Gold Life Evleri’nin temeli atıldı

Gold Life Evleri’nin temeli atıldı

İnşaat sektörüne yeni bir soluk getirmeyi hedefleyen Mustafa Altın İnşaat’ın ilk projesi olan “Gold Life Evleri”nin temeli geniş bir katılım ile atıldı.

Mayıs 2015’de Altın İnşaat firmasını kurarak, inşaat sektöründe yeni projelere doğru yelken açtığını ifade eden Mustafa Altın, inşaat sektörünün ülke ekonomisinin lokomotifi olduğunu söyledi. Altın “Çünkü 200 civarındaki kaleme; iş, ticaret ve istihdam sağlayarak ülke ekonomisine büyük katkı sağlamaktadır. Bizler de Altın İnşaat olarak bu ekonomiye katkı sağlamak istiyoruz. Altın İnşaat, gerek konut, gerek işyeri ve gerekse diğer inşaatlarda; inşaat süresi ve sonrası kaliteli ve güvenli yapılar yaparak kısa sürede güzel eserler bırakarak isminden söz ettirecek bir firma olacaktır” dedi.

GÜZEL İPUÇLARI VERİYOR

Bursa’nın gelişmekte olan ilçesi Nilüfer’in yeni yatırım bölgelerinden biri olan Hasanağa’da temeli atılan Gold Life Evleri’nin özelliklerinden de bahseden Altın “Yeni projemiz o bölgede diğer projelerden çok farklı ve ayrıcalıklı. 16 adet 3+1 ve 4 adet dubleks olmak üzere 20 daireden tek bloklu bir siteden oluşuyor. Doğa manzaralı bahçesi, çocuk oyun alanları, otopark, güvenlik vs. gibi özelliklere sahip anahtar projemiz, “güven” ve “kalite” noktasında bundan sonraki projelerimiz hakkında güzel ipuçları veriyor” dedi.A Gazete (Bursa)

Previous Mardan Palace Halk Bankası'na satıldı
Sonraki Beylikdüzü konut projeleri 2016 , 2017 teslim

Diğer Yazılar

Bursa 0 Yorum

Bursa arsa ve konut projelerinde yükselişe geçti

Gebze-Orhangazi-İzmir otoyolu ve hızlı tren projesi ile lokasyon olarak değeri artan Bursa’da şimdi de Yenişehir’e kurulacak Türkiye’nin ilk Otomotiv Test Merkezi ile Karacabey’de projelendirilen ve Türkiye’nin en büyük organize sanayi

Bursa 0 Yorum

EMİRKOOP Bursa’da 30 Yılda 20 Bin konut üretti

EMİRKOOP’un 30 kuruluş  yıldönümü davetinde, birliğin ilk başkanı olan dönemin Bursa Belediye Başkanı Ekrem Barışıma plaket takdim edildi.

Bursa 0 Yorum

İnallar Hayat projesi

İnallar, kuruluşunun 25. yılını Bursa’nın Balat bölgesinde hayata geçirdiği ve tüketicilerin konut ihtiyaçlarına kalıcı çözümler sunduğu inşaat projesi olan “İnallar Hayat” ile taçlandırıyor.

Anadolu Yakası

Beyttürk İnşaat ile Suudi Al Rajhi Group işbirliği yaptı

Türk inşaat sektörünün yabancıya konut satışında önde gelen şirketlerinden Beyttürk İnşaat, Suudi Arabistan’ın önde gelen kuruluşlarından Al Rajhi Group ile İstanbul, Bursa veYalova çevresinde konut, rezidans ve otel yatırımları konularında

Bursa

Beyttürk İnşaat’tan Bursa’ya 500 Milyon dolarlık yatırım

Ülkemizi uluslararası platformda temsil eden projelere imza atan Türk inşaat sektörünün yabancıya konut satışında önde gelen şirketlerinden Beyttürk İnşaat, Bursa Orhangazi ilçe belediyesinin düzenlediği arsa alım ihalesini 9 milyon lira

Bursa 0 Yorum

Yalova’da ev fiyatları 750 bin liradan başlıyor

Yalova’da emlakçilik yapan Erkan Evin  kentte emlakçıların çoğunun tabelalarında artık Arapça yazılar bulunduğunu söyledi.

0 Yorum

Henüz Yorum Yok!

Siz bu yazıya ilk yorumu yapabilirsiniz!

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.