Gümüş İnşaat’tan Prestijli Ofisler

Stadyum Metro İstasyonu yakınında inşa edilen Gümüş Plaza Metro Projesi’nde 1. etap işyeri satışına başlandı. İnşaat sektörünün öncü firmalarınI dan Gümüş İnşaat, iş dünyasına son dcrece modern ofisler hazırladı. Konumu ve mimari yapısıyla dikkat çeken, yatırımların yoğun ilgisini çeken prestij ofis projesi Gümüş Plaza Metro I. etap satışları başladı. Kullanılan inşaat teknikleri, kaliteli malzeme ve fonksiyonel projelendirme ile hem yatırımeıya hem de ofis sahibi olmak isteyenlere çok şeyler kazandırdıklarını belirten Gümüş İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Ali Gümüş, “Her katta 13 ofis olmak üzere zemin iizeri 7 katlı bir proje gerekleştirdik. 91 adet A+ ofis ile dükkanlar, yatırımcıları bekliyor” dedi. Metroya çok yakın İzmir Adliyesi’ne yürüyüş mesafesinde, Stadyum Metro lstasyonu’ııun yaııı başında, üniversite ve hastanelere, alışveriş merkezine yakın ve iş hayatının tam merkezinde konumlanan projede yok yok.

Merkezi ısıtma, soğutma, kapalı otopark, oto yıkama, güvenlikle irtibatlı interkom sistemi, kartlı giriş sistemi, merkezi uydu sistemi, 10 kişilik çift asansör, plaza çalışanlarına özel fitness center, danışma, jeneratör, hidrofor, tüm ofislerde mutfak + wc + balkon ve sosyal alanları ile cazibe merkezine dönüşmüş durumda. Daire sahiplerine konfor ve huzur dolu bir çalışma ortamı yarattıklarını belirten Ali Gümüş, yatırımcılara “Gümüş Plaza Metro’da yerini almakta geç kalmayın” mesajı verdi. Kaliteli, çevreci ve estetik yapı Gümüş Inşaal Yönetim Kurulu Başkanı Ali Gümüş, “İnşaat sektöründe faaliyet göstermeye başladığımız ilk günden itibaren kalite ve konforu ön plana aldık” derken Su bilgileri verdi: “Yüksek standartlara uygun, lüks ve konforu birleştiren projelerimizde çevreye duyarlı olmaya, mimari yapıya çok özen gösterdik. Amacımız. İzmir’in kent yaşamına katkı koyacak. kenti ve insanları bir adım daha yukarı taşıyacak prestij projeleri gerçekleştirmek. Huzuru ve konforu birleştiren projelerimizin konumlan itibariyle de pek çok kolaylığı bir arada sunmasına ayrıca özen gösteriyoruz. I. etap satışlarına başladığımız Gümüş Plaza Metro Projesi, eserlerimizden sadece birisidir.”( Milliyet Ege)

Previous Ankaralı İnşaat Esnafı Velioğlu İle Devam Dedi
Sonraki Ankara Evi, Coşkulu Bir Törenle Hizmete Açıldı

Diğer Yazılar

Firma Haberleri 0 Yorum

Buderus’un Yeni Kombisi:Logamax plus GB062

Avrupa’nın önde gelen termoteknoloji markası Buderus, son ürünü Logamax Plus GB062 Yoğuşmalı Kombi ile sektördeki güçlü imajını sağlamlaştırmaya devam ediyor.

Firma Haberleri 0 Yorum

Dumankaya Hi-Fit En Sağlıklı Proje

Sağlıklı yaşam trendi, konuta da ilham oldu.

Firma Haberleri

Konutta son trendler

Günümüzde her konuda olduğu gibi konut ve inşaat sektöründe de trendler değişiyor.

Firma Haberleri 0 Yorum

KESB Mühendislik Uluslararası Yapı Ödülü’nü Kazandı

The Global Trade Leaders Club Ödülünü, KESB Mühendislik aldı. Dünya çapında 95 ülkede 7 bin 500’den fazla üyesi bulunan ‘The Global Trade Leaders Club’ tarafından verilen 2014 yılı Uluslararası Yapı

Firma Haberleri 0 Yorum

Antasya Residence Karma Projesi

Ant Yapı, Ümraniye’de 50 dönüm arsa üzerinde yükselecek Antasya Residence karma projesi için düğmeye bastı. Projede yer alan konutlar yüzde 1 KDV ile satışa çıktı.

Firma Haberleri 0 Yorum

Deniz Saydam, JLL Türkiye’nin Kurumsal Pazarlama Müdürü oldu

Küresel deneyimini Türkiye’deki projelere taşıyan JLL Türkiye, birçok başarıya imza atan kadrosunu güçlenmeye devam ediyor.

0 Yorum

Henüz Yorum Yok!

Siz bu yazıya ilk yorumu yapabilirsiniz!

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.