Gölde Luxe Konutları Satış Lideri

Gölde Luxe Konutları Satış Lideri

Ata Yıldız İnşaat tarafından projelendirilen ve Eryaman’da inşa edilen Gölde Luxe Konutları, diğer inşaat firmalarının aksine faizleri yükseltmeyerek, 0,68 faiz oranıyla konut satışlarını ikiye katladı.

Projenin Satış Müdürü Nalan Başarı, “Çabamız herkes ev sahibi olsun, herkes kaliteli yaşamı ve konforu makul fiyatlara alsın, sosyal hayatından ve günlük ihtiyaçlarından kısmadan konut ödemesini rahatça yapsın” diye konuştu. Yapılan istatistiklere göre, 2013 yılında Ankara 137 bin 773 konut satışıyla İstanbul’un ardından en çok konutun satılan ve el değiştiren şehir olduğunu belirten Başarı, “Bu rakama göre Ankara’da saatte 15 konut satıldı. Ata Yıldız İnşaat olarak, bu satış tablosunun en başında yer alıyoruz” ifadelerini kullandı. Ankara’da kentsel dönüşüm projesine katkıda bulunan konut projelerinin öncü markası olduklarını söyleyen Başarı, şöyle konuştu: “Bitirdiğimiz ödüllü projelerimiz Ütopya Konutları ve Ata Yıldız Yaşam Konutları, devam eden Çayyolu Yaşamkent Florium Konutları ile birçok inşaat şirketine ilham kaynağı ve örnek olduk. Gölde Luxe projemizde ise 1+1, 2+1, 3+1, 4+1 gibi farklı daire seçeneklerimizle 1. etap satışlarımızın 3’te 2’si tamamlandı. Ankara’da doğru proje ile satış lideri olmaktan büyük gurur ve mutluluk duyuyoruz. Şirketimiz doğruluk çizgisinden sapmadan dürüst, güvenilir ve sağlam adımlar atarak prestijli yaşam alanları inşa etmektedir.

Sağlam finansal yapısı ve başarılı yönetimiyle kaliteyi ön planda tutarak geniş bir müşteri kitlesine hitap ederek nitelikli yerleşim alanları geliştirilmesinde öncülük yaparak Ankara’da kentsel dönüşüm projelerine de katkıda bulunuyoruz. Ankara’da konut sektörünün öncüsü olmayı hedefliyoruz. Şirketimiz Atayıldız Yaşam Konutları’ndan yakalamış olduğu kaliteyi ilke edinerek müşteri memnuniyetini en üst seviyeye taşıyan yeni projeler yapmaktadır. Beklentilerin ötesinde insanların düşledikleri kadar modern, ferah, aktif, keyifli, şık bina yaşam alanları sunmaktadır. Projemizde insanlar maviyi ve yeşili burada yaşayacak, konforlu ve lüks bir hayatın sahibi olacaklar.”(Milliyet Ankara)

Previous Başakpınar'a Spor Tesisi Müjdesi
Sonraki Futbolcunun Yatırımı Gayrimenkul

Diğer Yazılar

Firma Haberleri 0 Yorum

İnternette konut arama oranı yüzde 83

Emlak sektörü, son dönemde büyük bir yükseliş içeresinde.

Firma Haberleri 0 Yorum

Vakıfbank E-ihale İle Gayrimenkul Satışı Yapacak

Vakıfbank’ın portföyünde yer alan gayrimenkuller artık, http://vakifbank.intengo. com adresi üzerinden, e-ihale sistemi ile satışa sunulacak.

Firma Haberleri 0 Yorum

Tema İSTANBUL Cazibesi EMLAK 2014 Fuarına Yansıdı

Türkiye’nin en büyük gayrimenkul projesi Tema İSTANBUL, Konut, İşyeri Satınalma, Kiralama ve Finansman Fuarı’nda geçtiğimiz yıl gördüğü yoğun ilgi ve beğeniyi bu sene de daha ilk günden tekrarlamaya başladı.

Firma Haberleri

Koleksiyon’un yeni ofis serisi yurtdışında tanıtılıyor

Koleksiyon yakın zamanda yurt içi lansmanını yaptığı ve Umberto Eco’nun ‘Açık İş’ yaklaşımından temel alan yeni ofis serisi uluslararası platformlarda tanıtmaya başladı.

Firma Haberleri 0 Yorum

Nurol GYO’dan 252 Metrede ‘Gol’ Sesi

Nurol Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı (GYO) 2.5 yılda 3’üncü projesini satışa çıkardı.

Firma Haberleri 0 Yorum

Teknoloji inşaat sektörüne ivme kazandırıyor

“Türkiye’nin Dijital Yaşam Koçu” Bilkom’un sponsorluğunda bu yıl üçüncü kez düzenlenen “İnşaat ve Mimaride İleri Teknolojiler Semineri”, yerli ve yabancı konuşmacıların katılımı ile Şişli Radison Blu Hotel’de gerçekleştirildi.

0 Yorum

Henüz Yorum Yok!

Siz bu yazıya ilk yorumu yapabilirsiniz!

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.