Golden Tulips teslim tarihi

Golden Tulips teslim tarihi

İstanbul Anadolu yakası Kartal’a yeni konut projesi geliyor Golden Tulips.

İstanbul’un  “home ofis” ihtiyacını gidermek konusunda en iddialı yatırımlar arasında şimdiden yerini aldı.Golden Tulips Anadolu Adalet Sarayı’na yakın konumda bulunuyor.5 bin metrekarelik alanda yükselen Golden Tulips projesinde bulunan 160 home ofis ve 8 işyeri, 1+0, 1+1 ve 2+1 seçeneklerden oluşuyor.

73, 85, 87, 114, 116 ve 146 metrekarelik seçeneklerinin yanı sıra 130 ve 240 metrekarelik seçenekler arasında değişen bu konutları benzerlerinden ayıran özelliklerin başında ise, kolayca ofisten yuvaya dönüşebilmesi geliyor. 26 katlı Home/Ofis  projesinde ;170 adet farklı tipte daire bulunacak.

Golden Tulips teslim tarihi 2016 olarak hedeflenmekte.

Projede Fitness – sauna, Buhar odası, Kafeterya, Alışveriş merkezleri gibi sosyal olanaklarda yer alıyor.

Golden Tulips İletişim :

444 15 30

www.suataltininsaat.com.tr

Previous Tual Adalar projesi
Sonraki Golden Tulips iletişim

Diğer Yazılar

İstanbul 0 Yorum

Mar Yapı Basın Ekspres’te konut sahiplerine kazandırıyor

Mar Yapı’nın Basın Ekspres Yolu’na değer katan lüks rezidans projelerinin bulunduğu lokasyon ‘kira brüt getiri oranları en yüksek semtler’ arasında birinci sırada yer alıyor.

İstanbul 0 Yorum

Konut Projeleri Aidat Değerleri raporu yayınlandı

Gayrimenkul sektörü ile ilgili kapsamlı ve güncel verilerle derinlikli analitik bilgiler sunan REIDIN’in, 2016 yılı ‘Konut Projeleri Aidat Değerleri’ yayınlandı.

İstanbul 0 Yorum

Baysaş’tan Fikirtepe’ye 2’nci proje

80 milyon dolar yatırım değeriyle hayata geçirilen proje için yıkım çalışmaları şubatta başlayacak İstanbul’un kentsel dönüşüm konusundaki pilot bölgesi olan Fikirtepe’de, Baysaş İnşaat tarafından inşa edilen İstanbul 216 projesinde 2’nci

İstanbul 0 Yorum

Beylikdüzü konut projelerine yoğun talep var

Beylikdüzü, Marmara Denizi’ne 13 kilometre kıyısı bulunmasının yanı sıra toplu konut bölgeleri, orta ve üst gelir grubuna hitap eden konut projeleriyle istanbul’un en çok talep gören ilçelerinden biri.

İstanbul 0 Yorum

Beylikdüzü İstanbul’un en fazla prim yapan bölgelerinden

Taşıdığı potansiyel nedeniyle yatırımcıların dikkatini çeken bölgenin yeni ulaşım yatırımlarıyla birlikte değerini artırması bekleniyor.

İstanbul 0 Yorum

Elysium Soul Beyoğlu’nda 36 ay 0 faiz!

Sanata 1 dakika, eğlenceye 2 dakika, tarihe 3 dakika, modaya 5 dakika uzaklıkta bir yaşam Elysium Soul Beyoğlu projesinde…