Göztepe ve Karşıyaka Stat İhaleleri Sonuçlandı

Karşıyaka ve Göztepe’ye yapılması kararlaştırılan 15’er bin kişilik statlar için açılan ihaleler sonuçlandı. Toplu Konut İdaresi’nin 28 Ocak’ta Başkent’te ihalesini yaptığı Karşıyaka İlçe Stadı’nın inşaatını 54 milyon 88 bin TL teklif veren Ali Acar İnşaat kazandı. Göztepe Gürsel Aksel Tesisleri’ne inşa edilecek stat için 29 Ocak’ta yapılan ihale 54 milyon 350 bin TL’lik teklifiyle DOYAP Yapı’da kaldı. Sonuca itiraz olmaması durumunda 1 ay içinde sözleşme imzalanarak firmalara yer teslimi yapılacak. İhaleyi alan şirket nihai projeyi çizdirerek 700 gün içinde inşaatı tamamlayacak. Karşıyaka için çizilen avam projede 28 adet loca, idari binalar, gelir getirici alanlar var. Göztepe’nin projesinde locaların yanı sıra 600 araçlık otopark alanı da mevcut.(Haber Ekspres İzmir)

Previous 80 Binde Devr-i Alem' Konya'da Hizmete Girdi
Sonraki Filyos Limanı Altyapı Yapım İhalesi Sonuçlandı

Diğer Yazılar

Güncel Haberler 0 Yorum

Barış Aydın : Ankara’nın markalaşma sürecine ivme kazandırılmalı

Ankara Sanayici ve İşadamları Derneği (ASİAD) Başkanı Barış Aydın, artık bir sanayi kenti olan Ankara’nın, turizmde de potansiyelini kullanarak hamle yapabilmesi için etkin bir markalaşma stratejisi ile “marka kent” olma

Güncel Haberler 0 Yorum

Batıkent Metro hattına yeni düzenleme

Ulaştırma Bakanlığı tarafından yapılacak Keçiören Metrosu ile Batıkent Metrosu’nun bağlantı çalışmaları nedeniyle Batıkent Metro hattında, 16 Nisan Cumartesi gününden itibaren 2 ay süreyle yeni düzenlemeye gidiliyor.

Güncel Haberler 0 Yorum

Vodafone Arena İhalesi İmzalandı

Beşiktaş, Vodafone Arena inşaatıyla ilgili açıklama yaptı.

Güncel Haberler 0 Yorum

Ankara’ya dünyanın en büyük 4.hastanesi yapılacak

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, Ekonomi Kulübü toplantısında Başkent projelerine ilişkin önemli değerlendirmeler yaptı.

Güncel Haberler 0 Yorum

Ankara elektrik kesintisi 11 Aralık 2015

11 Aralık 2015 tarihinde Ankara’da elektrik kesintisi uygulanacak bölgelerin listesi aşağıda yer almaktadır.

Güncel Haberler 0 Yorum

Mamak’ta kentsel dönüşüme finans desteği

Mamak Belediyesi, kentsel dönüşümü hızlandırmak ve vatandaşlara minimum maliyetle daha güvenli ve modern dairelerde yaşamalarına imkân sağlamak amacıyla Türkiye İş Bankası ile kentsel dönüşüm konut kredisi protokolüne imza attı.

0 Yorum

Henüz Yorum Yok!

Siz bu yazıya ilk yorumu yapabilirsiniz!

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.