Gölbaşı’nda İmar Sırası Dikilitaş’da

Gölbaşı Belediye Başkanı Yakup Odabaşı, Dikilitaş Mahallesine yaptığı ziyarette imar çalışmaları konusunda vatandaşları bilgilendirdi.

Gölbaşı Belediye Başkanı Yakup Odabaşı ziyaret ettiği Dikilitaş  Mahallesinde vatandaşlara imar müjdesi verdi. Başkan Odabaşı, imarda parselasyon çalışmaları başlayan mahallede vatandaşları bilgilendirdi. Belediye Başkanı Odabaşı; yerinde ve vatandaşın yanına giderek anlattıkları imar planı çalışmaları sayesinde hiçbir vatandaşın haksızlığa uğramadığını söyledi.

ŞEFFAF İMAR UYGULAMASI…
Göreve geldikleri günden bu yana Türkiye’ye örnek olacak şeffaf  bir yönetim anlayışını esas aldıklarını ifade Eden Gölbaşı Belediye Başkanı Yakup Odabaşı, şunları söyledi:“Gölbaşı Belediyesi’nde esas olan vatandaşla birlikte yönetim anlayışıdır. Bugüne kadar birçok mahallemizde yapılan imar çalışmalarını vatandaşımızla birlikte yaptık. Gölbaşı Belediyesi olarak mahalle sakinlerimizin yanına giderek yapılacak imar planı çalışmaları hakkında tek tek bilgi veriyoruz.İmar çalışmalarımızı kapalı kapılar ardında değil, vatandaşımızın gözü önünde şeffaf bir şekilde yapıyoruz. Amacımız Gölbaşılı hemşerilerimizin hakkının kaybolmaması için çalışmaktır. Şimdi de Dikilitaş Mahallemizde binlik imar planı çalışmaları yapılmaya başlandı. Bu nedenle sizlerle bir aradayız.”dedi.

Mahalle sakinlerini ile sohbet eden Başkan Yakup Odabaşı, istek ve talepleri de dinledi.
(Kaynak:ankaragolbasi.bel.com)

Previous HES Sektörü İstanbul'da Buluşuyor
Sonraki Ankara Kalesi Çöplüğe Döndü

Diğer Yazılar

Güncel Haberler 0 Yorum

Doğu Karadeniz’e Yerli Turist Akını

Eşsiz flora ve faunasının yanı sıra tarihi ve kültürel değerleri ile öne çıkan Doğu Karadeniz’i geçen yıl 4,5 milyon turist ziyaret etti .

Güncel Haberler

Ankara Etimesgut Şehitali, Yukarıyurtçu, Ballıkuyumcu imar planları askıda

Ankara Etimesgut Şehitali, Yukarıyurtçu, Ballıkuyumcu mahalleri imar planı değişikliği askıya çıktı.

Güncel Haberler 0 Yorum

Etimesgut Bahçekapı ve Bağlıca’da imar planı değişikliği

Ankara Etimesgut ilçesi Bahçekapı Mahallesi 40621 ada 3 parsel ile Bağlıca Mahallesi 48967 ada 2 sayılı parseline ilişkin 1/1000 ölçekli Uygulama imar Planı Değişikliği 15 Aralık 2015 tarihinde askıya çıktı.

Güncel Haberler 0 Yorum

Emlak Devi Gözünü Türkiye’ye Dikti

Türk emlak sektörü, yabancı yatırımcının ilgisisni çekmeye devam ediyor. Abu Dabi merkezli Green Valley Uluslararası Emlak Şirketi, Türkiye’de 54 milyon dolarlık emlak yatırımı yapacağını açıkladı.

Güncel Haberler 0 Yorum

Etimesgut Bağlıca 47150 ada 4, 5, 6 ve 7 nolu parseller imar planı askıda

Etimesgut Belediye Başkanlığı Plan ve Proje Müdürlüğünden:

Güncel Haberler 0 Yorum

Yenimahalle Ergazi imar planı değişiklikliği

Ankara Yenimahalle İlçesi, Ergazi Mahallesi 43621 ada 1 sayılı ait 1/5000 ölçekli nazım imar ve 1/1000 ölçekli uygulama imar planı değişiklikleri 3 Mart 2016 tarihinde askıya çıktı.

0 Yorum

Henüz Yorum Yok!

Siz bu yazıya ilk yorumu yapabilirsiniz!

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.