Foresta Balat’ta Yaşam Başlıyor

Foresta Balat’ta Yaşam Başlıyor

Housing Research verilerine göre 9 ayda Bursa’nın en çok beğenilenleri arasında yer alan konut projesi Foresta Balat, Aralık 2014’te sakinlerini ağırlamaya başlayacak.

33 bin metrekarelik inşaat sahasında; toplam 6 bloktan oluşan Foresta Balat, yüzde 70’i yeşile ayrılmış sosyal alanları, açık kapalı yüzme havuzları, seyir terasları, tema bahçeleri, SPA ve Türk Hamamlarıyla, sakinlerine cömert imkânlar sunuyor. 4+1 ve 7+2 kat planlarından oluşan dairelerin büyüklükleri 290 metrekare ile 580 metrekare arasında değişiyor.

Ulusal ve uluslararası ödüllü çok sayıda projede imzası olan Hasan Sözüneri tarafından tasarlanan Foresta Balat, Balat Ormanı’nın yanında kalan son arazide yükseliyor. Satışa çıktığı günden bu yana, lüks konut isteyenlerin öncelikli tercihi haline gelen Foresta Balat, Housing Research verilerine göre de Bursa’nın en çok yaşanmak istenen, yatırım yapılması düşünülen, en çok beğenilen lüks konut projeleri arasında ilk 3’e yerleşti.

YÜZDE 70’i TAMAM
Son derece titiz bir inşaat süreci geçirdiklerini vurgulayan Alpiş Group Yönetim Kurulu Üyesi Kerim Karaalp;“Projemizin yüzde 70’i tamamlandı ve ince işçilik süreçleri ağırlıklı olarak ilerliyor. Aralık 2014’te söz verdiğimiz gibi Foresta Balat’ta yaşam başlayacak. Örnek blok ve daireler tahminimizin de üstünde beğeni topluyor” dedi. Projenin lansmana çıktıkları günden bu yana yüzde 15 prim yaptığını belirten Karaalp, dairelerin dekorasyonunda lüks konutun ihtiyaç duyduğu tüm standartları oluşturduklarını, firma olarak yine marka bir projeye start vereceklerini söyledi.(Yeni Dönem)

Previous Alleben Göleti Kiralama Tahsisi İptal Edildi
Sonraki İş Güvenliği Her Sektörün Sorunu

Diğer Yazılar

Firma Haberleri 0 Yorum

Doğaya uyumlu yapılar yarınlarımızı şekillendirecek

Bugün sürdürülebilir, yeşil, çevre dostu olarak adlandırılan doğayla uyumlu yapılar, arazi seçiminden başlayarak yaşam alanları oluşumuna kadar geçen süreç değerlendirildiğinde iyi tasarlanması gereken bir bütünün parçaları olarak tanımlanabilir.

Firma Haberleri 0 Yorum

OİB’den Taşınmaz Satışı

Türkiye Elektrik Dağıtım AŞ’ye (TEDAŞ) ait iken idarece tta Gayrimenkul AŞ’ye devrine karar verilen iki taşınmazın özelleştirme ihalesinde toplam 16 milyon 579 bin liralık teklif sunuldu.

Firma Haberleri 0 Yorum

KASiAD’da Önemli Buluşma

KASİAD tarafından düzenlenen 1. Satın Alma ve Tedarikçi Buluşması’na ilimizde bazı inşaat firmalarının sahibi ve satın alma sorumluları katıldı.

Firma Haberleri 0 Yorum

Bizim Evler 6 Metro Satışa Çıktı

Bizim Evler markalı altı projesiyle Ispartakule’nin en büyük yatırımcısı olarak öne çıkan İhlas Yapı Bizim Evler 6 projesinin “Metro” etabını satışa sundu.

Firma Haberleri 0 Yorum

TURYAP TOKİ’nin mülkiyetinde bulunan taşınmazları satışa çıkarıyor

Gayrimenkul pazarlama ve aracılık hizmetleriyle sektöre yön veren TURYAP, Başbakanlık Toplu Konut İdaresi (TOKİ)’nin mülkiyetinde bulunan 34 ildeki taşınmazları 7 Nisan’da açık artırma ile satışa çıkarıyor.

Firma Haberleri 0 Yorum

Göl Panorama Evleri Satışa Çıktı

Bahçeşehir’de 530 milyon lira yatırımla hayata geçecek Göl Panorama Evleri satışa çıktı.

0 Yorum

Henüz Yorum Yok!

Siz bu yazıya ilk yorumu yapabilirsiniz!

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.