GoldMaster son teknoloji ürünlerini tanıttı

GoldMaster son teknoloji ürünlerini tanıttı

Türkiye’nin öncü markası GoldMaster, LED grubundaki son teknoloji ürünleriyle 11. Uluslararası LED ve LED Aydınlatma Fuarı’nda fark yarattı.

Teknoloji ve elektronik sektörlerindeki deneyimini ve birikimini kullanarak, aydınlatma sektöründe lider firma olmayı amaçlayan GoldMaster LED, sektöre sunduğu yenilikçi ürün ve hizmetleriyle 1-4 Ekim tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi’nde düzenlenen LED ve LED Aydınlatma Fuarı’nda yer aldı.

Fuarda, endüstriyel ağırlıklı LED aydınlatma ürünleri ve PRO-ECO Serisi ampul gruplarıyla yer alan GoldMaster LED, T5 LED tüp, T8 LED tüp, T8 acil durum LED tüp, T8 sensörlü LED Tüp, T8 ışıldak LED Tüp, LED simit tüp, LED panel armatür, LED panel kalın armatür projektör, yüksek tavan ve sokak lambasıyla birlikte, LED Ampul 2W-3W-4W-5W-6W-7W-9.5W-10W-12W çeşitlerini de fuar ziyaretçilerinin beğenisine sundu.

Projektör, sokak lambaları ve lineer ürünlerin de imalatı yapan GoldMaster LED, tamamen öz kaynakları ile gerçekleştirdiği AR-GE çalışmaları ile sektöre hizmet vermeyi sürdürüyor.

Türkiye genelinde gerçekleştirdiği projelerle de adından söz ettiren Goldmaster LED, belediyeler, üniversiteler, hastaneler, askeri projeler, bankalar, zincir mağazalar, fabrikalar, AVM’ler için LED aydınlatma çözümleri sunuyor.

Previous İstanbul MyFest Ağaoğlu MyClub’ta başlıyor
Sonraki Marina Ankara

Diğer Yazılar

Firma Haberleri 0 Yorum

Limak’tan 224 milyonluk metro

Limak İnşaat, Ukrayna’nın Dnipro şehrinde ihale bedeli 224 milyon Avro olan metro kontratı imzaladı.

Firma Haberleri 0 Yorum

Dubaili Damac Properties Türkiye’de Görüşmeler Yapacak

Dubai’nin Beverly Hils’i olarak adlandırılan bölgede lüks projeler yapan Damac, fiyatı 1.8 milyon liradan başlayan evleri satmak için Türkiye’de görüşmeler yapacak

Firma Haberleri 0 Yorum

Maslak 1453’ü Danıştay Durdurdu

Ağaoğlu’nun Maslak 1453 projesiyle ilgili Çevre ve Şehircilik Bakanlığı’nın 2011 yılına ait imar planlarına Danıştay “dur” dedi.

Firma Haberleri 0 Yorum

Koç Holding Kalamış Limanı’ndan vazgeçti

Koç Holding tarafından konuyla ilgili Kamu Aydınlatma Platformu’na yapılan açıklama şöyle;

Firma Haberleri 0 Yorum

Pakpen ürünlerini Rusya’daki yapı sektörü ile buluşturdu

Pakpen Dış Ticaret Müdürü Kadir Akyıldırım, Rusya’nın çok geniş bir coğrafya ve pazar olduğunu belirterek, “SibBuild, Rusya’nın köklü ve çok önemli fuarlarından biri. Bu yıl ilk kez bu fuara katılarak

Firma Haberleri 0 Yorum

Konut sektörü Merkez Bankası’nı bekliyor

Konut sektörünün önde gelen temsilcileri faizde yapılacak indirimin başta inşaat olmak üzere piyasaya hareketlilik getireceğini belirtti

0 Yorum

Henüz Yorum Yok!

Siz bu yazıya ilk yorumu yapabilirsiniz!

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.