Gaziosmanpaşa’ya spor tesisi ve meydan geliyor

Gaziosmanpaşa’ya spor tesisi ve meydan geliyor

Gaziosmanpaşa Belediyesi, Gaziosmanpaşa Stadyumu’nun bulunduğu bölgeye yeni bir spor kompleksi ve meydan kazandırmak için ileri teknolojinin kullanılacağı bir proje hazırladı.

Proje Mevlana Mahallesi’nde hayata geçirilecek. Toplamda 39 bin 614 metrekarelik inşaat alanına sahip ‘Gaziosmanpaşa Semt Meydanı ve Spor Kompleksi Projesi’nin, meydan olarak tasarlanan bölümünde vatandaşların çocuklarıyla birlikte iyi vakit geçirmesini sağlamak amacıyla yeşil alan, çocuk parkı ve skate (kay kay) parkı, kafe ve gezi alanları bulunuyor.

Gençlerin modern tesislerde spor yapmasının ve yeni yeteneklerin keşfedilmesinin hedeflendiği çok amaçlı spor kompleksinde ise yarı olimpik havuz, eğitim havuzu, kapalı basketbol salonu, bowling salonu, fitness salonu ve 2 adet çok amaçlı salon ve derslik yer alıyor.Habertürk

Previous Nazilli'ye ikiz kuleler geliyor
Sonraki 3. Havalimanı'nda çalışmalar hızlandı

Diğer Yazılar

Spor

TT Arena füniküler projesine start verildi

Arena’ya devrim gibi proje Galatasaray  yönetimi, TT  Arena’ya gelecek  taraftarın stadyum yakınındaki alışveriş merkezlerine ulaşımı için füniküler projesine start verdi.

Spor 0 Yorum

Karşıyaka Yalı Stadı 12 ay sonra teslim edilebilir

Karşıyaka Yalı Stadı’nın proje koordinatörü Hasan Çaboğlu, son dönemde çalışmalara gerekli ilgiyi göstermeyen KSK yönetimine sitem etti.

Spor

İzmir Karşıyaka Stadı yıkılıyor

Karşıyaka’nın 15 bin kapasiteyle yenilecek İlçe Stadı’nın ihalesini alan Ali Acar İnşaat, kulübe yazı göndererek yıkım işlemleri için tesislerin 1 halta içinde boşaltılmasını istedi.

Spor 0 Yorum

Antalya stadyumu 26 Ekim’de açılıyor

Yapımı devam eden yeni Antalya stadyumu için tartışmalar devam ediyor.

Spor

Köklerini tarihten alan tasarımla inşa edilen Baku Olimpiyat Stadı, 1. Avrupa Oyunları’na ev sahipliği yapıyor

Azerbaycan’ın başkenti Baku, 12-28 Haziran 2015 tarihleri arasında düzenlenecek 1. Avrupa Oyunları’na ev sahipliği yapıyor. 49 ülkeden 6 bini aşkın sporcunun mücadele edeceği bu dev spor organizasyonunun açılış töreni, tasarım

Spor

Ödemiş’e 5 yeni halı saha yapılacak

Ödemiş Belediyesi, Spor Toto Teşkilatı’nm desteğiyle ilçenin farklı mahallelerinde 5 halı saha yapacak.

0 Yorum

Henüz Yorum Yok!

Siz bu yazıya ilk yorumu yapabilirsiniz!

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.