Göztepe ve Karşıyaka Stat İhaleleri Sonuçlandı

Karşıyaka ve Göztepe’ye yapılması kararlaştırılan 15’er bin kişilik statlar için açılan ihaleler sonuçlandı. Toplu Konut İdaresi’nin 28 Ocak’ta Başkent’te ihalesini yaptığı Karşıyaka İlçe Stadı’nın inşaatını 54 milyon 88 bin TL teklif veren Ali Acar İnşaat kazandı. Göztepe Gürsel Aksel Tesisleri’ne inşa edilecek stat için 29 Ocak’ta yapılan ihale 54 milyon 350 bin TL’lik teklifiyle DOYAP Yapı’da kaldı. Sonuca itiraz olmaması durumunda 1 ay içinde sözleşme imzalanarak firmalara yer teslimi yapılacak. İhaleyi alan şirket nihai projeyi çizdirerek 700 gün içinde inşaatı tamamlayacak. Karşıyaka için çizilen avam projede 28 adet loca, idari binalar, gelir getirici alanlar var. Göztepe’nin projesinde locaların yanı sıra 600 araçlık otopark alanı da mevcut.(Haber Ekspres İzmir)

Previous 80 Binde Devr-i Alem' Konya'da Hizmete Girdi
Sonraki Filyos Limanı Altyapı Yapım İhalesi Sonuçlandı

Diğer Yazılar

Güncel Haberler

Dikmen Vadisi son etap 2. Kısım nazım imar planı değişikliği

Ankara Büyükşehir Belediye Meclisinin kararı ile onaylanan Dikmen Vadisi Son Etap Kentsel Dönüşüm ve Gelişim Proje Alanı 2. Kısım 1/5000 ölçekli Nazım İmar Planı değişikliği 15 Mayıs 2015 tarihinde Ankara

Güncel Haberler

MECLİS, KEKLİKPINARI MAHALLESİ ÇALDAĞI KENTSEL DÖNÜŞÜM VE GELİŞİM PROJE ALANINDA YAPILACAK TÜM UYGULAMALARIN TEK BİR MECLİS KARARINDA TOPLANMASINI KABUL ETTİ

-BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE MECLİSİ… -MECLİS, KEKLİKPINARI MAHALLESİ ÇALDAĞI KENTSEL DÖNÜŞÜM VE GELİŞİM PROJE ALANINDA YAPILACAK TÜM UYGULAMALARIN TEK BİR MECLİS KARARINDA TOPLANMASINI KABUL ETTİ

Güncel Haberler

E-haciz projesi hayata geçiyor

Çevre ve Şehircilik Bakanlığının bağlı kuruluşu Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü, tapu hizmetlerini daha etkin, hızlı ve güvenli bir şekilde elektronik ortamda sunmaya devam ediyor.

Güncel Haberler 0 Yorum

Etimesgut Kent Merkezi Atatürk Meydanı tamamlandı

Etimesgut Belediyesi, İstasyon Caddesi üzerindeki kent merkezi Atatürk Meydanı’nda başlattığı revizyon çalışmasını tamamladı.

Güncel Haberler 0 Yorum

Fatma Güldemet Sarı’nın 4 Şubat 2016 Ankara programı

Çevre ve Şehircilik Bakanı Sayın Fatma Güldemet Sarı, 04 Şubat 2016 tarihinde Ankara’da Çelik Yapıların Tasarım ve Uygulama Yönetmeliği’ne katkı sağlayan üniversite, STK ve sektör temsilcileriyle bir araya gelecektir.

Güncel Haberler 0 Yorum

Konut Sahibi Olmanın Tam Zamanı

TANYER İnşaat Başkanı Münir Tanyer, dövizdeki dalgalanmanın konut fiyatlarına da yansıyacağı uyarısında bulundu, “Ev sahibi olmak istiyenler elini çabuk tutmalı” dedi.

0 Yorum

Henüz Yorum Yok!

Siz bu yazıya ilk yorumu yapabilirsiniz!

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.