Gayrimenkul’de altın fırsatlar yolda

Gayrimenkul’de altın fırsatlar yolda

Gayrimenkul sektörü için 2017 yılı hareketli başladı, 240 ay vade ve faiz indirimi çalışmaları için düğmeye basıldı. Son gelişmeleri değerlendiren Agency Gayrimenkul kurucu ortaklarından Gül Gül, “Dar ve orta gelirli de artık hayalindeki eve sahip olabilecek” dedi.

Gayrimenkul sektöründe hareketli günler yaşanıyor. Sektörün önde gelen müteahhitleri Emlak Konut GYO önderliğinde harekete geçti ve 240 ay vade için çalışmalara başladı. Ayrıca düşük faizli kredi konusunda da düğmeye basıldı. Bu konuda Agency Gayrimenkul’ün kurucu ortaklarından Gül Gül bir değerlendirme yaptı.
Gayrimenkul sektörünün, Türkiye ekonomisinde kilit rol oynadığına dikkat çeken Gül Gül, “Emlak Konut GYO önderliğinde başlatılan çalışmayı destekliyoruz.

Gerçekten bu hamle hem sektörün hareketlenmesini hem de dar ve orta gelirli insanların da hayalini kurduğu gayrimenkule ulaşmasını sağlayacaktır” dedi. Yapılan çalışmada sadece 240 aya çıkarılmasıyla sınırlı olmadığının altını çizen Gül Gül, “Bilindiği gibi faiz oranlarında da ciddi düşüşler konuşuluyor. Böylece ekonomide hareketlilik de yaşanacaktır. Bu çalışmanın vatandaşlarımız için altın fırsat olduğunu söyleyebilirim” ifadesini kullandı.

Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki’nin kentsel dönüşüm hakkındaki sözlerini de destekleyen Gül Gül, “Sayın Özhaseki, 50 bin yapının yani yaklaşık 250 bin konutun riskli olduğunu söylemişti. Bu ve benzer çalışmalar kentsel dönüşümü de hızlandıracak, daha güvenli bir Türkiye’de yaşamamızı sağlayacak” yorumunu yaptı.

Previous TURYAP, 9 Şubat'ta TOKİ için teklif alacak
Sonraki Avrasya Tüneli 7 gün 24 saat kesintisiz hizmete başlıyor

Diğer Yazılar

Firma Haberleri 0 Yorum

Bticino Livinglight Serisi İle Hayalinizdeki Evi Gerçeğe Dönüştürün

Estetik İtalyan tasarımı ve üstün teknolojinin buluştuğu BTicino, kalitesini güvenliğini ve performansını Livinglight ile üst seviyelere taşıyor.

Firma Haberleri 0 Yorum

Sinpaş GYO’dan Kadınlar Günü’ne özel 10.000 TL indirim

Gayrimenkul sektöründe konsept projelerin lideri Sinpaş GYO, ev sahibi olmak isteyen kadınlara Dünya Kadınlar Günü’ne özel 10 bin TL indirim fırsatı sunuyor.

Firma Haberleri 0 Yorum

TMSF, Alp Gürkan’ın mallanı satışa çıkardı

Geçtiğimiz Mayıs ayında 301 işçinin yaşamını yitirdiği madenin sahibi Alp Gürkan’ın mallarını TMSF tarafından işadamı Korkmaz Yiğit’den olan alacakları nedeniyle satışa çıkardı.

Firma Haberleri 0 Yorum

Pekcan Grup, Güzelçamlı projesine mimari katkıda bulunuyor

Modern mimari esas alınarak tasarlanmış olan 16 dairelik proje, Kuşadası Güzelçamlı’ya değer katıyor.

Firma Haberleri 0 Yorum

Maxx Royal İkinci Otelini Haziranda Açıyor

EtsGroup, ikinci Maxx Royal otelini Kemer’de açıyor.

Firma Haberleri 0 Yorum

Renovia istanbul Yabancı Yatırımcılara Tanıtıldı

Vartaş, Kadıköy’de konumlandırdığı Renovia İstanbul’u tanıtttı.

0 Yorum

Henüz Yorum Yok!

Siz bu yazıya ilk yorumu yapabilirsiniz!

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.