Gaziemir Aryom Koru projesine 5 bin talep geldi

Gaziemir Aryom Koru projesine 5 bin talep geldi

Gaziemir’de bulunan konfor ve güvenliğin ön planda tutulduğu Aryom Koru projesi büyük ilgi görüyor

425 KONUT VAR
Gaziemir’de 165 milyon liralık yatırımla hayata geçirilecek olan 425 konutluk Aryom Koru projesine 10 günde 5 bin talep geldi.

269 BİNDEN BAŞLIYOR
Aryom İnşaat Başkanı Mustafa Günday, “269 bin 500 liradan başlayan fiyatlarla satışa çıkan konutların yüzde 20’si satıldı” dedi.

Aryom İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Günday, Gaziemir’de satışa çıkacak olan Aryom Koru projesini anlattı. Aryom Koru tanıtım ve satış ofisinde düzenlenen toplantıda konuşan Günday, anahtar teslim endüstriyel tesis inşaatının ardından konut alanında da çalışmaya başladıklarını vurguladı Günday, “Bunun ilk adımını da Gaziemir’de hayata geçirdiğimiz AryomKoru ile atıyoruz. 425 daireden oluşan Projede 7 Ocakla satışa başladik.

5 bin talep formu topladık. Hedefimiz ise Haziran 2019’da proieProjenin oldukça ilgi gördüğünü söyleyerek, yüksek satış grafiğinin kendilerini mutlu ettiğini belirten Günday, “Karşıyaka, Bayraklı gibi ilçeler inşaatta hızla büyürken, Gaziemir’de klasik yapıların inşa edildiğini gördük. Burada farklı bir projeyi hayata geçirmek ve Bölgenin potansiyelini değerlendirmek için Gaziemir’de proje geliştirme kararı aldık. Şimdiden yüzde 20’lik bir satış başarısına ulaştık. Diğer yandan 269 bin 500 liradan başlayıp 1 milyon 750 bin liraya kadar değişen aralıktaki konutlar da her kesimden ilgili olan ilgili arttırdı” diye konuştu.

Projeye başlamadın önce Gaziemir’deki insanların beklentilerine yönelik bir araştırma yaptırdıklarını aktaran Günday, “Sonuçta insanları mahalle aralarındaki sıkışıklıktan kurtarmak istedik. Böylece ana temamız olan ‘doğa ile iç içe’ ortaya çıktı” dedi. Balkon kültürünü de evlere yansıttıklarını aktaran Günday, 8 kişinin yemeğini yiyebilecekleri genişlikte balkon yaptıklarını vurguladı.

BELEDİYEYE DEVİR 5 YILDA 500 MİLYON
Projede 1 +1 ‘den 4+1 ‘e kadar 30 farklı konut tipinin olduğunu vurgulayan Günday, tanıtım ve satış ofisini de 30 ay sonra Gaziemir Belediyesi’ne devredeceklerini kaydetti. Günday, “Bu ofisimiz belediye tarafından Aryom Kültür ve Sanat Merkezi olarak hizmet verecek. Buraya müze, çocuk alanları, tenis kortu ve spor alanları yapılacak. İzmir’de şimdiye kadar hiç olmayan oyuncaklar, ekipmanlar yer alacak” dedi. İzmir’de ağırlıklı olarak kuzey aksında projelerin üretildiğini kaydeden Günday, “Biz de yıllardır Ege Serbest Bölgesi’nde faaliyet göstermenin etkisiyle büyüme alanı olarak Gaziemir’i seçtik. Buralarda arsalar aldık ve ilk projemize Aryom Koru oldu.

Bunun yanı sıra yine Gaziemir’de Fuarİzmir’in karşısında 5 yıldızlı otel projemiz var. Urla, Çeşme ve İstanbul’da da projelerimiz olacak. 5 yıl içinde 500 milyon liralık bir yatırım planlıyoruz” dedi. Toplam 425 konut; 1+1,2+1,3+1 4+1, bahçe terası ve çatı terası olarak 30 farklı tipte olacak. İki ayrı parselde 2 adet açık ve 2 adet kapalı yüzme havuzları ile çocuk yüzme havuzları bulunacak.

İki büyük sosyal tesis, fitness merkezi, spor salonu bay ve bayan soyunma odaları, SPA alanı içinde duş ve tuvaletler, sauna, buhar odası, masaj odaları, bilardo ve masa tenisi, genç hobi odası (play station salonları), cafe ve çocuk oyun odası yer alacak. Sağlık tesisi, tenis kortu, basketbol sahası, voleybol sahası, açık çocuk oyun ve eğitim parkı yapılacak. Akıllı ev otomasyon sistemi ile internet üzerinden tüm ev içindeki cihazlar kontrol edilebilecek. Konutlarda merkezi, yerden ısıtma sistemi ve daire bazında ısı pay ölçerler takılacak.Habertürk Egeli

Previous Bakanlıktan İzmit Körfezi açıklaması
Sonraki Emlak sektöründe kurumsallaşan mesleğe önde başlıyor

Diğer Yazılar

İzmir

Yel Değirmeni Evleri İzmir’de köy hayatı sunuyor

İştirak Gayrimenkul Ortaklığı tarafından projelendirilen, Güzelbahçe Yelki’de konumlandırılan, mimarisiyle olduğu kadar kendi ortamında yarattığı doğa hayat ile ön  plana çıkan Yel Değirmeni Evleri, ideal yaşam sunuyor.

İzmir 0 Yorum

Myvia Bahçe

Yenilikçi ve şaşırtıcı fikirlerle tasarlanmış Myvia Bahçe iş dünyasının önde gelen yönetici, lider ve yatırımcılarına alternatif bir yaşam tarzı sunuyor.

İzmir 0 Yorum

Derince Çınarlıkent 3.Etap satışa çıkıyor

Kent Konut’un Derince Çınarlıkent Konutları’nda 1. ve 2. etapta daire teslimleri başlıyor, çok yakında ise 3. etabın satışlarına başlanacak.

İzmir

İzmir’de ev fiyatları uçtu!

Son yıllarda yapılan dev yatırımlarla gayrimenkul sektöründe adından söz ettiren İzmir’de konut fiyatlarında yükseliş seyri hızlandı.

Ofis 0 Yorum

Atek Adress’in ardından yeni proje Güzelbahçe’de

Atek Yapı, 2016’da tamamlayacağı Atek Adress’in ardından Güzelbahçe’de konut üretmeye hazırlanıyor.

İzmir 0 Yorum

Adres Balçova

Adres Balçova her birimi detaylıca düşünülerek,konforlu bir yaşamın anahtarlarını,vermek üzere titizlikle tasarlanmıştır.

0 Yorum

Henüz Yorum Yok!

Siz bu yazıya ilk yorumu yapabilirsiniz!

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.