Gayrimenkulde başarılı olmanın püf noktaları

Gayrimenkulde başarılı olmanın püf noktaları

TURYAP Manisa İl Temsilcisi Mecit Osmanlı’nın davetlisi olarak Manisa’ya gelen Avrupa ve Amerika’da gayrimenkul danışmanlığı alanında eğitim alan Işıkören Danışmanlığın Sahibi Hilmi Isıkören, genç işadamlarına gayrimenkul sektöründe başarının püf noktalarını anlattı.

Manisa’da daha önce Rota Gayrimenkul ismi altında hizmet veren daha sonra da Rota’sını gayrimenkul sektöründe Türkiye’de söz sahibi kuruluşlar arasında yer alan TURYAP’a çeviren TURYAP Manisa İl Temsilcisi Mecit Osmanlı, Avrupa ve Amerika’da gayrimenkul danışmanlığı alanında eğitim alan Işıkören Danışmanlığın Sahibi Hilmi Işıkören’i Manisa’ya getirdi. Saruhan Otel’de iki oturum halinde yapılan ve ‘Yüzde 99 başarıyı bile başarı olarak kabul etmiyorum’ diyen Hilmi Işıkören’in konuşmacı olarak yer aldığı seminere TURYAP Manisa İl Temsilcisi Mecit Osmanlı, Manisa Girişimci İnşaat Müteahhitleri Derneği Başkanı Aslan Yılmaz, TURYAP Ofis çalışanları ve Genç Girişimci Müteahhitler katıldı.

HEDEF MARKALAŞMA VE ÇITAYI YÜKSELTME
Seminer hakkında bilgi veren Osmanlı, Gayrimenkul sektörünün dünyada çok saygın bir yere sahip olduğunu belirterek, ülkemizde de gayrimenkul danışmanlığının bir meslek haline geldiğine vurgu yaptı. Osmanlı “Bir yasa bekliyoruz ancak bu yasa daha henüz çıkmadı. Bunu profesyonel anlamda yapabilmek ve emlak sektörünü geliştirebilmek adına belirli eğitimlere ihtiyaç duyuyoruz. TURYAP Manisa Ofisi olarak, Manisa’da inşallah çıtayı yükselteceğiz.”dedi.

‘MANİSA’DA BÜYÜK POTANSİYEL VAR’
Seminere konuşmacı olarak katılan Hilmi Işıkören ise, yaptığı konuşmasında Manisa’da inşaat sektöründe çok büyük potansiyel olduğunu belirterek şöyle devam etti “Manisa yatırım fırsatlarının olduğu bir şehir. Tabi ki, bunu ortaya çıkarmalıyız. Ancak bunu sadece Manisa genelinde bırakmamak gerekiyor. Hem yurt içi hem de yurt dışındaki insanlarında burada yatırım yapmalarını sağlamak lazım. Manisa’yı bu konuda biraz zayıf buldum. Bu konuda yapılabilecek şeyler var. Burada üretilen ürünleri çok kaliteli buldum.

Trent oluşturulabilecek ürünlerin de burada üretilebileceğini gördüm. Onlar henüz yok. Bu piyasada bir boşluk var. İnşaat alanında bir başka fırsatında yeni başlayacak olan kentsel dönüşüm alanında olduğunu gördüm. İstanbul piyasası ile mukayese ettiğimizde İstanbul’da 10 yıl önce başlananların burada yeni başladığını görmekteyiz. O nedenle Manisa fırsatlarla dolu bir şehir. Burada memnun edilebilecek çok sayıda tüketici var diye düşünüyorum.”şeklinde konuştu.Manşet Gazetesi

Previous Creavit Uluslararası Seramik Banyo Mutfak Fuarı’na katıldı
Sonraki ‘Elektrik’ ve ‘Mekanik’ tek çatı altında

Diğer Yazılar

Güncel Haberler 0 Yorum

Emlakçılara müjde var

Türkiye’de konut alan yabancılara vatandaşlık verilmesi önerisinde bulunan Bakan Zeybekçi’nin bu teklifi emlak ve inşaat sektörü temsilcilerini mutlu etti.

Güncel Haberler 0 Yorum

Kredi tamam, açılış 2018’de

Dünyanın en büyük havalimanı olacak Yeni İstanbul Havalimanı’nın ilk etabı için 4.6 milyar euroluk kredi finansman anlaşması imzalandı.

Güncel Haberler 0 Yorum

Ev Alırken Aklınızda Bulunsun

Geçtiğimiz ay Ege Denizi’nde gerçekleşen ve İstanbul’da da hissedilen deprem, gözleri yeniden inşaat sektörüne çevirdi.

Güncel Haberler

Salih Bezci : “Ankaralılara aktarmalı yolculuk yakışmıyor”

ATO Başkan Bezci, “Ankaralıların başka bir ülkeye giderken aktarmalı yolculuk yapması hem vakit hem de nakit kaybına yol açıyor. Ankara’ya yakışmıyor” dedi.

Güncel Haberler 0 Yorum

Süperkent Projesi ile ekolojik şehirlerin ilk adımı atıldı

Türkiye’de ilk kez hayata geçirilen proje ile yüzde 45 daha az enerji, yüzde 50 daha az su ve yüzde 70 daha az katı atık üreten, ulaşımı gelişmiş, kentsel yeşil alan

Güncel Haberler 0 Yorum

Yalova Turizmde Yatak Sayısını 9 Bine Çıkaracak

Yalova’ya geçtiğimiz yıl 536 bine yakın turist geldi. 2014’ün ilk 5 ayında ise kenti ziyaret eden turist sayısı 18 bini yabancı olmak üzere 160 bine yaklaştı.

0 Yorum

Henüz Yorum Yok!

Siz bu yazıya ilk yorumu yapabilirsiniz!

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.