Greenist’ten bahara özel kampanyalar

Greenist’ten bahara özel kampanyalar

İstanbul’un hızla gelişen Basın Ekspres bölgesinde yer alan Greenist Projesinde bahara özel kampanyalar başladı.

Yaşamın başladığı projede, daire satış bedelinin %75’ ine kadar çok özel faiz oranlarıyla kredi imkanı sunuyor.

Şehrin yeni yüzü Bahçelievler, Basın Ekspres bölgesinde hem doğa ile iç içe, hem de şehrin merkezinde bir yaşamın kapılarını aralayan Greenist konutlarında, bahar kampanyası başladı.

İstanbul Bahçelievler’de 174 daireden oluşan Greenist Konutları’nda mutluluğunu geniş ve ferah alanlara yaymak isteyenler için dubleks daireler özellikle büyük aileler tarafından tercih ediliyor. Her dubleks dairenin kendine özel bahçesi olduğuna dikkat çeken Saray Grup Yönetim Kurulu Üyesi Talin Saraylı Dikici “Satışları hızla devam eden projemizde dubleks daireler de epey ilgi gördü. 148 -350 metrekare arasındaki dubleks daire seçeneklerimiz, çocuklu ve geniş aileler için büyük kullanım kolaylığı sağlıyor.

Hali hazırda 80 bin metrekare semt parkı ile çevrili, özel mimari konsepti ile butik bir proje olan Greenist’te her dubleks dairenin ayrıca kendine özel bir bahçesi olması en büyük avantajlarından biri” dedi. “Dört mevsim tatil vadediyoruz” ilkesiyle yola çıkan Greenist’te dubleks dairelerin yanı sıra, her dairenin mutlaka bir balkon/teras veya kat bahçesinin olduğu, oda sayısı kadar otopark alanına ve geniş sosyal alanlara sahip olan Greenist konutlarında bahara özel kampanyalı banka faiz oranları uygulanıyor. Banka kredisi kullanımında 60 aya yüzde 0,68 ve 120 aya yüzde 0,89 çok özel faiz oranları ile Greenist müşterilerine bahara yeni bir evde girme imkanı sağlıyor.

Greenist’ten ev alana yüzde “0,00” faizle başlayan kredi imkanı
Doğa ile şehir hayatını buluşturan Greenist konutlarında, 12 ay vadede faiz uygulanmıyor.  120 aya kadar değişen çok özel faiz oranları Garanti Bankası aracılığıyla, dönemin en uygun ödeme fırsatlarını Greenist müşterilerine sunuyor.

Greenist Konutlarının Bahar Kampanyası;

Vade    Faiz Oranı
12    0,00%
24    0,07%
36    0,41%
48    0,58%
60    0,68%
72    0,75%
84    0,80%
96    0,83%
108    0,86%
120    0,89%

www.greenist.com.tr

Previous Multiflat Residence projesi
Sonraki İSG Avrasya 2016 İş Sağlığı ve Güvenliği Fuarı

Diğer Yazılar

İstanbul

Quasar İstanbul’a Danıştay dur! dedi

Yıkılan Şişli Likör Fabrikası’nın yerine inşa edilen Quasar İstanbul projesine Danıştay da “dur” dedi, ama inşaat mahkeme kararına rağmen tüm hızıyla devam ediyor

Avrupa Yakası

Ottomare’de ticari alan satışları sürüyor

Ottomare konut projesi İstanbul Zeytinburnu’nda Ottoman Gayrimenkul  tarafından inşa ediliyor.Denizden karaya yaklaşanları adeta bir deniz feneri formuyla karşılayan,  etkileyici bir eser niteliği taşıyan mimarisi ile Ottomare’de 12 Haziran 2015 Cuma

Avrupa Yakası 0 Yorum

Yeni bir yaşam için Ormanada

Sunduğu “birlikte yaşam konsepti” ile hayata geçirilen Ormanada, sadece yaşamak için ideal bir yer olmaktan öte, modern hayatın rahatlığıyla oluşturulmuş eşsiz bir yaşam noktası.

Anadolu Yakası

Concord İstanbul konut projesi

Teknik Yapı tarafından İstanbul Kadıköy’de hayata geçirilen Concord İstanbul konut projesi 21.500 m2 arsa alanı üzerinde yükseliyor .

Avrupa Yakası

Fly Salmiya teslim tarihi

Fly Salmiya teslim tarihi bilgisi haberimizin devamında yer almaktadır.

Avrupa Yakası 0 Yorum

Nivo İstanbul 2018’de teslim edilecek

Cathay Group, Basın Ekspres bölgesinde daha önce iki fabrikanın yer aldığı 42 bin metrekarelik alanda yükselmeye başlayan yeni gayrimenkul projesi Nivo İstanbul’un relansmanını gerçekleştirdi.

0 Yorum

Henüz Yorum Yok!

Siz bu yazıya ilk yorumu yapabilirsiniz!

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.