Gaziantep, Regus ile A’dan Z’ye hazır ofislerle tanıştı

Gaziantep, Regus ile A’dan Z’ye hazır ofislerle tanıştı

Dünyada hızla artan yeni iş modeli olan esnek çalışma sistemi Regus ile Gaziantep’e de ulaştı

Araştırmalar ; ABD aylık istihdam rakamına göre ABD ve İngiltere’de farklı bir istihdam türü trend olma yolunda ilerliyor. Amerikan iş gücü istatistik bürosuna göre Mayıs 2014’ten bu yana serbest çalışanların sayısı 1 milyonu aştı. Şu an 15,5 milyon olan ABD serbest çalışanlar sayısının 2020 de 60 milyona ulaşarak işgücünün yüzde 40’nı temsil etmesi bekleniyor. Avukatlıktan , gazeteciliğe, danışmanlıktan pazarlama yöneticilerine kadar her geçen gün daha fazla kişi serbest çalışmaya yönleniyor. Esnek çalışma sistemi yeni trend olma yolunda hızlı bir iş modeli oldu.

Regus Dünya’da; 26 yıldır Dünyada 106 ülkede olan 850 şehirde 2500 merkezde bulunan Regus 16 yıldır Türkiye’de.

Regus Türkiye’de ; Dünya pazarında lider konumda olan Regus, hazır ofis sistemini 16 yıl önce Türkiye pazarında ilk uygulayarak İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa ve Adana’nın ardından Anadolu’nun gelişen kentlerine de odaklandı. İş yaşamının geliştiği Anadolu kentlerini A’dan Z’ye hizmet veren hazır ofislerle tanıştıran Regus, Türkiye’deki 19. şubesini Gaziantep’te açtı.

Önümüzdeki dönemde de Anadolu’nun diğer gelişen kentlerinde yeni ofisler açmayı planlayan şirket, kısa dönemli ve esnek kiralamalar yapmak isteyen, sekretarya, altyapı yatırımı, en az 5-6 farklı fatura, güvenlik, temizlik ve gibi konularla ilgilenmek istemeyen, çalışan sayısı hızla artma eğiliminde olan girişimcilere A’dan Z’ye ofis hizmeti vererek işlerinde daha başarılı olmalarına katkı sağlıyor

Dünyanın en büyük global ofis çözümleri sunan markası Regus, sunduğu anahtar teslim ofislerle sizi ofis bulup mobilya, altyapı, internet, telefon, temizlik, sekreterya vb maliyetlerden kurtarıyor. Sunduğu hazır ofislerle iş insanlarının esnek ve mobil bir biçimde çalışmalarına yardımcı olan Regus, kullanışlı, esnek, uygun maliyetli ve kolay erişimli çok çeşitli destekleyici hizmetlerle, saatlik, günlük, aylık ya da yıllık özel ofisler sunuyor.
KOBİ’den kurumsal şirketlere, En büyük şirketlerden işini yeni kuran girişimcilere…
Bir iş insanını ihtiyaç duyabileceği tüm hizmetleri veren Regus’un kullanıcı profili işe yeni başlayan yeni bir girişimciden Fortune 500’ün en büyüklerine kadar geniş bir yelpazeye sahip. Herhangi bir sektörde üretim yapan yatırımcılardan perakendecilere, ilaçtan, IT sektörüne ve mimarlara kadar akla gelebilecek birbirinden farklı sektörlerden her türlü kurum Regus ofislerinde yerini alabiliyor.

Previous Nidapark Başakşehir adres
Sonraki İnistanbul Lokal ön lansmanı Dubai Cityscape’te yapıldı

Diğer Yazılar

Ofis 0 Yorum

Besa Kule’nin her cephesinde bahar havası var

İklimlendirmede yaşanabilecek sıkıntılar özellikle yüzlerce kişinin çalıştığı iş merkezlerinde çalışma kalitesini düşürürken, Haziran’da teslim edilecek Besa Kule İş Merkezi ısıtma-soğutma çözümleriyle de dikkati çekiyor.

Ofis

AND Ekim ayında açılacak

Anadolu Gayrimenkul Genel Müdürü Ali Baki Usta Usta, zamanın ilerisinde bir ofis projesi olarak tasarlanan AND’nin Ekim ayında açılacağını söyledi.  

Ofis 0 Yorum

Regnum Sky Tower, verimli çalışmanın önünü açacak

Yapılan araştırmalara göre, insanoğlu yaşamının yüzde 90’ını kapalı alanlarda, bir ofis çalışanı ise ömrünün 5 yılını masada oturarak geçiriyor.

Ofis

Ottomare projesinde ticari alanlar satışta

Kesintisiz deniz manzarasıyla şehrin en prestijli projelerinden biri olan Ottomare’de hemen teslim ticari alanların satışına başlandı.

Avrupa Yakası

Vadistanbul Bulvar, Dubai’de lanse edildi

Türk inşaat sektörünün sembol projeleri arasında gösterilen Vadistanbul, dünyanın en büyük uluslararası gayrimenkul fuarı, Dubai Cityscape’te boy gösterdi.

Ofis 0 Yorum

Regnum Sky Tower hayallerinizdeki ofise ulaşmanızı sağlıyor

Markasının prestijini daha da artırmak için ofisini plazalara taşımaya başlayan firmalar, yeni ofislerinin işlerine de katkısı olmasını istiyor.