Gayrimenkul Liderleri haftaya Türkiye GRI’da

Global Real Estate Institute tarafından düzenlenen 6. Türkiye GRI zirvesi 13-14 Ocak’ta Ceylan Intercontinental otelde gercekleşecek.

Amacı gayrimenkul sektörünün üst düzey yöneticilerini biraraya getirip, sektör hakkında fikir alışverişi yapmalarına ve kişisel bir ortamda fırsatları değerlendirmelerine olanak sağlamak olan toplantıda sektördeki gelişmeler, trendler ve beklentiler masaya yatırılacak.

Aralarında Glenn Aaronson (Forum Turkey Fund), Haluk Sur (Cushman & Wakefield), Jason Lucas (Amstar Global Advisers), Mehmet Even (Zorlu Property Group) ve Peter Noack (Hochtief Projektentwicklung) gibi isimlerin bulunduğu Türk gayrimenkul sektörünün yerli ve yabancı  150’nin üzerinde üst düzey yöneticisi Türkiye GRI’da biraraya gelecek.

Temelinde sürdürülebilirliğin yattığı Türkiye’nin ilk biyomedikal parkını geliştiren Bio İstanbul’un ana sponsorluğunu yaptığı toplantıda gayrimenkule genel bakış, sürdürülebilirlik, AVM, konut yatırımları, otel geliştirme ve kurumsal yatırımcılar gibi 15’in üzerinde oturum konusu tartışılacak.
(Kaynak:hürriyetemlak.com)

Previous Muş'da Üniversite Otobüs Hattına Durak Yapıldı
Sonraki Avrupa Mahallesi

Diğer Yazılar

Etkinlikler 0 Yorum

paintistanbul Fuarı

Türkiye boyada eşik atladı, bölgenin üretim üssü olmayı başardı.

Etkinlikler

Dünya Kadastro Zirvesi bugün başlıyor

85 farklı ülkeden 3 bine yakın katılımcı, “Dünyamızın Kadastrosunu Yapalım” teması ile 20-24 Nisan 2015 tarihleri arasında istanbul Haliç Kongre Merkezinde bir araya geliyor.

Etkinlikler 0 Yorum

Kadir Has Ödülleri : Kent Çalışmaları ve Yeni Kentsel Oluşumlar

Bu yıl 13’üncüsü verilecek olan Kadir Has Ödülleri için başvuru süreci başladı. 2 Mart 2017 Perşembe gününe kadar sürecek olan başvuru ve aday gösterme süreci sonunda ödüller, “Kent Çalışmaları ve

Etkinlikler 0 Yorum

Modeko 2015 İzmir Mobilya Fuarı

  Mobilya Sektörünün genç ve dinamik vizyonu Türkiye’nin en kapsamlı sektörel organizasyonu MODEKO 2015 İzmir Mobilya Fuarında ortaya konulacak.

Etkinlikler 0 Yorum

İş Sağlığı ve Güvenliği Fuarı İSG Avrasya 2016

İFO Fuarcılık, 28-30 Nisan tarihlerinde İş Sağlığı ve Güvenliği Fuarı “İSG Avrasya 2016”yı düzenleyecek.

Etkinlikler 0 Yorum

Kentsel Planlama Mimarlık Tasarım Kongresi

Kentsel dönüşüm masaya yatırılacak. Wellborn Luxury Hotel, Kocaeli Üniversitesi Mimarlık ve Tasarım Fakültesi tarafından 8-11 Mayıs tarihlerinde organize edilen ‘1. Uluslararası Kentsel Planlama-Mimarlık-Tasarım Kongresi”ne ev sahipliği yapacak.

0 Yorum

Henüz Yorum Yok!

Siz bu yazıya ilk yorumu yapabilirsiniz!

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.