Gayrimenkul sektörü yeni hükümetten dönüşüm bekliyor

Gayrimenkul sektörü yeni hükümetten dönüşüm bekliyor

Yeni kurulacak hükümetten “kentsel dönüşümün hızlandırılması” talebinde bulunan inşaatçı ve müteahhitler, kentsel dönüşüm seferberliği çağrısı yaptı.

Sektör temsilcileri, 31 Mayıs 2012 tarihinde yürürlüğe giren Afet Riski Altındaki Alanların Dönüştürülmesi Hakkında Kanun” kapsamında yürütülen kentsel dönüşüm çalışmalarına ilişkin taleplerini anlattı. Ağaoğlu Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Ali Ağaoğlu, seçimlerin ardından Türkiye’nin ilk önceliğinin kentsel dönüşüm olması gerektiğini vurguladı. Ağaoğlu, “Türkiye’ de bugün yarın İstanbul depremi bekleniyor ve dünyadaki herkes bunun farkında. Yitirilen canları hatırlayıp ders alalım. Tedbirimizi alsak ne kaybederiz?” dedi.Bizim Gazete

Previous 3.İklimlendirme Konferansı 26 Kasım'da düzenlenecek
Sonraki Onur Öngün : Dünyaya gayrimenkul ihrac edeceğiz

Diğer Yazılar

Güncel Haberler 0 Yorum

EGO CEP’te projesi uluslararası birincilik ödülü aldı

Ankara Büyükşehir Belediyesi, günümüz teknolojik gelişmelerine orantılı olarak uygulamaya koyduğu yenilikçi projelerden biriyle daha uluslararası alanda ödüle layık görüldü.

Güncel Haberler 0 Yorum

Alacaatlı 44502 ada 5 parsel imar planı değişikliği

Ankara Çankaya İlçesi, Alacaatlı Mahallesi, 44502 ada 5 parsele ilişkin 1/5000 ölçekli nazım imar planı değişikliği 20 Haziran 2016 tarihinde askıya çıktı.

Güncel Haberler 0 Yorum

Ankara Büyükşehir Belediyesinden Eryaman’da dev ihale

Mülkiyeti Belediyemize ait Etimesgut İlçesi, Eryaman Mahallesi içerisinde bulunan ve imar planında Spor Alanı, Sporcu Konaklama Alanı, Konut Alanı ve Sosyal Kültürel Tesis kullanım alanlı 48506/1, 48506/2, 48507/1 ve 48507/2

Güncel Haberler 0 Yorum

Türkiye’nin en pahalı evi satıldı

Türkiye’nin en pahalı yalısı olarak bilinen Erbilginler Yalısı, 100 milyon Euro’ya Katarlı iş adamı Abdulhadi Mana A SH Al-Hajri’ye satıldı.

Güncel Haberler 0 Yorum

KDV iadesi alacağım diye zarar etmeyin!

Son günlerde basında yer alan kredi kullanarak konut sahibi olan vatandaşların ödedikleri KDV miktarlarını geri alabilecekleri yönündeki açıklamalar tüketicilerde büyük bir umut yarattı.

Güncel Haberler 0 Yorum

Ankara’da Projeler Gelişti Fiyatlar Arttı

Başkent’te marka projelerin sayısı günden güne artarken, yeni konutlarda sosyal alanlara daha fazla yer verilmesi maliyetleri artırıyor.

0 Yorum

Henüz Yorum Yok!

Siz bu yazıya ilk yorumu yapabilirsiniz!

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.