Gayrimenkul’de altın fırsatlar yolda

Gayrimenkul’de altın fırsatlar yolda

Gayrimenkul sektörü için 2017 yılı hareketli başladı, 240 ay vade ve faiz indirimi çalışmaları için düğmeye basıldı. Son gelişmeleri değerlendiren Agency Gayrimenkul kurucu ortaklarından Gül Gül, “Dar ve orta gelirli de artık hayalindeki eve sahip olabilecek” dedi.

Gayrimenkul sektöründe hareketli günler yaşanıyor. Sektörün önde gelen müteahhitleri Emlak Konut GYO önderliğinde harekete geçti ve 240 ay vade için çalışmalara başladı. Ayrıca düşük faizli kredi konusunda da düğmeye basıldı. Bu konuda Agency Gayrimenkul’ün kurucu ortaklarından Gül Gül bir değerlendirme yaptı.
Gayrimenkul sektörünün, Türkiye ekonomisinde kilit rol oynadığına dikkat çeken Gül Gül, “Emlak Konut GYO önderliğinde başlatılan çalışmayı destekliyoruz.

Gerçekten bu hamle hem sektörün hareketlenmesini hem de dar ve orta gelirli insanların da hayalini kurduğu gayrimenkule ulaşmasını sağlayacaktır” dedi. Yapılan çalışmada sadece 240 aya çıkarılmasıyla sınırlı olmadığının altını çizen Gül Gül, “Bilindiği gibi faiz oranlarında da ciddi düşüşler konuşuluyor. Böylece ekonomide hareketlilik de yaşanacaktır. Bu çalışmanın vatandaşlarımız için altın fırsat olduğunu söyleyebilirim” ifadesini kullandı.

Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki’nin kentsel dönüşüm hakkındaki sözlerini de destekleyen Gül Gül, “Sayın Özhaseki, 50 bin yapının yani yaklaşık 250 bin konutun riskli olduğunu söylemişti. Bu ve benzer çalışmalar kentsel dönüşümü de hızlandıracak, daha güvenli bir Türkiye’de yaşamamızı sağlayacak” yorumunu yaptı.

Previous TURYAP, 9 Şubat'ta TOKİ için teklif alacak
Sonraki Avrasya Tüneli 7 gün 24 saat kesintisiz hizmete başlıyor

Diğer Yazılar

Firma Haberleri 0 Yorum

Kale’den yurt dışı atağı

Türkiye’de güvenliğin lideri Kale Kilit, yurt dışı fuarlarına çıkarma yaptı!

Firma Haberleri

ANKAmall’da çılgın bisiklet turu

Ankara’da ilk defa ANKAmall’da düzenlenen Downmall etkinliği izleyicilere heyecan dolu dakikalar yaşattı.

Firma Haberleri 0 Yorum

Taksim Projesi İptal

İstanbul, Taksim’de yapılacak, Gezi Parkı’nı da kapsayan yayalaştırma projesinin iptalini sağlayan yerel mahkeme kararı Danıştay 6. Dairesi tarafından onandı.

Firma Haberleri 0 Yorum

Ispartakule Bizim Evler 6 Satılık Mağaza

Bizim Evler markalı altı projesiyle Ispartakule’nin en büyük yatırımcısı olarak öne çıkan İhlas Yapı, Bizim Evler 6 projesiyle hayata geirdiği 160 cadde mağazasını satışa sundu.

Firma Haberleri

Baydöner, Yenilenen Konseptiyle Diyarbakır’daki 2. Şubesini Açtı

Baydöner, Forum Diyarbakır AVM’de Açtığı Yeni Restoranı Baydöner İskender İle 91 Restorana Ulaştı. Marka, 5 Yıl İçinde 300 Restorana Ulaşmayı Hedefliyor.

Firma Haberleri 0 Yorum

Monestt Mimarlık projeleri

Tasarım ve mimari danışmanlık hizmetinde fark yaratan, fonksiyonel çalışmalarıyla öne çıkan Monestt Mimarlık, ses getiren projeleriyle çalışmalarına devam ediyor.

0 Yorum

Henüz Yorum Yok!

Siz bu yazıya ilk yorumu yapabilirsiniz!

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.