Hakan Bek, Keller Williams Ataşehir’in yeni ortağı

Hakan Bek, Keller Williams Ataşehir’in yeni ortağı

ABD’nin en fazla danışmana sahip gayrimenkul danışmanlık firması Keller Williams, Türkiye’de de tüm hızıyla büyümeye devam ediyor.

Uzun yıllar gayrimenkul sektöründe başarılı işlere imza atan Hakan Bek, Keller Williams Ataşehir Bölge Müdürlüğü Yönetici Ortağı olarak göreve başladı. Bek, önümüzdeki süreçte KW Ataşehir Bölge Müdürlüğü’ndeki operasyonlardan sorumlu olacak.

Boğaziçi Üniversitesi Ekonomi ve Bilgisayar Mühendisliği eğitimi alan Hakan Bek, yüksek lisans eğitimini İstanbul Üniversitesi İşletme Fakültesi Uluslararası Finans Bölümü’nde aldı. Yüksek lisans eğitiminin ardından doktora eğitimini tamamladı.

İş hayatına 1985 yılında Türkiye İş Bankasında Uzman Eğitimci olarak adım atan Hakan Bek, İktisat Bankası ve Töbank’ta Hazine Müdürlüğü, Menkul Kıymetler Grup Müdürlüğü, Aktif Pasif Komitesi Üyeliği, Özel Projeler Müdürlüğü görevlerinde bulundu ve 1991 yılında Töbank Fon1’i kurarak Yönetim Kurulu Başkanlığı’nı üstlendi..

Profesyonel iş hayatının yanı sıra Bek, kendi aile şirketlerinin yönetimlerinde de bulundu. 2004 yılından itibaren gayrimenkul sektörü ile ilgilenmeye başlayan Hakan Bek 2006-2013 yıllarında Remax Ataşehir Bölge Ofisi’nin brokerı olarak çalıştı.

Previous İstanbul Anadolu Yakası’nda yeni imar planları askıda
Sonraki Dikmen Vadisi 4.ve 5.etap projelerine bu yıl başlanacak

Diğer Yazılar

Firma Haberleri 0 Yorum

Mimar Orkun İndere Best Interior ödülünü kazandı

“2015 International Property Awards” Best Interior ‘5yıldız’ ödülü, Mimar Orkun İndere’nin.  Mimar Orkun İndere, “Uluslararası Konut ve Ticari Mülkiyet” alanında dünyanın en önemli yarışması olan ‘International Property Awards’ 2015 Private

Firma Haberleri 0 Yorum

Uğur Dumankaya: “Barış ve Ekonomik İstikrar Önceliğimiz Olmalı

2 Kasım 2015, İstanbul – Dumankaya İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Uğur Dumankaya, genel seçim sonuçlarının ardından bir değerlendirme yaptı.

Firma Haberleri 0 Yorum

Apron İnşaat Apron Home Projesi

Apron İnşaat’ın Alanya’da inşa ettiği ‘Ev Al Emekli Ol Tatil Yap’ projesinden konut alanlara 82 ekran TV hediye ediliyor.

Firma Haberleri 0 Yorum

G Marin Managed by Divan’da Avantajlı 3+1’lerin Satışı Sürüyor

Bayramoğlu’nun en güzel noktasında yer alan G Marin Managed by Divan’da, ilk etap tamamlandı ve yaşam başladı.

Firma Haberleri 0 Yorum

Aziz Torun: 10 Gün Önce O Asansörü Ben de Kullandım

Torunlar GYO Yönetim Kurulu Başkanı ve Genel Müdürü Aziz Torun ise sabah erken saatlerde düzenlediği bir basın toplantısıyla hem açıklama yaptı hem de gazetecilerin sorularını yanıtladı.

Firma Haberleri 0 Yorum

Stoktaki konutlara konsept çözümü

Konutta bir arz fazlasının olduğu giderek daha fazla kabul görüyor.

0 Yorum

Henüz Yorum Yok!

Siz bu yazıya ilk yorumu yapabilirsiniz!

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.