Gölde Luxe Konutları Satış Lideri

Gölde Luxe Konutları Satış Lideri

Ata Yıldız İnşaat tarafından projelendirilen ve Eryaman’da inşa edilen Gölde Luxe Konutları, diğer inşaat firmalarının aksine faizleri yükseltmeyerek, 0,68 faiz oranıyla konut satışlarını ikiye katladı.

Projenin Satış Müdürü Nalan Başarı, “Çabamız herkes ev sahibi olsun, herkes kaliteli yaşamı ve konforu makul fiyatlara alsın, sosyal hayatından ve günlük ihtiyaçlarından kısmadan konut ödemesini rahatça yapsın” diye konuştu. Yapılan istatistiklere göre, 2013 yılında Ankara 137 bin 773 konut satışıyla İstanbul’un ardından en çok konutun satılan ve el değiştiren şehir olduğunu belirten Başarı, “Bu rakama göre Ankara’da saatte 15 konut satıldı. Ata Yıldız İnşaat olarak, bu satış tablosunun en başında yer alıyoruz” ifadelerini kullandı. Ankara’da kentsel dönüşüm projesine katkıda bulunan konut projelerinin öncü markası olduklarını söyleyen Başarı, şöyle konuştu: “Bitirdiğimiz ödüllü projelerimiz Ütopya Konutları ve Ata Yıldız Yaşam Konutları, devam eden Çayyolu Yaşamkent Florium Konutları ile birçok inşaat şirketine ilham kaynağı ve örnek olduk. Gölde Luxe projemizde ise 1+1, 2+1, 3+1, 4+1 gibi farklı daire seçeneklerimizle 1. etap satışlarımızın 3’te 2’si tamamlandı. Ankara’da doğru proje ile satış lideri olmaktan büyük gurur ve mutluluk duyuyoruz. Şirketimiz doğruluk çizgisinden sapmadan dürüst, güvenilir ve sağlam adımlar atarak prestijli yaşam alanları inşa etmektedir.

Sağlam finansal yapısı ve başarılı yönetimiyle kaliteyi ön planda tutarak geniş bir müşteri kitlesine hitap ederek nitelikli yerleşim alanları geliştirilmesinde öncülük yaparak Ankara’da kentsel dönüşüm projelerine de katkıda bulunuyoruz. Ankara’da konut sektörünün öncüsü olmayı hedefliyoruz. Şirketimiz Atayıldız Yaşam Konutları’ndan yakalamış olduğu kaliteyi ilke edinerek müşteri memnuniyetini en üst seviyeye taşıyan yeni projeler yapmaktadır. Beklentilerin ötesinde insanların düşledikleri kadar modern, ferah, aktif, keyifli, şık bina yaşam alanları sunmaktadır. Projemizde insanlar maviyi ve yeşili burada yaşayacak, konforlu ve lüks bir hayatın sahibi olacaklar.”(Milliyet Ankara)

Previous Başakpınar'a Spor Tesisi Müjdesi
Sonraki Futbolcunun Yatırımı Gayrimenkul

Diğer Yazılar

Firma Haberleri 0 Yorum

Kuveyt Havalimanı’na Limak’tan 4.7 Milyar Dolar Teklif

Kuveyt Uluslararası Havalimanına yeni terminal inşası için en düşük teklifi 1.39 milyar dinar (4.78 milyar dolar) ile Limak ve Kharafi National şirketlerinin oluşturduğu konsorsiyum verdi.

Anadolu Yakası

Propa İnşaat gayrimenkul portföyünü yapılandırıyor

Propa İnşaat ve Ticaret AŞ, 1973’ten bugüne gerçekleştirdiği projeler içerisinde kendi bünyesinde tuttuğu ve gayrimenkul yatırımları sonucunda oluşturduğu gayrimenkul portföyünü yapılandırarak ‘‘Gayrimenkul Yatırım Fonu’’ kurma çalışmalarına başladı.

Firma Haberleri 0 Yorum

Metsan Nexus Projesi

Nexus kazandıracak 55’inci yılını kutlayan Metsan İnşaat, İstanbul Kartal’da Metsan Nexus projesini hayata geçiriyor.

Firma Haberleri

Yiğit Group İstanbul’a ilk imzasını Fortis İstanbul’la atacak

Güneydoğu Anadolu Bölgesi’nin inşaat sektöründeki en önemli yatırımcılarından Yiğit Group İstanbul’a ilk imzasını Fortis İstanbul’la atacak.

Firma Haberleri 0 Yorum

Gökdeniz Kartal’ın 52 Ay Sıfır Faiz Kampanyasına Yoğun İlgi

Gökdeniz Kartal’da başlayan 52 ay sıfır faiz kampanyası, projedeki satışları hızlandırdı.

Firma Haberleri 0 Yorum

Brooklyn Park’a Talep Yağdı

 Fikirtepe’nin en önemli projelerinden Brooklyn Park’a talep yağdı. Özellikle çok talep gören teraslı daireler kurayla satılabilir.

0 Yorum

Henüz Yorum Yok!

Siz bu yazıya ilk yorumu yapabilirsiniz!

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.