GROHE 2016 Dünya Mimarlık Festivali’nde

GROHE 2016 Dünya Mimarlık Festivali’nde

Festivalin ana sponsorluğunu üstlenen GROHE, etkinlik boyunca hem en son koleksiyonlarını görücüye çıkardı hem de “Yılın Binası” ana ödülünü sundu.

Uluslararası mimari dünyasını bir araya getiren en büyük etkinlik olan ve GROHE ana sponsorluğunda gerçekleştirilen Dünya Mimarlık Festivali, bu yıl da mimarlık alanındaki en büyük yarışmaya ev sahipliği yaptı. Festivalde sunulan ödüller, sahiplerine uluslararası mimari kariyerlerinde yeni bir dönemin kapısını açıyor.

GROHE sponsorluğunda iki proje finalde yarıştı
Dünya Mimarlık Festivali’ne 9 yıldır kesintisiz destek veren ve bu yıl ana sponsorluğu üstlenen GROHE, “Dünyada Yılın Binası” ana ödülünü de sunan şirket oldu. Kazanan projenin sahipleri ödülü GROHE CEO’su Michael Rauterkus’un elinden aldı. GROHE aynı zamanda Otel ve Tatil, Konut ve Yerleşim kategorilerindeki ödüllerin sponsorluğunu yaptı.

Yarışmada GROHE’nin sponsorluğunda yürütülen iki proje de yarıştı: Konut – Tamamlanan Binalar kategorisinde Spree Nehri kıyısında nps tchoban voss tarafından inşa edilen “Living Levels” apartmanı ve Yerleşim – Gelecek Projeler kategorisinde Magnus Kaminiarz & Cie imzasını taşıyan Grand Tower Frankfurt.

ESSENCE serisinin yeni varyasyonları ilk kez sunuldu
GROHE, Arena Berlin’de düzenlenen festivalde, banyo tasarımını bir üst düzeye taşıyacak en son koleksiyonlarını ve inovatif ürünlerini mimarlık sektörü temsilcilerinin beğenisine sundu. GROHE ESSENCE’ın heyecan verici yeni varyasyonları ilk kez görücüye çıkarılırken, ziyaretçilere Sensia hakkında ilk elden fikir sahibi olma fırsatı sağlandı. Lüks duş serileri ve musluk suyunu içme suyuna veya kaynar suya dönüştüren GROHE Blue® Home ile GROHE Red su filtreleme çözümleri yelpazesi de festival boyunca sergilendi.

Ürünleri GROHE Tasarımdan Sorumlu Başkan Yardımcısı anlattı
Dünyanın önde gelen sıhhi tesisat üreticisi olarak küresel mimari ve tasarım camiası ile doğal ve sıkı bağlara sahip GROHE’nin Tasarımdan Sorumlu Başkan Yardımcısı Michael Seum da ürünler hakkında detaylı bilgi vermek üzere GROHE standında hazır bulundu.

Ziyaretçiler festival boyunca mimari, iç tasarım, lüks seyahat ve su hikayeleri hakkında ilginç makalelerin bulunduğu GROHE Magazine’i okuma; Almanya’nın en heyecan verici konut projelerinden biri ile tanışma; GROHE’nin Ortadoğu’da su tasarrufu sağlayarak nasıl çölün yeşermesini sağladığını görme ve bir serbest dalgıcın balinalara nasıl bakıcılık yaptığına şahit olma fırsatı yakaladı.

Previous Bahçeniz kışa hazır mı?
Sonraki Antalya Gazipaşa ulaşımında yeni dönem

Diğer Yazılar

Firma Haberleri 0 Yorum

Geda-Majör Limited Şirketi’nin Basın Açıklaması

İstanbul’da Cumartesi akşamı Mecidiyeköy’deki çok katlı rezidans inşaatında meydana gelen ve ülkemizi yasa boğan asansör kazası ile ilgili olarak yazılı ve görsel basında yer alan haberlerde, konuyla yakından ilgilenen duyarlı

Firma Haberleri 0 Yorum

Kalekim ‘Garantili Usta Sistemi’ Türkiye’ye yayılıyor

Yapı kimyasalları sektörünün lideri Kalekim, dünyada bir ilki gerçekleştirerek hayata geçirdiği ‘Garantili Usta Sistemi’nde müşteri memnuniyetini en üst seviyeye taşıdı.

Firma Haberleri

Kayseri’ de Yonca Evleri projesi’nin temeli atıldı

Kayseri İnşaat sektörünün son yıllarda yıldızı giderek parlayan inşaat firmalarından biri olan TKN İnşaat, Serkent Mahallesi’nde gerçekleştireceği ‘Yonca Projesi’nin temelini attı.

Firma Haberleri 0 Yorum

İstMarina Projesinde Fiyatlar 305 Bin Liradan Başlıyor

Marina başlangıç fiyatı 305 bin TL DAP Yapı’nın 64 bin 502 metrekarelik Emlak Konut GYO arsasında inşa ettiği İSTMarina projesinde fiyatlar 305 bin liradan başlıyor.

Firma Haberleri 0 Yorum

Hamit Demir La Vida’da Otel İşletecek

Demir Romance’ın şu anda yüzde 75-80 seviyesine geldiğini dile getiren Hamit Demir, satış oranını ise yüzde 60’ların üzerine çektiklerini söyledi.

Firma Haberleri 0 Yorum

Keten Bomonti Projesi

KETEN İnşaat’ın yeni projesi Keten Bomonti, yükselmeye başladı.

0 Yorum

Henüz Yorum Yok!

Siz bu yazıya ilk yorumu yapabilirsiniz!

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.