Gayrimenkulde Dijital Pazarlama ve Sosyal Medya Yönetimi Eğitim Semineri

Gayrimenkulde Dijital Pazarlama ve Sosyal Medya Yönetimi Eğitim Semineri

Tüm sektörlerde olduğu gibi gayrimenkul sektöründe de başarılı olmanın kuralları günümüzde çok değişti. Bu değişimin odak noktasında hiç kuşkusuz dijital teknolojilerdeki başdöndürücü hızla yaşanan dönüşüm var. Dijital dünyanın, gayrimenkul alanında özellikle önümüzdeki dönemde önemli bir paya sahip olacağı kesin gibi. Ve hiç şüphesiz ki, kıyasıya rekabet içinde olan firmaların bu yeni pazarlama yöntemlerine vakit geçirmeden dahil olması ve digital dünyadaki her gün yenilenen yöntemlere adapte olması gerekmekte. Bu eğitim ile dijital pazarlama yöntemleri ve sosyal medya yönetimi ile ilgili bilgilenme veya bilgilerinizi tazeleme fırsatı bulacaksınız.

Eğitim İçeriği Nedir?
Gayrimenkul Sektöründe Dijital Pazarlama ve Sosyal Medya Yönetimi

Dijital Medya Planlama

Sosyal Medya Yönetimi ve Reklamları

Kimler Bu Eğitime Katılmalı?
Gayrimenkul sektörünün iletişim, pazarlama ve satış departmanlarında çalışan marka yöneticileri, pazarlama uzmanları ve danışmanlar ayrıca dijitale ilgisi olan tüm profesyoneller bu eğitime katılabilirler.

Tarih Süre: 26 Ocak Perşembe 09:30 12:30

Yer : GYODER Ofisi

www.gyoder.org.tr

Previous Siteler’in önünü 'Akademik Mobilyacılar'la açacaklar
Sonraki 7 milyon konutun yenilenmesi gerekiyor

Diğer Yazılar

Etkinlikler 0 Yorum

Planlama Süreci Ve Kentleşme Paneli

Türk Mühendis ve Mimar Odaları Birliği (TMMOB) İnşaat Mühendisleri Odası (İMO), Şehir Plancıları Odası (ŞPO) ve Mimarlar Odası Adana Şubeleri, “Adana’da Planlan Süreci ve Kentleşme” konulu panel düzenleyecek.

Etkinlikler

İnşaat sektöründe sürdürülebilir yapılanma çalıştayı

Doğu Akdeniz Üniversitesi (DAÜ) Kıbrıs Türk İnşaat Müteahhitleri Birliği ve Kıbns Türk İnşaat Taşeronlan Birliği tarafından “İnşaat Sektöründe Sürdürülebilir Yapılanma Çalıştayı” gerçekleştirildi.

Etkinlikler 0 Yorum

Konutlarda Enerji Verimliliği Finansman Programı

Avrupa İmar ve Kalkınma Bankası (EBRD) tarafından geliştirilen, Temiz Teknoloji Fonu ve Avrupa Birliği tarafından desteklenen, Türkiye Konutlarda Enerji Verimliliği Finansman Programı’nın (TuREEFF) tanıtım toplantısı, 31 Mart Salı günü WOW

Etkinlikler 0 Yorum

4. Yaşanabilir Şehirler Sempozyumu bu yıl Sapanca’da yapılıyor

WRI Türkiye Sürdürülebilir Şehirler ‘in sürdürülebilir ve yaşanabilir kentler yaratma hedefiyle her yıl düzenlediği Yaşanabilir Şehirler Sempozyumu’nda bu yıl Türkiye’nin altına imza attığı uluslararası antlaşmalarda yer alan taahhütlerin şehirlerimizde nasıl

Etkinlikler 0 Yorum

Başkan Türel: “Her türlü fikir ve öneriye açığız”

Uluslararası Kıyı Mühendisliği Konferansı’nda uzmanlarla bir araya gelen Başkan Menderes Türel, Kruvaziyer Liman, Yat Limanı ve kanal projeleriyle ilgili her türlü fikir ve öneriye açık olduklarını söyledi.

Etkinlikler 0 Yorum

Yeşil Rapido Yeşil Binalar ve Ötesi Konferansı

“Yeşil Rapido Yeşil Binalar ve Ötesi Konferansı” bu yıl ikinci kez Dünya Çevre Haftası kutlamaları çerçevesinde Kentsel Dönüşümün aktörlerini aynı platformda bir araya getiriyor

0 Yorum

Henüz Yorum Yok!

Siz bu yazıya ilk yorumu yapabilirsiniz!

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.