Gökdeniz Konutları Kira Garantisi İle Satışta

Gökdeniz Konutları Kira Garantisi İle Satışta

Gökdeniz Konutları ‘nda 22.000 TL peşinat, 1.400 TL taksitle 3+1 daireler…

Yatırımcıya 1000 TL  kira garantisi ile satışta! Daireler hemen teslimdir.Alman inşaat tarafından Gebze Çayırova lokasyonun da hayata geçiren bölgenin en nitelikli konut projesi olan Gökdeniz Konutlarında yaşam başlamıştır. Minimum %11 peşinatla ev almak mümkündür.

Yatırımcılar için Alman İnşaat firması yüksek bedellerle kira gelirini alıcısına garanti ediyor. Yazılı bir taahhüt ile garanti altına alınıyor…
90m2 2 oda 1 salon dairelerde minimum 18.500 TL peşinat, 1000 TL taksitle alınabilir.

2 oda 1 salon dairelerde elde edilecek olan kira geliri min. 800-850 TL dir.
125m2 3 oda 1 salon dairelerde minimum 22.000 TL peşinat, 1.400 TL taksitle alınabilir.3 oda 1 salon dairelerde elde edilecek olan kira geliri min. 950 -1000 TL dir.  %1 KDV ile hemen teslim durumdadır.

Proje konum olarak Marmaray durağına, , Gosb, Tosb, Tübitak, Tse, Sabancı Üni, Mutlukent ,  Yapı kredi bankacılık Üssü’nün yanında, Akbank, Kuveyt Türk ve Halk bankası, Albaraka Türk bankacılık üssü yakınında, İstanbul park pistine ve Sabiha gökçen havaalanına 15 dakikalık mesafede yer almaktadır. Yapılacak olan Silikon Vadisi, Teknopark, Gebze CNR expo projelerine oldukça yakın konumdadır. Site içerisinde tüm sosyal olanaklar mevcuttur.

Satış Ofisi
0262 721 36 03
0530 770 34 70
www.almaninsaat.com.tr

Previous Ali Aydın Anadolu Yapı Müteahhitleri Federasyonu Başkanlığına Seçildi
Sonraki Yabancı Konut İçin İstanbul'a Koşuyor

Diğer Yazılar

Firma Haberleri 0 Yorum

Dumankaya’dan D planı

Dumankaya İnşaat, hem finansal hem de yaşam kalitesini artırmaya yönelik hayata geçirdiği ‘D Planı’ seçeneklerini anlattı

Firma Haberleri 0 Yorum

PAB Mimarlık’tan “yaşanabilir kent” önerileri

2015 yılı Genç Mimar Ödülü sahipleri Pınar Gökbayrak, Ali Eray ve Burçin Yıldırım’ın kurucusu olduğu PAB Mimarlık, yaşayan bir kentsel doku oluşturmak ve kullanıcıların ihtiyaçlarına kolayca ulaşabildikleri yaşam alanları yaratmak

Firma Haberleri 0 Yorum

Taurus AVM Gayrimenkul Ödülleri’nde Finale Kaldı

Türk inşaat ve gayrimenkul sektörüne değer katmak amacıyla Hürriyet’in öncülüğünde başlatılan yarışmada, Taurus  AVM “En iyi AVM” kategorisinde ilk 5’e girdi.

Firma Haberleri 0 Yorum

Nadir Hacıosmanoğlu : Sektörde öncü bir yapıya sahibiz

HANPARK Gayrimenkul Yatırım Danışmanlığı İşletme Sahibi Nadir Hacıosmanoğlu, “Yönetici ve profesyonel danışmanlarımızla, sahip olduğumuz çoklu hizmet anlayışıyla, sektörde öncü bir yapıya sahibiz” dedi.

Firma Haberleri 0 Yorum

Rönesans Gayrimenkul Yatırım GIC ile Stratejik Ortaklığa Giriyor

GIC, 250 milyon Avro tutarında yapılacak sermaye artırımı karşılığında çıkarılacak payları edinmek suretiyle Türkiye’nin önde gelen ticari gayrimenkul platformunun azınlık hissedarı oluyor.

Firma Haberleri 0 Yorum

Kale, ‘Smart’ ürün grubu ile banyolarda akılcı çözümler

Seramik sağlık gereçleri sektörünün deneyimli markası Kale, ‘Smart’ felsefesiyle hayata geçirdiği yenilikçi ürünleri ile banyolarda akılcı çözümler üretiyor.

0 Yorum

Henüz Yorum Yok!

Siz bu yazıya ilk yorumu yapabilirsiniz!

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.