Gayrimenkulde başarılı olmanın püf noktaları

Gayrimenkulde başarılı olmanın püf noktaları

TURYAP Manisa İl Temsilcisi Mecit Osmanlı’nın davetlisi olarak Manisa’ya gelen Avrupa ve Amerika’da gayrimenkul danışmanlığı alanında eğitim alan Işıkören Danışmanlığın Sahibi Hilmi Isıkören, genç işadamlarına gayrimenkul sektöründe başarının püf noktalarını anlattı.

Manisa’da daha önce Rota Gayrimenkul ismi altında hizmet veren daha sonra da Rota’sını gayrimenkul sektöründe Türkiye’de söz sahibi kuruluşlar arasında yer alan TURYAP’a çeviren TURYAP Manisa İl Temsilcisi Mecit Osmanlı, Avrupa ve Amerika’da gayrimenkul danışmanlığı alanında eğitim alan Işıkören Danışmanlığın Sahibi Hilmi Işıkören’i Manisa’ya getirdi. Saruhan Otel’de iki oturum halinde yapılan ve ‘Yüzde 99 başarıyı bile başarı olarak kabul etmiyorum’ diyen Hilmi Işıkören’in konuşmacı olarak yer aldığı seminere TURYAP Manisa İl Temsilcisi Mecit Osmanlı, Manisa Girişimci İnşaat Müteahhitleri Derneği Başkanı Aslan Yılmaz, TURYAP Ofis çalışanları ve Genç Girişimci Müteahhitler katıldı.

HEDEF MARKALAŞMA VE ÇITAYI YÜKSELTME
Seminer hakkında bilgi veren Osmanlı, Gayrimenkul sektörünün dünyada çok saygın bir yere sahip olduğunu belirterek, ülkemizde de gayrimenkul danışmanlığının bir meslek haline geldiğine vurgu yaptı. Osmanlı “Bir yasa bekliyoruz ancak bu yasa daha henüz çıkmadı. Bunu profesyonel anlamda yapabilmek ve emlak sektörünü geliştirebilmek adına belirli eğitimlere ihtiyaç duyuyoruz. TURYAP Manisa Ofisi olarak, Manisa’da inşallah çıtayı yükselteceğiz.”dedi.

‘MANİSA’DA BÜYÜK POTANSİYEL VAR’
Seminere konuşmacı olarak katılan Hilmi Işıkören ise, yaptığı konuşmasında Manisa’da inşaat sektöründe çok büyük potansiyel olduğunu belirterek şöyle devam etti “Manisa yatırım fırsatlarının olduğu bir şehir. Tabi ki, bunu ortaya çıkarmalıyız. Ancak bunu sadece Manisa genelinde bırakmamak gerekiyor. Hem yurt içi hem de yurt dışındaki insanlarında burada yatırım yapmalarını sağlamak lazım. Manisa’yı bu konuda biraz zayıf buldum. Bu konuda yapılabilecek şeyler var. Burada üretilen ürünleri çok kaliteli buldum.

Trent oluşturulabilecek ürünlerin de burada üretilebileceğini gördüm. Onlar henüz yok. Bu piyasada bir boşluk var. İnşaat alanında bir başka fırsatında yeni başlayacak olan kentsel dönüşüm alanında olduğunu gördüm. İstanbul piyasası ile mukayese ettiğimizde İstanbul’da 10 yıl önce başlananların burada yeni başladığını görmekteyiz. O nedenle Manisa fırsatlarla dolu bir şehir. Burada memnun edilebilecek çok sayıda tüketici var diye düşünüyorum.”şeklinde konuştu.Manşet Gazetesi

Previous Creavit Uluslararası Seramik Banyo Mutfak Fuarı’na katıldı
Sonraki ‘Elektrik’ ve ‘Mekanik’ tek çatı altında

Diğer Yazılar

Güncel Haberler 0 Yorum

Gölbaşı Belediyesi imar komisyonu üyeleri belli oldu

Gölbaşı Belediye Meclisi’nde mecliste faaliyet gösterecek olan ihtisas komisyonları ile meclis başkan vekilleri ve meclis katipleri seçildi. Belediye Meclisi görev dağılımı şöyle gerçekleşti.

Güncel Haberler 0 Yorum

Kamu sosyal tesisleri ücretleri 2015

Kamu kurum ve kuruluşlarınca işletilen eğitim ve dinlenme tesislerinde kişi başına, günlük 14,85 lira yemek ve 5,85 lira konaklama bedeli alınacak

Güncel Haberler 0 Yorum

ÖYK Ankara’da İmar Planı Değişikliğini Onayladı

Özelleştirme Yüksek Kurulu (ÖYK), Ankara’da bazı parsellerin imar planı değişikliğine onay verdi.

Güncel Haberler 0 Yorum

İnşaat Sektöründe Çalışan Kadın Sayısı Artıyor

İnşaat sektörüne titiz çalışma ve detaycılığı getirdiklerini söyleyen sektörün kadın temsilcileri, özellikle satış ve pazarlama noktasında

Güncel Haberler 0 Yorum

Tokat Kent Park Projesi

Tokat Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu, Kent Park projesini Başbakan Erdoğan’a sunduklarını ve olumlu cevap aldıklarını söyledi.

Güncel Haberler 0 Yorum

Çevre ve Şehircilik Bakanlığından önemli uyarılar

Bakanlıktan 2010 yılında çevre görevlisi belgesi alan 1069 Çevre denetçisinin belge geçerlilik süresi doldu.

0 Yorum

Henüz Yorum Yok!

Siz bu yazıya ilk yorumu yapabilirsiniz!

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.