GROHE 2016 Dünya Mimarlık Festivali’nde

GROHE 2016 Dünya Mimarlık Festivali’nde

Festivalin ana sponsorluğunu üstlenen GROHE, etkinlik boyunca hem en son koleksiyonlarını görücüye çıkardı hem de “Yılın Binası” ana ödülünü sundu.

Uluslararası mimari dünyasını bir araya getiren en büyük etkinlik olan ve GROHE ana sponsorluğunda gerçekleştirilen Dünya Mimarlık Festivali, bu yıl da mimarlık alanındaki en büyük yarışmaya ev sahipliği yaptı. Festivalde sunulan ödüller, sahiplerine uluslararası mimari kariyerlerinde yeni bir dönemin kapısını açıyor.

GROHE sponsorluğunda iki proje finalde yarıştı
Dünya Mimarlık Festivali’ne 9 yıldır kesintisiz destek veren ve bu yıl ana sponsorluğu üstlenen GROHE, “Dünyada Yılın Binası” ana ödülünü de sunan şirket oldu. Kazanan projenin sahipleri ödülü GROHE CEO’su Michael Rauterkus’un elinden aldı. GROHE aynı zamanda Otel ve Tatil, Konut ve Yerleşim kategorilerindeki ödüllerin sponsorluğunu yaptı.

Yarışmada GROHE’nin sponsorluğunda yürütülen iki proje de yarıştı: Konut – Tamamlanan Binalar kategorisinde Spree Nehri kıyısında nps tchoban voss tarafından inşa edilen “Living Levels” apartmanı ve Yerleşim – Gelecek Projeler kategorisinde Magnus Kaminiarz & Cie imzasını taşıyan Grand Tower Frankfurt.

ESSENCE serisinin yeni varyasyonları ilk kez sunuldu
GROHE, Arena Berlin’de düzenlenen festivalde, banyo tasarımını bir üst düzeye taşıyacak en son koleksiyonlarını ve inovatif ürünlerini mimarlık sektörü temsilcilerinin beğenisine sundu. GROHE ESSENCE’ın heyecan verici yeni varyasyonları ilk kez görücüye çıkarılırken, ziyaretçilere Sensia hakkında ilk elden fikir sahibi olma fırsatı sağlandı. Lüks duş serileri ve musluk suyunu içme suyuna veya kaynar suya dönüştüren GROHE Blue® Home ile GROHE Red su filtreleme çözümleri yelpazesi de festival boyunca sergilendi.

Ürünleri GROHE Tasarımdan Sorumlu Başkan Yardımcısı anlattı
Dünyanın önde gelen sıhhi tesisat üreticisi olarak küresel mimari ve tasarım camiası ile doğal ve sıkı bağlara sahip GROHE’nin Tasarımdan Sorumlu Başkan Yardımcısı Michael Seum da ürünler hakkında detaylı bilgi vermek üzere GROHE standında hazır bulundu.

Ziyaretçiler festival boyunca mimari, iç tasarım, lüks seyahat ve su hikayeleri hakkında ilginç makalelerin bulunduğu GROHE Magazine’i okuma; Almanya’nın en heyecan verici konut projelerinden biri ile tanışma; GROHE’nin Ortadoğu’da su tasarrufu sağlayarak nasıl çölün yeşermesini sağladığını görme ve bir serbest dalgıcın balinalara nasıl bakıcılık yaptığına şahit olma fırsatı yakaladı.

Previous Bahçeniz kışa hazır mı?
Sonraki Antalya Gazipaşa ulaşımında yeni dönem

Diğer Yazılar

Firma Haberleri 0 Yorum

Kalekim Betonart Fresh’le evdeki kötü kokular tarih oluyor

Türkiye’de ilk kez Kalekim tarafından geliştirilen brüt beton görünümlü dekoratif sıva ‘Betonart Fresh’, özel formülü sayesinde hem kötü kokuları gideriyor hem de nem dengesi sağlıyor.

Firma Haberleri 0 Yorum

Markalar Artık Butik İK Firmalarıyla Çalışmayı Tercih Ediyor

Kendi içinde İK departmanı olmayan ve bu ihtiyacı dışarıdan karşılayıp İK firmalarıyla çalışan çoğu marka, son zamanlarda, hem daha efektif hizmet almak hem de partner modeli ile kendilerini daha iyi

Firma Haberleri 0 Yorum

Özyurtlar İnşaat N5 Suites ve NCadde Projelerinde Kampanya

Avcılar’da yükselen ve 15 kattan oluşan N5 Suites’de 187 adet rezidans dairenin yanı sıra 134 adet bağımsız otel bölümü ve 8 adet ticari birim bulunuyor.

Firma Haberleri 0 Yorum

Rolls Royce Türkiye’de Nükleer Yatırım Yapacak

Yerli nükleer endüstrinin oluşturulması için çalışmalar yapan İstanbul Teknik Üniversitesi (İTÜ), dünyanın önde gelen firmalarından Rolls-Royce ile anlaştı.

Firma Haberleri 0 Yorum

Geberit’ten tablet görünümlü kumanda kapağı

Sıhhi tesisat alanında Avrupa pazar lideri olan Geberit, henüz tasarım aşamasındayken “Design Plus powered by ISH” ile ödüllendirilen yeni kumanda kapağı Sigma70’i kullanıcılarının beğenisine sunuyor.

Firma Haberleri 0 Yorum

Ağaoğlu Anadolu’da karma projeler inşa edecek

Son 35 yılda İstanbul’da 7 milyon metrekare inşaat yapıp 30 binden fazla konut üreten Ağaoğlu, Anadolu’nun birkaç şehrinde büyük ölçekli projeleri hayata geçirme kararı aldı

0 Yorum

Henüz Yorum Yok!

Siz bu yazıya ilk yorumu yapabilirsiniz!

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.