GROHE 2016 Dünya Mimarlık Festivali’nde

GROHE 2016 Dünya Mimarlık Festivali’nde

Festivalin ana sponsorluğunu üstlenen GROHE, etkinlik boyunca hem en son koleksiyonlarını görücüye çıkardı hem de “Yılın Binası” ana ödülünü sundu.

Uluslararası mimari dünyasını bir araya getiren en büyük etkinlik olan ve GROHE ana sponsorluğunda gerçekleştirilen Dünya Mimarlık Festivali, bu yıl da mimarlık alanındaki en büyük yarışmaya ev sahipliği yaptı. Festivalde sunulan ödüller, sahiplerine uluslararası mimari kariyerlerinde yeni bir dönemin kapısını açıyor.

GROHE sponsorluğunda iki proje finalde yarıştı
Dünya Mimarlık Festivali’ne 9 yıldır kesintisiz destek veren ve bu yıl ana sponsorluğu üstlenen GROHE, “Dünyada Yılın Binası” ana ödülünü de sunan şirket oldu. Kazanan projenin sahipleri ödülü GROHE CEO’su Michael Rauterkus’un elinden aldı. GROHE aynı zamanda Otel ve Tatil, Konut ve Yerleşim kategorilerindeki ödüllerin sponsorluğunu yaptı.

Yarışmada GROHE’nin sponsorluğunda yürütülen iki proje de yarıştı: Konut – Tamamlanan Binalar kategorisinde Spree Nehri kıyısında nps tchoban voss tarafından inşa edilen “Living Levels” apartmanı ve Yerleşim – Gelecek Projeler kategorisinde Magnus Kaminiarz & Cie imzasını taşıyan Grand Tower Frankfurt.

ESSENCE serisinin yeni varyasyonları ilk kez sunuldu
GROHE, Arena Berlin’de düzenlenen festivalde, banyo tasarımını bir üst düzeye taşıyacak en son koleksiyonlarını ve inovatif ürünlerini mimarlık sektörü temsilcilerinin beğenisine sundu. GROHE ESSENCE’ın heyecan verici yeni varyasyonları ilk kez görücüye çıkarılırken, ziyaretçilere Sensia hakkında ilk elden fikir sahibi olma fırsatı sağlandı. Lüks duş serileri ve musluk suyunu içme suyuna veya kaynar suya dönüştüren GROHE Blue® Home ile GROHE Red su filtreleme çözümleri yelpazesi de festival boyunca sergilendi.

Ürünleri GROHE Tasarımdan Sorumlu Başkan Yardımcısı anlattı
Dünyanın önde gelen sıhhi tesisat üreticisi olarak küresel mimari ve tasarım camiası ile doğal ve sıkı bağlara sahip GROHE’nin Tasarımdan Sorumlu Başkan Yardımcısı Michael Seum da ürünler hakkında detaylı bilgi vermek üzere GROHE standında hazır bulundu.

Ziyaretçiler festival boyunca mimari, iç tasarım, lüks seyahat ve su hikayeleri hakkında ilginç makalelerin bulunduğu GROHE Magazine’i okuma; Almanya’nın en heyecan verici konut projelerinden biri ile tanışma; GROHE’nin Ortadoğu’da su tasarrufu sağlayarak nasıl çölün yeşermesini sağladığını görme ve bir serbest dalgıcın balinalara nasıl bakıcılık yaptığına şahit olma fırsatı yakaladı.

Previous Bahçeniz kışa hazır mı?
Sonraki Antalya Gazipaşa ulaşımında yeni dönem

Diğer Yazılar

Firma Haberleri 0 Yorum

Avlu Kurtköy Projesi İçin Eylül Ayına Kadar Ön Talep Toplanacak

İstanbul Kurtköy yeni bir projeye daha kavuşuyor.

Firma Haberleri 0 Yorum

Finansbank Kristal Kule’yi mimarları anlattı

Özgün ve yalın tasarımıyla İstanbul’un yeni sembol binalarından biri olan Finansbank Kristal Kule’nin öyküsünü projenin dünyaca ünlü tasarımcıları Henry N. Cobb ve José Bruguera anlattı.

Firma Haberleri 0 Yorum

Adana’da Kentsel Dönüşüm Başladı

Adana inşaat sektörünün öncü kuruluşu olan Pırlanta Erciyes İnşaat;Kentsel dönüşüm ile ilgili bilinçli bir toplum için ik adımı attı.

Firma Haberleri 0 Yorum

Karaca Home Kemer’de Mağaza Açıyor

Kemer’de hizmet veren Minta Elektrik, gün geçtikçe yeniliklerine devam ediyor.

Firma Haberleri 0 Yorum

Ulupark Evlerinde Fırsat

TOPUZ Yapı’nın Ulukent’te hızla tamamlanan projesi Ulupark Evleri, ev sahibi olmak isteyenlere 15 Hazirana kadar özel ödeme seçenekleri sunuyor.

Firma Haberleri 0 Yorum

Antasya Residence Teslim Tarihi

Ant Yapının Ümraniye’de hayata geçirdiği Antasya Residence’ta satışın yüzde 50’si tamamlandı.

0 Yorum

Henüz Yorum Yok!

Siz bu yazıya ilk yorumu yapabilirsiniz!

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.