Greenist Güneşli’nin en yeşil projesi

Greenist Güneşli’nin en yeşil projesi

İstanbul Bahçelievler’de 174 daireden oluşan butik proje Greenist, 15 bin metrekarelik peyzaj alanıyla şehrin göbeğinde dört mevsim tatil vadediyor. İstanbul gibi her geçen gün kalabalıklaşan bir metropolde yeşil alanların da azalmasıyla, yaşam alanı tercihleri şehir dışlarına taştı. Buradan yola çıkan Saray Alüminyum, uzun yıllara dayanan alüminyum ve inşaat malzemeleri üretimi tecrübesini kendi projesine taşıdı. İlk projeleri olan Greenist’in her dairesine kendileri oturacakmış gibi özen göstererek yaptıklarını söyleyen Saray Alüminyum Yönetim Kurulu Üyesi Talin Saraylı Dikici “Greenist bizim ilk projemiz. Sektörden uzaklaşmadan, kalitesine yüzde yüz güvendiğimiz kendi malzemelerimizi kullandık. Güneşli Bölgesi’ni özellikle tercih etmemizin sebebi şehrin göbeğinde hala yemyeşil kalan bu alanda tertemiz, sakin ve huzurlu bir yaşam alanı yaratmak oldu” dedi.

Projedeki çocuk güvenliğine ve sosyal alanlara da dikkat çeken Dikici “Çocuklar kuşkusuz hepimizin en değerlileri. Onların güvenliği için projemizde ekstra önlem aldık. Trafiğe kapalı servis bekleme alanlarından, boyutlarına göre uyarlanmış havuzlara; site güvenliğinden özel oyun alanlarına uzanan çok noktaya dikkat ettik. Her dairesinde mutlaka balkon/teras veya kat bahçesinin yer aldığı dairelerimizde ailenin tüm fertlerine yeşille, oksijenle, yaşamla içiçe bir yuva hissi yaşatmak için her şeyi yaptık. Uyguladığımız peyzajla sürdürülebilir florayı esas aldık” şeklinde ifade etti.

Previous Özgün yapılar Ankara’yı örnek başkent yapacak
Sonraki Kira gelir vergisi online ödenebilecek

Diğer Yazılar

Firma Haberleri 0 Yorum

Dumankaya İnsana Saygı Ödülü’nü almaya hak kazandı

Dumankaya, iş başvurularını en hızlı ve en yüksek oranda yanıtlayan şirketler arasında yer alarak İnsana Saygı Ödülü’nü almaya hak kazandı.

Firma Haberleri 0 Yorum

Demir La Vida

DEMİR inşaat, yeni projesi Demir La Vida nın temelini Büyükçekmece’de attı.

Firma Haberleri 0 Yorum

VİKO, “Yeşil Ofis” uygulamasına geçti

Doğal kaynaklarımız hızla tükeniyor, insanlığın doğa üzerindeki baskısı artarken, iklim değişikliği her geçen gün daha da ciddi bir tehdit haline geliyor.

Firma Haberleri 0 Yorum

Türkiye’nin En Beğenilen Şirketleri Araştırması

CAPİTAL delgisi tarafından bu yıl 14’üncüsü yayınlanan, GfK Türkiye tarafından hazırlanan, “Türkiye’nin En Beğenilen Şirketleri” araştırmasına göre Koç Holding, 6 yıl aradan sonra “En beğenilen” şirketler zirvesine yerleşti.

Firma Haberleri 0 Yorum

2014’ün En İyi İşverenleri Açıklandı

Great Place To Work Enstitüsü ve Capital Dergisi ve Kariyer.Net’in işbirliğiyle ikincisi düzenlenen “Türkiye’nin En İyi İşverenleri” yarışmasının 2014 yılı sonuçları Le Meridien Otel’de yapılan gala gecesinde açıklandı.

Firma Haberleri 0 Yorum

Günsev2 Sitesi

“Günsev yaparsa, en iyisini yapar” sloganını kendileriyle özleştirdiklerini belirten, Günsev Gruop Yönetim Kurulu Başkanı Sadeddin Gün,”1974 yılında Babam Şeyhmuz Gün tarafından temelleri gıda şirketi olarak atılan şu an ise Günsev

0 Yorum

Henüz Yorum Yok!

Siz bu yazıya ilk yorumu yapabilirsiniz!

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.