Gökdeniz Kartal Ödeme Planı

Gökdeniz Kartal Ödeme Planı

Gökdeniz Karta projesinde Kurban Bayramı’na özel kampanyalar

Gökdeniz Kartal’dan dört güne dört kampanya
Gülsa İnşaat & Bay Yapı Ortak Girişimi tarafından Kartal Esentepe Mahallesi’nde inşa edilen Gökdeniz Kartal Kurban Bayramı’na özel dört farklı kampanya ile yatırımcıların yüzünü güldürüyor.
Kartal’ın en gözde lokasyonları arasında gösterilen Esentepe Mahallesi’nde yükselen Gökdeniz Kartal, 70 milyon TL’lik yatırım değerine sahip bir proje.

7 bin 80 metrekare arsa alanı üzerinde 35 bin metrekare inşaat alanına sahip projede; 1000 metrekare sosyal tesis, 5 bin metrekare de yeşil alan bulunuyor. Mimarisi Ömer Çamoğlu’na ait Gökdeniz Kartal’da toplam 204 konut bulunuyor.

İnşaatına Mayıs 2014’te başlanan projenin Şubat 2016’da sahiplerine teslim edilmesi planlanıyor. 26 katlı 2 bloktan meydana gelen Adalar manzaralı Gökdeniz Kartal’da konutların tavan yüksekliği 3.20 olarak açıklanıyor. Sosyal donatı alanlarında yarı olimpik ve çocuk havuzu, fitness, sauna, tenis, basketbol, cafe, TV salonu, çocuk parkı, yürüyüş parkuru, yaz bahçesi bulunan projede, her daire için bir araçlık kapalı otopark alanı da yer alıyor.

4 farklı ödeme planı
Kampanya 1: Yüzde 50 peşin, yüzde 50 için 48 ay sıfır faiz
Kampanya 2: Yüzde 40 peşin, yüzde 60 teslimde banka kredisi
Kampanya 3: Yüzde 4 indirim, yüzde 5 peşin, yüzde 20 teslimde, yüzde 75 banka kredisi
Kampanya 4: Yüzde 7 indirim, yüzde 25 peşin, yüzde 75 banka kredisi

Projede uygulanan kampanyalarla ilgili bilgi veren Gülsa İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Salih Satıcı, “Peşinatı az aldığımız kampanyamız ile 48 ay sıfır faiz kampanyamız, bu bölgeyi iyi bilen ve konut alma fikri olan yatırımcılar tarafından büyük ilgi görüyor” dedi.
Ulaşım sıkıntısının olmadığı bir lokasyonda, adalar manzarasına karşı yükselen projenin, yatırımcıya kısa vadede kazanç sağlayacağını belirten Bay Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Metin Okyay Ertaş ise bölgenin genel yapı itibariyle gün geçtikçe prim yaptığını sözlerine ekledi. Metro, deniz otobüsü, E5, sahil yolu, marina, adliye, hastane, sinema ve kültür merkezi gibi noktalara ortalama 7 dakikalık yürüme mesafesinde bulunan projenin; Sabiha Gökçen ve Kadıköy’e 15, Boğaz Köprüsü’ne 20, Telekom Arena’ya ise 35 dakika uzaklıkta yer aldığını söyleyen Ertaş, “Bu bölge, yaklaşık 5 sene sonra Anadolu Yakası’nın cazibe merkezi haline gelecek” diye konuştu.

Proje hakkında:
7 bin 80 metrekare arsa alanı üzerinde 35 bin metrekare inşaat alanına sahip projede; 1000 metrekare sosyal tesis, 5 bin metrekare de yeşil alan bulunuyor. Mimarisi Ömer Çamoğlu’na ait Gökdeniz Kartal’da toplam 204 konut bulunuyor. İnşaatına Mayıs 2014’te başlanan projenin Şubat 2016’da sahiplerine teslim edilmesi planlanıyor. 26 katlı 2 bloktan meydana gelen Gökdeniz Kartal’da konutların tavan yüksekliği 3.20 olarak açıklanıyor. Sosyal donatı alanlarında yarı olimpik ve çocuk havuzu, fitness, sauna, tenis, basketbol, cafe, TV salonu, çocuk parkı, yürüyüş parkuru, yaz bahçesi bulunan projede, her daire için bir araçlık kapalı otopark alanı da yer alıyor.
 konut tipi      metrekaresi                                           fiyatı
1+1                     84                                         332 bin TL- 394 bin TL
2+1                     93- 176                                  404 bin TL- 831 bin TL
2+1 dubleks         176                                        743 bin TL
3+1                    170- 178                                 638 bin TL- 831 bin TL
3+1 dubleks         195                                        771 bin TL

Previous Kırıkkale Yeşil Vadi Projesi’nde 1.Etap Tamamlandı
Sonraki Çukurova Tower’da "Önce Otur, Sonra Öde” Kampanyası

Diğer Yazılar

Firma Haberleri 0 Yorum

Sinpaş Altınoran “İlk” lerle dolu yaşam alanı sunuyor

Sinpaş Yapı ve Sinpaş GYO’nun birlikte gerçekleştirdiği Ankara basın toplantısında, Ahmet Çelik’in ardından sözü alan Sinpaş Holding İştiraki Servet GYO Genel Müdürü Mahmut Sefa Çelik, Türkiye’nin temalı en büyük yaşam

Firma Haberleri 0 Yorum

Atakule GYO: Atakule’de Risk Yok

Atakule’deki yenileme çalışmalarını yürüten Atakule Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı, inşaat çalışmalarında son teknolojinin kullanıldığını belirterek, hiçbir risk bulunmadığı bildirildi.

Firma Haberleri 0 Yorum

Koleksiyon imzalı ev ürünleri Ankara Kavaklıdere’de

Ankara’nın en işlek bölgelerinden olan Kavaklıdere’deki Koleksiyon mağazasında artık ofis ürünlerinin yanı sıra ev ürünleri de yer alıyor.

Firma Haberleri 0 Yorum

DAP Yapı 2015’te üç yeni projeye başlayacak

DAP Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ziya Yılmaz, 2015 yılında 700 milyon TL’lik bir yatırımla, üç yeni projeyi lanse edeceklerini açıkladı.

Firma Haberleri 0 Yorum

Konut Fiyatları Neden Yüksek

Konut almak isteyenlerin önem verdiği konuların başında gelen konut fiyatları alıcıya yüksek gelirken, sektör temsilcileri fiyatlara etki eden unsurların arsa maliyeti ve sosyal donatı alanlarının artması olduğunu belirtiyor.

Firma Haberleri 0 Yorum

Ali Ağaoğlu:“Sanayi Sektörünün Desteklenmesini Onaylıyorum Ancak İnşaat Sektörünün Önünü Keserek Değil”

İnşaat sektörü ve ekonomi basını ile biraraya gelen Ağaoğlu Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Ali Ağaoğlu, son günlerde gündemde yer alan “inşaat sektörü yerine sanayi sektörü teşvik edilmeli” yönündeki görüşler

0 Yorum

Henüz Yorum Yok!

Siz bu yazıya ilk yorumu yapabilirsiniz!

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.