Gebze’de imar planları anlatıldı

Gebze’de imar planları anlatıldı

Gebze’de imar Büyükşehir İmar ve Şehircilik Daire Başkanı Osman Güler, Gebze’deki inşaat mühendislerine Batı bölgesindeki dört ilçenin 1/lOOO’lik imar planını anlattı

İnşaat Mühendisleri Odası Gebze Temsilciliği’nde yapılan seminere inşaat mühendisleri yoğun ilgi gösterdi. Kocaeli Büyükşehir Belediyesi imar ve Şehircilik Daire Başkanı Mimar Osman Günler, Gebze İnşaat Mühendisleri Odası tarafından gerçekleştirilen seminerde; Gebze, Darıca, Çayırova, Dilovası ilçelerinin 1/1000 Uygulama İmar Plan Notları ve Tip İmar Yönetmeliği’ni anlattı. Gebze İnşaat Mühendisleri Odası Temsilcilik binasında yerilen seminere; başkan Ziya Özhan, yönetim kurulu üyeleri Vehap Limonci, Ahmet Kadı, Nuran Zor ve Adem Çiftçi ile 75 inşaat mühendisi katıldı. 2,5 saat süren eğitimin ardından, daire başkanı Osman Günler, inşaat mühendis- Mühendisleri Odası Gebze Temlerinin sorularını yanıtladı. Etkin- silcilik Başkanı Ziya Özhan taralikte, Osman Günler’e, İnşaat fından plaket takdim edildi.Bizim Kocaeli

Previous Fera Grup Kartal'da iki yeni projeye başladı
Sonraki Demir La Vida ve Ayışığı Butik 2016'da teslim edilecek

Diğer Yazılar

Güncel Haberler 0 Yorum

Cidde’de bin metrelik gökdelen

Dünyanın en uzun gökdeleni

Güncel Haberler 0 Yorum

Bahçeniz kışa hazır mı?

Kış ayı sık sık bahçelerde ihmal edilen bir mevsimdir ama iyi tasarlanmış bir kış bahçesi yılın en soğuk günlerinde sizi sarmalayarak biraz taze hava almanızı sağlar.

Güncel Haberler 0 Yorum

Ali Aydın:Kayseri’de Kooperatifçilik Kangren Oldu

 İmar İnşaat Müteahhitleri Dayanışma Derneği (KAYİMDER) Başkanı Ali Aydın,” Meslek kurumumuzun bir kaydının ve ahlakının olması ve sınıflandırılmasının yapılması lazım.

Güncel Haberler 0 Yorum

Etimesgut 46620 ada 1 parsel imar planı değişikliği

Ankara Etimesgut İlçesi 46620 ada 1 sayılı parsele ilişkin 1/5000 ölçekli Nazım İmar Planı değişikliği 30 Mayıs 2016 tarihinde askıya çıktı.

Güncel Haberler 0 Yorum

Ankara su kesintisi 11 Aralık 2014

ASKİ’den yapılan açıklamaya göre 11 Aralık 2014 tarihinde Ankara’da uygulanacak su kesintisinden etkilenecek ilçe ve mahalleler aşağıda yer almaktadır.

Güncel Haberler 0 Yorum

Yenimahalle dini tesis imar planı değişikliği askıda

Ankara Yenimahalle Mehmet Akif Ersoy Mahallesi dini tesise ilişkin 1/1000 ölçekli plan değişikliği 1 Aralık 2015 tarihinde askıya çıktı.

0 Yorum

Henüz Yorum Yok!

Siz bu yazıya ilk yorumu yapabilirsiniz!

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.