Gayrimenkul Liderleri haftaya Türkiye GRI’da

Global Real Estate Institute tarafından düzenlenen 6. Türkiye GRI zirvesi 13-14 Ocak’ta Ceylan Intercontinental otelde gercekleşecek.

Amacı gayrimenkul sektörünün üst düzey yöneticilerini biraraya getirip, sektör hakkında fikir alışverişi yapmalarına ve kişisel bir ortamda fırsatları değerlendirmelerine olanak sağlamak olan toplantıda sektördeki gelişmeler, trendler ve beklentiler masaya yatırılacak.

Aralarında Glenn Aaronson (Forum Turkey Fund), Haluk Sur (Cushman & Wakefield), Jason Lucas (Amstar Global Advisers), Mehmet Even (Zorlu Property Group) ve Peter Noack (Hochtief Projektentwicklung) gibi isimlerin bulunduğu Türk gayrimenkul sektörünün yerli ve yabancı  150’nin üzerinde üst düzey yöneticisi Türkiye GRI’da biraraya gelecek.

Temelinde sürdürülebilirliğin yattığı Türkiye’nin ilk biyomedikal parkını geliştiren Bio İstanbul’un ana sponsorluğunu yaptığı toplantıda gayrimenkule genel bakış, sürdürülebilirlik, AVM, konut yatırımları, otel geliştirme ve kurumsal yatırımcılar gibi 15’in üzerinde oturum konusu tartışılacak.
(Kaynak:hürriyetemlak.com)

Previous Muş'da Üniversite Otobüs Hattına Durak Yapıldı
Sonraki Avrupa Mahallesi

Diğer Yazılar

Etkinlikler

MBA in Real Estate”in güz dönemi kayıtları başladı

Gayrimenkul Alanında Sektöre Özel İlk İşletme Yüksek Lisans Programı “MBA in Real Estate”in Güz Dönemi Kayıtları Başladı

Etkinlikler 0 Yorum

3.Karadeniz Limanları ve Denizcilik Konferansı Gerçekleştirildi

3. Karadeniz Limanları ve Denizcilik Konferansı, Türkiye Gemi İnşa Sanayicileri Birliği’nin desteğiyle denizcilik ve liman sektörünün önde gelen yerli ve yabancı temsilcilerinin katılımıyla gerçekleşti.

Etkinlikler

Viaport Marina KYK CUP başlıyor

Türkiye’nin en yeni marinası Viaport Marina, deniz tutkunlarını ağırlamaya devam ediyor.

Etkinlikler

Avrupa Hazır Beton sektörü İstanbul’da buluşuyor

Avrupa Hazır Beton Birliği’nin (ERMCO) 2015 Kongresi İstanbul’da düzenlenecek. Toplantıya Türkiye Hazır Beton Birliği ev sahipliği yapacak.

Etkinlikler

İnşaat ve gayrimenkul sektörünün gözü “Sign of the City Awards 2015” de

Türk gayrimenkul sektörünü en iyiye teşvik etmek amacıyla düzenlenecek olan Sign of the City Awards 2015 (SotCA) gayrimenkul yarışmasının başvuruları başladı.

Etkinlikler 0 Yorum

2015 Ytong Mimari Fikir Yarışması başlıyor

Yenilikçi ürünleriyle modern yapılaşmaya yön veren Türk Ytong, birçok başarılı projeye imza attığı “Ytong Akademi” çatısı altında, “20 Yıl Sonra Ben Buradayken” konulu 2015 Ytong Mimari Fikir Yarışması’nı başlatıyor.

0 Yorum

Henüz Yorum Yok!

Siz bu yazıya ilk yorumu yapabilirsiniz!

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.