Foresta Balat’ta Yaşam Başlıyor

Foresta Balat’ta Yaşam Başlıyor

Housing Research verilerine göre 9 ayda Bursa’nın en çok beğenilenleri arasında yer alan konut projesi Foresta Balat, Aralık 2014’te sakinlerini ağırlamaya başlayacak.

33 bin metrekarelik inşaat sahasında; toplam 6 bloktan oluşan Foresta Balat, yüzde 70’i yeşile ayrılmış sosyal alanları, açık kapalı yüzme havuzları, seyir terasları, tema bahçeleri, SPA ve Türk Hamamlarıyla, sakinlerine cömert imkânlar sunuyor. 4+1 ve 7+2 kat planlarından oluşan dairelerin büyüklükleri 290 metrekare ile 580 metrekare arasında değişiyor.

Ulusal ve uluslararası ödüllü çok sayıda projede imzası olan Hasan Sözüneri tarafından tasarlanan Foresta Balat, Balat Ormanı’nın yanında kalan son arazide yükseliyor. Satışa çıktığı günden bu yana, lüks konut isteyenlerin öncelikli tercihi haline gelen Foresta Balat, Housing Research verilerine göre de Bursa’nın en çok yaşanmak istenen, yatırım yapılması düşünülen, en çok beğenilen lüks konut projeleri arasında ilk 3’e yerleşti.

YÜZDE 70’i TAMAM
Son derece titiz bir inşaat süreci geçirdiklerini vurgulayan Alpiş Group Yönetim Kurulu Üyesi Kerim Karaalp;“Projemizin yüzde 70’i tamamlandı ve ince işçilik süreçleri ağırlıklı olarak ilerliyor. Aralık 2014’te söz verdiğimiz gibi Foresta Balat’ta yaşam başlayacak. Örnek blok ve daireler tahminimizin de üstünde beğeni topluyor” dedi. Projenin lansmana çıktıkları günden bu yana yüzde 15 prim yaptığını belirten Karaalp, dairelerin dekorasyonunda lüks konutun ihtiyaç duyduğu tüm standartları oluşturduklarını, firma olarak yine marka bir projeye start vereceklerini söyledi.(Yeni Dönem)

Previous Alleben Göleti Kiralama Tahsisi İptal Edildi
Sonraki İş Güvenliği Her Sektörün Sorunu

Diğer Yazılar

Firma Haberleri 0 Yorum

Ahşap evler 20 günde kuruluyor

TUYAP Bursa Fuarcılık AŞ tarafından Bursa Ticaret ve Sanayi Odası (BTSO), İnşaat Müteahhitleri Sanayici ve İşadamları Derneği (İMSİAD), Bursa Emlak Müşavirleri Esnaf Odası ve bir çok kuruluşun desteğiyle düzenlenen Bursa

Firma Haberleri 0 Yorum

Emlak konut Köy projesi

EMLAK Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı’nın (GYO) iki yıl önce ihaleye çıkardığı İstanbul Zekeriyaköy’deki arazide yeni bir ‘Köy’ kuruluyor.

Firma Haberleri

THY icra komitesi atandı

Türk Hava Yolları A.O.Yönetim Kurulu tarafından KAP’a yapılan açıklama şöyle;

Firma Haberleri 0 Yorum

Rönesans Holding’in çevreci yarışmasına yoğun ilgi

Rönesans Holding’in “Sürdürülebilir Geleceği Tasarla” proje yarışmasına 3 ayda 78 üniversiteden 1065 genç başvurdu.Yarışma kapsamında 19 şehir, 27 üniversitede düzenlenen seminerlerde 2 bin 592 öğrenciyle buluşuldu

Firma Haberleri 0 Yorum

Eral Yıkım Haliç Ve Galata Yıkımlarına Talip

Erkanlı Grup ve Bemes Yapı ortaklığında kurulan Eral Yıkım, kentsel dönüşümün en önemli kalemlerinden biri olan yıkım sektörüne giriş yaptı.

Firma Haberleri 0 Yorum

Sinpaş GYO, sosyal medyada ‘En’lerin markası

Gayrimenkul sektöründe konsept projelerin lideri Sinpaş GYO, sosyal medyadaki başarılarıyla da adından söz ettiriyor.

0 Yorum

Henüz Yorum Yok!

Siz bu yazıya ilk yorumu yapabilirsiniz!

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.