Greenist Güneşli’nin en yeşil projesi

Greenist Güneşli’nin en yeşil projesi

İstanbul Bahçelievler’de 174 daireden oluşan butik proje Greenist, 15 bin metrekarelik peyzaj alanıyla şehrin göbeğinde dört mevsim tatil vadediyor. İstanbul gibi her geçen gün kalabalıklaşan bir metropolde yeşil alanların da azalmasıyla, yaşam alanı tercihleri şehir dışlarına taştı. Buradan yola çıkan Saray Alüminyum, uzun yıllara dayanan alüminyum ve inşaat malzemeleri üretimi tecrübesini kendi projesine taşıdı. İlk projeleri olan Greenist’in her dairesine kendileri oturacakmış gibi özen göstererek yaptıklarını söyleyen Saray Alüminyum Yönetim Kurulu Üyesi Talin Saraylı Dikici “Greenist bizim ilk projemiz. Sektörden uzaklaşmadan, kalitesine yüzde yüz güvendiğimiz kendi malzemelerimizi kullandık. Güneşli Bölgesi’ni özellikle tercih etmemizin sebebi şehrin göbeğinde hala yemyeşil kalan bu alanda tertemiz, sakin ve huzurlu bir yaşam alanı yaratmak oldu” dedi.

Projedeki çocuk güvenliğine ve sosyal alanlara da dikkat çeken Dikici “Çocuklar kuşkusuz hepimizin en değerlileri. Onların güvenliği için projemizde ekstra önlem aldık. Trafiğe kapalı servis bekleme alanlarından, boyutlarına göre uyarlanmış havuzlara; site güvenliğinden özel oyun alanlarına uzanan çok noktaya dikkat ettik. Her dairesinde mutlaka balkon/teras veya kat bahçesinin yer aldığı dairelerimizde ailenin tüm fertlerine yeşille, oksijenle, yaşamla içiçe bir yuva hissi yaşatmak için her şeyi yaptık. Uyguladığımız peyzajla sürdürülebilir florayı esas aldık” şeklinde ifade etti.

Previous Özgün yapılar Ankara’yı örnek başkent yapacak
Sonraki Kira gelir vergisi online ödenebilecek

Diğer Yazılar

Firma Haberleri 0 Yorum

Keten Haliç Teslim Tarihi

Haliç manzaralı projede ev satışı devam ediyor. Keten İnşaat taralından Haliç’in en güzel yerinde hayata geçirilen Keten Haliç projesinde kalan son 30 konutun satışı devam ediyor.

Firma Haberleri 0 Yorum

Arla Mühendislik Dokunmatik Cam Anahtar Sistemi

Akıllı bina teknoloji sistemlerindeki başarısını uluslararası projelere taşıyan Arla Mühendislik, geliştirdiği cam anahtar sistemiyle yaşamı kolaylaştıracak.

Firma Haberleri 0 Yorum

Müteahhitlere yeni pazar: Nijerya

Şirketlere denetim, vergi ve danışmanlık hizmetleri sunan KPMG, Nijerya’da yatırım yapmak isteyen Türk inşaat firmaları için ülkedeki yatırım ortamını masaya yatırdı.

Firma Haberleri 0 Yorum

İhlas Bizimevler 6’da 160 Mağaza Satışta

Bizim Evler markalı altı projesiyle Ispartakule’nin en büyük yatırımcısı olarak öne çıkan İhlas Yapı, Bizim Evler 6 projesiyle hayata geçirdiği 160 cadde mağazasını satışa sundu.

Firma Haberleri 0 Yorum

RE/MAX ABD’den 3 Dünya Birinciliği İle Döndü

RE/MAX Türkiye, RE/MAX’ın en başarılı ülke organizasyonlarından biri.

Firma Haberleri

Nef web sitesi ile yine birinciliği kucakladı

İnovasyonları ile sektörü ilklerle tanıştıran gayrimenkul sektörünün yenilikçi markası Nef, sektörde bir ilk olan kullanıcı deneyimi (UX) ile tasarlanan kurumsal web sitesi nef.com.tr ile The Academy of Interactive and Visual

0 Yorum

Henüz Yorum Yok!

Siz bu yazıya ilk yorumu yapabilirsiniz!

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.