Golden Tulips teslim tarihi

Golden Tulips teslim tarihi

İstanbul Anadolu yakası Kartal’a yeni konut projesi geliyor Golden Tulips.

İstanbul’un  “home ofis” ihtiyacını gidermek konusunda en iddialı yatırımlar arasında şimdiden yerini aldı.Golden Tulips Anadolu Adalet Sarayı’na yakın konumda bulunuyor.5 bin metrekarelik alanda yükselen Golden Tulips projesinde bulunan 160 home ofis ve 8 işyeri, 1+0, 1+1 ve 2+1 seçeneklerden oluşuyor.

73, 85, 87, 114, 116 ve 146 metrekarelik seçeneklerinin yanı sıra 130 ve 240 metrekarelik seçenekler arasında değişen bu konutları benzerlerinden ayıran özelliklerin başında ise, kolayca ofisten yuvaya dönüşebilmesi geliyor. 26 katlı Home/Ofis  projesinde ;170 adet farklı tipte daire bulunacak.

Golden Tulips teslim tarihi 2016 olarak hedeflenmekte.

Projede Fitness – sauna, Buhar odası, Kafeterya, Alışveriş merkezleri gibi sosyal olanaklarda yer alıyor.

Golden Tulips İletişim :

444 15 30

www.suataltininsaat.com.tr

Previous Tual Adalar projesi
Sonraki Golden Tulips iletişim

Diğer Yazılar

Anadolu Yakası 0 Yorum

Trend Kurtköy’de hemen teslim satılık ev

DUMANKAYA İnşaat tarafından hayata geçirilen Trend Kurtköy’de arsa sahibi olan İsmailoğlu Gayrimenkul, kendine ait 450 dairenin kalan son fırsat dairelerini satışa açtı.

Anadolu Yakası 0 Yorum

Key Museum Park Residences Cadde’de

İzmir’de sergilenen farklı konseptlerdeki klasik otomobillerin ilk İstanbul ziyareti Park Residences Cadde’de gerçekleşiyor.

Avrupa Yakası 0 Yorum

HEP İstanbul, kampanya ile teslime hazırlanıyor

Tekfen Emlak Geliştirme, Avcılar, Beylikdüzü ve Esenyurt ilçelerinin kesişiminde, bölgesinin en iyi lokasyonunda hayata geçirdiği “Hayatımın Evi Projesi” HEP İstanbul’da ‘%4 peşin, kalanı evinizde otururken ödeyin’ kampanyasını başlattı.

Anadolu Yakası 0 Yorum

Yeni konut projeleri Anadolu yakasına kayıyor

DAP Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Ziya Yılmaz, insanların ‘ yeşil alanı, otoparkı olmayan yerlerde yaşamak istemediğini bu yüzden de Avrupa Yakası’ndan kaçıp, Anadolu Yakası’nda Kartal, Maltepe ve Dragos gibi yerlere

İstanbul 0 Yorum

Metrobüs Beylikdüzü’nde konut fiyatlarını ikiye katladı!

İstanbul’un hızlı gelişen semtleri arasında başı çeken Beylikdüzü’nde metrobüs ile konut fiyatları ikiye katlandı. Yeni yatırımlarla fiyatların daha da artması öngörülüyor…

Avrupa Yakası

Sinpaş GYO’dan Ramazan ayına özel indirim

Gayrimenkul sektöründe konsept projelerin lideri Sinpaş GYO, ev sahibi olmak isteyen herkese Ramazan ayına özel fırsatlar sunuyor.