Gölbaşı’nda İmar Sırası Dikilitaş’da

Gölbaşı Belediye Başkanı Yakup Odabaşı, Dikilitaş Mahallesine yaptığı ziyarette imar çalışmaları konusunda vatandaşları bilgilendirdi.

Gölbaşı Belediye Başkanı Yakup Odabaşı ziyaret ettiği Dikilitaş  Mahallesinde vatandaşlara imar müjdesi verdi. Başkan Odabaşı, imarda parselasyon çalışmaları başlayan mahallede vatandaşları bilgilendirdi. Belediye Başkanı Odabaşı; yerinde ve vatandaşın yanına giderek anlattıkları imar planı çalışmaları sayesinde hiçbir vatandaşın haksızlığa uğramadığını söyledi.

ŞEFFAF İMAR UYGULAMASI…
Göreve geldikleri günden bu yana Türkiye’ye örnek olacak şeffaf  bir yönetim anlayışını esas aldıklarını ifade Eden Gölbaşı Belediye Başkanı Yakup Odabaşı, şunları söyledi:“Gölbaşı Belediyesi’nde esas olan vatandaşla birlikte yönetim anlayışıdır. Bugüne kadar birçok mahallemizde yapılan imar çalışmalarını vatandaşımızla birlikte yaptık. Gölbaşı Belediyesi olarak mahalle sakinlerimizin yanına giderek yapılacak imar planı çalışmaları hakkında tek tek bilgi veriyoruz.İmar çalışmalarımızı kapalı kapılar ardında değil, vatandaşımızın gözü önünde şeffaf bir şekilde yapıyoruz. Amacımız Gölbaşılı hemşerilerimizin hakkının kaybolmaması için çalışmaktır. Şimdi de Dikilitaş Mahallemizde binlik imar planı çalışmaları yapılmaya başlandı. Bu nedenle sizlerle bir aradayız.”dedi.

Mahalle sakinlerini ile sohbet eden Başkan Yakup Odabaşı, istek ve talepleri de dinledi.
(Kaynak:ankaragolbasi.bel.com)

Previous HES Sektörü İstanbul'da Buluşuyor
Sonraki Ankara Kalesi Çöplüğe Döndü

Diğer Yazılar

Güncel Haberler 0 Yorum

Duraliler HES’ine Danıştay’dan Ret

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı, Antalya Batı Çevre Yolu’nun tam üstüne HES yapılması için ‘noktasal’ izin verdi.

Güncel Haberler 0 Yorum

Hergün Adana’nın 97 Değişik Noktasına Hizmet Götürülüyor

Adana Büyükşehir Belediyesi’nin çeşitli birimleri ile Adana Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü (ASKİ) ekipleri, her gün Adana’nın 97 ayrı noktasında hizmet üretiyor.

Güncel Haberler 0 Yorum

Çanakkale’de 400 Yataklı Hastanenin Temeli Atıldı

Çanakkale’de 400 yataklı hastanenin temeli, Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu tarafından atıldı.

Güncel Haberler 0 Yorum

Konyaaltı Sahili Halkın Oldu

Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel uzun süredir devam eden “Konyaaltı sahili kimin olacak?” sorusuna son noktayı koydu ve “Konyaaltı sahili halkın olacak” dedi.

Güncel Haberler 0 Yorum

Altındağ Belediyesi personellerine bilgi güncellemesi

Hizmet içi eğitimlerle yöneticilerin ve personellerin daha donanımlı olmasını ve yeni mevzuatlar hakkında bilgi edinmesini sağlayan Altındağ Belediyesi, son olarak “kamu ihale mevzuatı” hakkında bir seminer organize etti.

Güncel Haberler

Sahipsiz Hayvanlar Bakımevi’nde yangın tatbikatı

*Sahipsiz Hayvanlar Bakımevi’nde yangın tatbikatı * Can dostlar başarıyla tahliye edildi

0 Yorum

Henüz Yorum Yok!

Siz bu yazıya ilk yorumu yapabilirsiniz!

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.