Gaziantep, Regus ile A’dan Z’ye hazır ofislerle tanıştı

Gaziantep, Regus ile A’dan Z’ye hazır ofislerle tanıştı

Dünyada hızla artan yeni iş modeli olan esnek çalışma sistemi Regus ile Gaziantep’e de ulaştı

Araştırmalar ; ABD aylık istihdam rakamına göre ABD ve İngiltere’de farklı bir istihdam türü trend olma yolunda ilerliyor. Amerikan iş gücü istatistik bürosuna göre Mayıs 2014’ten bu yana serbest çalışanların sayısı 1 milyonu aştı. Şu an 15,5 milyon olan ABD serbest çalışanlar sayısının 2020 de 60 milyona ulaşarak işgücünün yüzde 40’nı temsil etmesi bekleniyor. Avukatlıktan , gazeteciliğe, danışmanlıktan pazarlama yöneticilerine kadar her geçen gün daha fazla kişi serbest çalışmaya yönleniyor. Esnek çalışma sistemi yeni trend olma yolunda hızlı bir iş modeli oldu.

Regus Dünya’da; 26 yıldır Dünyada 106 ülkede olan 850 şehirde 2500 merkezde bulunan Regus 16 yıldır Türkiye’de.

Regus Türkiye’de ; Dünya pazarında lider konumda olan Regus, hazır ofis sistemini 16 yıl önce Türkiye pazarında ilk uygulayarak İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa ve Adana’nın ardından Anadolu’nun gelişen kentlerine de odaklandı. İş yaşamının geliştiği Anadolu kentlerini A’dan Z’ye hizmet veren hazır ofislerle tanıştıran Regus, Türkiye’deki 19. şubesini Gaziantep’te açtı.

Önümüzdeki dönemde de Anadolu’nun diğer gelişen kentlerinde yeni ofisler açmayı planlayan şirket, kısa dönemli ve esnek kiralamalar yapmak isteyen, sekretarya, altyapı yatırımı, en az 5-6 farklı fatura, güvenlik, temizlik ve gibi konularla ilgilenmek istemeyen, çalışan sayısı hızla artma eğiliminde olan girişimcilere A’dan Z’ye ofis hizmeti vererek işlerinde daha başarılı olmalarına katkı sağlıyor

Dünyanın en büyük global ofis çözümleri sunan markası Regus, sunduğu anahtar teslim ofislerle sizi ofis bulup mobilya, altyapı, internet, telefon, temizlik, sekreterya vb maliyetlerden kurtarıyor. Sunduğu hazır ofislerle iş insanlarının esnek ve mobil bir biçimde çalışmalarına yardımcı olan Regus, kullanışlı, esnek, uygun maliyetli ve kolay erişimli çok çeşitli destekleyici hizmetlerle, saatlik, günlük, aylık ya da yıllık özel ofisler sunuyor.
KOBİ’den kurumsal şirketlere, En büyük şirketlerden işini yeni kuran girişimcilere…
Bir iş insanını ihtiyaç duyabileceği tüm hizmetleri veren Regus’un kullanıcı profili işe yeni başlayan yeni bir girişimciden Fortune 500’ün en büyüklerine kadar geniş bir yelpazeye sahip. Herhangi bir sektörde üretim yapan yatırımcılardan perakendecilere, ilaçtan, IT sektörüne ve mimarlara kadar akla gelebilecek birbirinden farklı sektörlerden her türlü kurum Regus ofislerinde yerini alabiliyor.

Previous Nidapark Başakşehir adres
Sonraki İnistanbul Lokal ön lansmanı Dubai Cityscape’te yapıldı

Diğer Yazılar

Ofis 0 Yorum

Regnum Sky Tower 2017’yi “KDV’siz” karşılıyor

Başkent Ankara’nın yeni sembolü Regnum Sky Tower İş ve Yaşam Merkezi, 2017’yi “KDV’siz” karşılıyor.

Ofis 0 Yorum

Erkanlı Contempo projesi

Erkanlı Contempo ofis projesi Ankara’da Erkalı Grup tarafından inşa ediliyor.

Ofis 0 Yorum

Mahall Ankara Ofis fiyatları

Türkerler İnşaat tarafından Ankara Eskişehir Yolu üzerinde inşa edilen,Mahall Ankara yatırım değeri sürekli olarak artacak bir iş, yaşam, alışveriş ve eğlence alanı olarak öne çıkmakta.

Ofis 0 Yorum

Mahall Ankara Ofis

Ayrıcalıklı Yaşam alanı Mahall Ankara’da yer almak istermisiniz…

Ofis 0 Yorum

Via Twins’ de ofis fiyatlari 460 bin TL’den başlıyor

Via Twins’te lansmana özel fiyat avantajı Mart ayı sonuna kadar devam edecek. Yine bu süreçte kiralamada da avantajlı fiyatlar uygulanacak.

İstanbul

DKY Kartal cazip avantajlar sunuyor

DKY İnşaat tarafından Kartal’da hayata geçirilen DKY Kartal projesi cazip fırsatlar sunuyor.