Gölde Luxe Konutları Satış Lideri

Gölde Luxe Konutları Satış Lideri

Ata Yıldız İnşaat tarafından projelendirilen ve Eryaman’da inşa edilen Gölde Luxe Konutları, diğer inşaat firmalarının aksine faizleri yükseltmeyerek, 0,68 faiz oranıyla konut satışlarını ikiye katladı.

Projenin Satış Müdürü Nalan Başarı, “Çabamız herkes ev sahibi olsun, herkes kaliteli yaşamı ve konforu makul fiyatlara alsın, sosyal hayatından ve günlük ihtiyaçlarından kısmadan konut ödemesini rahatça yapsın” diye konuştu. Yapılan istatistiklere göre, 2013 yılında Ankara 137 bin 773 konut satışıyla İstanbul’un ardından en çok konutun satılan ve el değiştiren şehir olduğunu belirten Başarı, “Bu rakama göre Ankara’da saatte 15 konut satıldı. Ata Yıldız İnşaat olarak, bu satış tablosunun en başında yer alıyoruz” ifadelerini kullandı. Ankara’da kentsel dönüşüm projesine katkıda bulunan konut projelerinin öncü markası olduklarını söyleyen Başarı, şöyle konuştu: “Bitirdiğimiz ödüllü projelerimiz Ütopya Konutları ve Ata Yıldız Yaşam Konutları, devam eden Çayyolu Yaşamkent Florium Konutları ile birçok inşaat şirketine ilham kaynağı ve örnek olduk. Gölde Luxe projemizde ise 1+1, 2+1, 3+1, 4+1 gibi farklı daire seçeneklerimizle 1. etap satışlarımızın 3’te 2’si tamamlandı. Ankara’da doğru proje ile satış lideri olmaktan büyük gurur ve mutluluk duyuyoruz. Şirketimiz doğruluk çizgisinden sapmadan dürüst, güvenilir ve sağlam adımlar atarak prestijli yaşam alanları inşa etmektedir.

Sağlam finansal yapısı ve başarılı yönetimiyle kaliteyi ön planda tutarak geniş bir müşteri kitlesine hitap ederek nitelikli yerleşim alanları geliştirilmesinde öncülük yaparak Ankara’da kentsel dönüşüm projelerine de katkıda bulunuyoruz. Ankara’da konut sektörünün öncüsü olmayı hedefliyoruz. Şirketimiz Atayıldız Yaşam Konutları’ndan yakalamış olduğu kaliteyi ilke edinerek müşteri memnuniyetini en üst seviyeye taşıyan yeni projeler yapmaktadır. Beklentilerin ötesinde insanların düşledikleri kadar modern, ferah, aktif, keyifli, şık bina yaşam alanları sunmaktadır. Projemizde insanlar maviyi ve yeşili burada yaşayacak, konforlu ve lüks bir hayatın sahibi olacaklar.”(Milliyet Ankara)

Previous Başakpınar'a Spor Tesisi Müjdesi
Sonraki Futbolcunun Yatırımı Gayrimenkul

Diğer Yazılar

Firma Haberleri 0 Yorum

Emin Üstün: Kentsel Dönüşüm İle Kiralar Fırladı

Emin Grup Yönetim Kurulu Başkanı Emin Üstün, kentsel dönüşümün kiralık evlere olan talebi artırdığını ancak kiralık ev bulmanın zorlaştığını belirtti.

Firma Haberleri

Sinan Gayrimenkul Londra’da yeni konut projesine başladı

Yurt içi ve yurt dışında birçok önemli projeye imza atan Sinan Gayrimenkul, yatırımlarına bir yenisini daha ekledi. Londra’da yeni bir konut projesine başladı.

Firma Haberleri

38 metrekare eve neler sığar ?

Türkiye 30 yıldan bu yana çok fonksiyonlu mobilya üretimi yapan Gaysan Mobilya, “Multimo” markasıyla 38 metrekarelik en küçük evde bile oturma odası, yatak odası ve çocuk odasında yaptığı yeniliklerle ne

Firma Haberleri 0 Yorum

AND Plaza, yalıtımda Canpa imzası taşıyor

Dünyanın en büyük gayrimenkul fuarlarından Cityscape Global’da “En İyi Ticari Proje” dalında büyük ödüle layık görülen AND Plaza yalıtımda, Türkiye’nin marka projelerinin yalıtımcısı olarak bilinen Canpa imzasını taşıyor.

Firma Haberleri

Allianz Türkiye, merkezlerini Allianz Tower’da birleştiriyor

Sigorta sektörünün lideri Allianz Türkiye, merkezlerini Allianz Tower’da birleştiriyor.

Firma Haberleri 0 Yorum

Folkart Towers’ın 2’nci Etabı Bitti

Avrupa’nın en yüksek ikiz kulelerinden Folkart Towers’ın 2’nci etabı da bitti ve B Kulesi sahiplerine teslim edilmeye başlandı.

0 Yorum

Henüz Yorum Yok!

Siz bu yazıya ilk yorumu yapabilirsiniz!

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.