Gazi Çelik: “Müşterilerimiz bizden vazgeçemiyor”

Gazi Çelik: “Müşterilerimiz bizden vazgeçemiyor”

Ankara için çok değerli bir ada olan Urankent’te inşa ettikleri projelerle lüks ve kaliteli konutu şehir merkezine yakın konuma getiren Uransan, büyük başarılara imza atıyor.

Firmanın Satış ve Pazarlama Müdürü Gazi Çelik, başarılarındaki en önemli etkenin güven olduğuna işaret ederek, “Satış sonrasında da konut sahiplerine gösterdiğimiz ilgi ve memnuniyet garantisi müşterilerimizin bizden vazgeçememesini sağlıyor. Bu yüzden de projelerimizi tercih eden müşterilerimiz, yeni projelerimize de ilgi gösteriyor” diyor.

Yaşam Projeleri: Öncelikle sizi tanıyabilir miyiz?
1967 Ankara Yenimahalle doğumluyum. Evliyim ve iki çocuk babasıyım. Oğlum Karabük Üniversitesi’nde Elektrik Elektronik Mühendisliği okuyor, kızım ise Pınar Koleji’nde öğrenim görüyor. Urankent’te oturuyoruz ve 8 yıldır Uran Holding’te çalışıyorum.

Yaşam Projeleri: Urankent Hakkında bilgi verebilir misiniz?
Urankent Ankara’nın merkez lokasyonları içerisinde gelişmeye en elverişli bölge. Yenimahalle ilçesinin sınırlarında olmasının yanı sıra, Batıkent ve Keçiören’i birbirine bağlayan Bağdat Caddesi ile otoyol ve çevre yolunu Çankaya’ya bağlayan ve Eskişehir ile Konya Yolu’na ana arter yol olan Anadolu Bulvarı’nın tam kesiştiği yerde bulunan Urankent ulaşımı oldukça kolay bir yerde. Urankent aynı zamanda oldukça geniş bir arsada yer alıyor. Sosyal ve kültürel yaşama dair alanlar da oldukça dikkat çekici.

Yaşam Projeleri: Son projeniz olan Royal Plus Konutları ile yüksek bir satış grafiği yakaladınız. Sizce bu başarıda en önemli etken nedir?
Bu başarıdaki en temel etken firmaya olan güven. Bunun dışında tüm müşterilerimizi yakından tanımaya çalışarak, ilişkilerimizin güçlü olmasına özen gösteriyoruz. Güler yüzlü olmak çok önemli. Müşteriler firmamızla çalışırken kendini rahat hissetmeli ve müşteri ilişkilerine yönelik hatalar mümkün olduğunca sıfıra indirilmeli. Kaliteli bir firma olarak satış sonrasında da memnuniyet garantisi veriyoruz. Satış sonrasında da konut sahiplerine gösterdiğimiz ilgi ve memnuniyet garantisi müşterilerimizin bizden vazgeçememesini sağlıyor. Bu yüzden de projelerimizi tercih eden müşterilerimiz, yeni projelerimize de ilgi gösteriyor. Ayrıca yeni müşterilere de referans oluyorlar.

Yaşam Projeleri: Royal Plus projesinde fiyat aralığı nedir?
Şuan Royal Plus projemizde sınırlı sayıda dairemiz kaldı. 3+1 daireler 440-480 bin TL, 5+1 daireler ise 850 bin TL fiyatlarında.

Yaşam Projeleri: Yeni projeniz Queen Park hakkında bilgi verir misiniz?
Uransan olarak Prestij, Elit ve Mirage Bahçe Konutları’ndan sonra Royal Plus projesine imza attık. Şimdi ise bölgedeki beşinci projemiz olan Queen Park’la Urankent’i taçlandırıyoruz. Diğer projelerimizde istenen değişiklikleri ve talepleri Queen Park’ta değerlendirdik. Doğru lokasyonda ve hedef kitleye uygun bir yaşam alanı oluşturmaya özen gösterdik. Hemen önünde Mehmet Hacim Kamoy Parkı’nın bulunduğu Queen Park’ta yüzme havuzları, çocuk oyun alanları, fitness center, Türk hamamı, voleybol sahası, sauna ve basketbol sahası yer alacak. 3 bloktan oluşacak Queen Park’ta toplam konut sayısı ise 216 olacak.

Yaşam Projeleri: Queen Park ne zaman satışa çıkacak?  
Şuan Queen Park projemizin ön lansman taleplerini topluyoruz. Lansman öncesi hazırlıklarımız devam ediyor.

Yaşam Projeleri: Queen Park projesini ne zaman teslim etmeyi hedefliyorsunuz?
Projemizi 2016 yılının Haziran ayında yetiştireceğiz.

Yaşam Projeleri: Ankara’nın Gayrimenkul Sektöründeki gelişimini nasıl değerlendirirsiniz?
Birçok şehirde olduğu gibi Ankara’nın da cazibe merkezleri artık değişti. Gayrimenkul fiyatları da buna bağlı olarak hızlı bir artış gösterdi. Ankara hemen hemen her alanda gelişiyor. Şehir hızlı bir yapılaşma içerisinde. Nüfus artışı da gayrimenkul sektöründeki gelişimi beraberinde getiriyor. Ankara’da imar yenilenerek değişim tüm kente yayılıyor. Birçok konut inşa edilerek şehrin konut ihtiyacı karşılanıyor bununla birlikte gecekondu bölgelerinde de kentsel dönüşüm yaşanıyor. Gayrimenkul sektörüne önemli kazancı ise marka konutlar sağlıyor.

www.yaşamprojeleri.com

Yayınlanan röportaj, makale, özel haber ve fotoğrafın tüm hakları www.yasamprojeleri.com’a aittir. Ancak alıntılanan röportaj, makale, özel haber ve fotoğraf, www.yasamprojeleri.com linki verilerek kullanılabilir.

Previous Ankara'da yeni Uransan projesi Queen Park
Sonraki Ankara'nın konut ihtiyacı

Diğer Yazılar

Makaleler 0 Yorum

Kıyılardaki Yapılaşma Hakkında Bilinmesi Gerekenler

Merhaba, yeni yazımda kıyılara yapılan otel, tatil köyü, kafe, restoran gibi tesislerin hukuki durumu ve kıyılar hakkında bilinmesi gereken bazı püf noktaları sizlerle paylaşacağım. 

Makaleler 0 Yorum

Ticari gayrimenkul danışmanı nasıl olunur?

Gayrimenkullerin her zaman insanlar için en önemli yatırım aracı olması ve ekonominin de büyümesi ile birlikte, bu alanda destek sağlayan kişilerin varlığı da bir zorunluluk haline gelmiştir.

Makaleler 0 Yorum

Mustafa Ak: “Ankara’nın en kıymetli toprağı Keçiören olacak”

Keçiören Belediye Başkanı Sn. Mustafa Ak Yaşam Projeleri’ne önemli açıklamalarda bulundu.

Makaleler 0 Yorum

Kürşat Ayhan: “Şirketin başarısı tüm çalışanların başarısıdır”

Ankara’nın yeni cazibe merkezlerinden Batıkent Karacakaya’da Mebuskent projesini hayata geçiren AYMOR Grup’un Yönetim Kurulu Üyesi Kürşat Ayhan, projeyle Başkent’te “yeni bir şehir” inşa ettiklerini ifade etti.

Makaleler 0 Yorum

Evren Acar : Büyüyen Ankara’da stok fazlasına dikkat

Başkent’te çok sayıda inşaat firmasına pazarlama ve satış danışmanlığı hizmeti sunan CEF Danışmanlık’ın kurucu ortaklarından Evren Acar’la sektörü ve Ankara konut projelerini konuştuk.

Makaleler 0 Yorum

Köksal Ünal:”Ankara’da yeni bir şehir kuruluyor”

Eskidji Gayrimenkul Ankara Merkez Bölge Ortağı Köksal Ünal Yaşam Projeleri’ne Ankara emlak sektörünü değerlendirdi.

0 Yorum

Henüz Yorum Yok!

Siz bu yazıya ilk yorumu yapabilirsiniz!

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.