belediyesi tarafından yapımı devam eden, Keçiören trafiğini önemli ölçüde rahatlatacak Yeni Keçiören Bulvarı’nın Basınevleri bölümündeki ilk etabı, 4 Temmuz Pazartesi günü trafiğe açılacak.

Güncel Haberler 0 Yorum

İngiltere’de Konut Satışları Son Altı Yılın Zirvesinde

Londra merkezli kayıtlı araştırmacılar enstitüsü Royal Institution of Chartered Surveyors (Rics) araştırmasına göre, İngiltere’de geçen yılın son 3 ayında her bir emalk şirketi ortalama 21 konut satışı gerçekleştirdi.

Güncel Haberler 0 Yorum

Antalya Büyükşehir Belediyesi 4 ilçede 9 arsasını satıyor

Büyükşehir Belediyesi Muratpaşa, Döşemealtı, Manavgat ve Serik ilçelerinde 9 adet taşınmazını 17 Kasım tarihinde ihaleye çıkarıyor. Arsaların ihale bedelleri, 18 bin lira ile 20 milyon lira arasında değişiyor.

0 Yorum

Henüz Yorum Yok!

Siz bu yazıya ilk yorumu yapabilirsiniz!

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.