Folkart Life Bornova tanıtım filmi

Bornova’nın yeni baştan yaratılmaya başlanan en eski mahallelerinden biri olan Kazım Dirik Mahallesi’nde inşaatına başlanan Folkart Life Bornova, İzmir’in en eski yerleşim yeri Yeşilova Höyüğü, Türkiye’nin köklü eğitim kurumları en büyük hastaneleri ve en büyük alış veriş merkezlerinin ortasında yer alıyor. “Ulaşılabilir lüks” sloganıyla yola çıkan Folkart Yapı, Folkart Life Bornova ile yatırımcılarının alışılmış Folkart kalitesine ve A+ yaşam tarzına uygun fiyatla ulaşabilmesini kendisine amaç edindi.

Çevreci proje
Toplam alanı 25 bin metrekare olan Folkart Life Bornova’nın en büyük özelliği doğaya olan saygısı. Proje alanının yüzde 72’lik bölümü yeşil olarak ayrılan Folkart Life Bornova, gün ışığını kontrollü olarak yansıtan mimarisiyle ön plana çıkıyor. Alanda bulunan ağaçların bir bölümü en son teknolojik yöntemlerle diğer Folkart Yapı projelerinde değerlendirilirken, mevcut projede yapıların yerleşimi ise taşınamayan ağaçlar göz önüne alınarak yapıldı. Yapılar dışında kalan 118 bin metrekarelik bölümünde yer alacak olan meyve ağaçları, palmiyeler, limon serviler ve fıstık çamları doğanın sunduğu tüm pozitif enerjiyi sakinlerine aktaracak.

Yapı özellikleri
Yapıların tamamının altında jetgrouting zemin iyileştirme ve bölgede ki yapılardan farklı olarak  kazıklı derin temel sisteminin yer aldığı projede toplamda yaklaşık 100.000 M2’lik inşaat alanı planlanmıştır. Zemin + 15 katlı yapılarda ortak kullanıma verilmiş geniş çatı teras bahçeleri ile değişik yükseklilerde ki yeşil alanlar ile projenin doğaya katkısı arttırılmıştır.

Her zevke uygun
Yatırım maliyeti 250 milyon TL olan ve Haziran 2017’de teslim edilmesi planlanan Folkart Life Bornova’da büyüklükleri 38- 219 metrekare arasında değişen, balkonlu ya da balkonsuz 830 daireden oluşuyor. Daire fiyatları büyüklüklerine göre ise 1+0  185.000 TL-240.000 TL, 1+1  251.000 TL-342.000 TL, 2+1  381.000 TL-547.000 TL, 3+1  523.000 TL-696.000 TL ve 4+1  760.000 TL-824.000 TL arasında değişiyor. Folkart Life Bornova, açık ve kapalı yüzme havuzları, spor salonları, SPA merkezi, kapalı otoparkı, rezidans hizmetleri, kütüphanesi, toplantı odaları ve 3 bin metrekarelik alış veriş merkezi ile sakinlerine hareketli ve prestijli yaşam olanağı sağlamayı taahhüt ediyor.

Her yere yakın
Lokasyonu ile de kentin her noktasına kolayca ulaşabilecek bir noktada bulunan Folkart Life Bornova sakinlerine İzmir-Çeşme, İzmir-Aydın otoyolları ile İzmir Çevreyolu’na 500 metre mesafesi ile şehir trafiğine girmeden İzmir’in en uzak ilçelerine kolayca ulaşma imkanı sağlıyor. Bahçeşehir Koleji’ne 20, İzmir’in büyük alış veriş merkezlerine 800 metre uzaklıkta bulunan Folkart Life Bornova’nın, İzmir Metrosu Sanayii Durağı, büyük hastaneler ve Yaşar Üniversitesi’ne uzaklığı ise sadece 1 km.

Previous Folkart Life Bornova basın toplantısı
Sonraki Ankara elektrik kesintisi 14 Mayıs 2015

Diğer Yazılar

Konut Projeleri Videoları 0 Yorum

Kumru Ankara Tanıtım Filmi

Kumru Ankara Tanıtım Filmi

Konut Projeleri Videoları 0 Yorum

Piyalepaşa İstanbul Tanıtım Filmi

İstanbul’un kalbi Beyoğlu’nda Polat’ın 60 yıllık deneyimi ve güvencesiyle hayata geçirilen “Piyalepaşa İstanbul” geçtiğimiz yıl gayrimenkul sektöründe fark yaratan ve büyük ilgi gören ödüllü reklam filminin ardından ikinci serisini örnek

Konut Projeleri Videoları

Murat Memlük Peyzaj Mimarlığı Hakkında Bilgi Verdi

Peyzaj Mimarları hangi alanlarda çalışır? Konut satışlarında Peyzajın önemi nedir?  Peyzaj Mimarlığı hakkında bilinmesi gereken tüm detayları Peyzaj Mimarı  Murat Memlük  TV6 Emlak Saati programında anlattı.

Konut Projeleri Videoları

Dört Mevsim Eryaman

Dört Mevsim Eryaman konutları Ankara Eryaman’da Tuna Türkoğlu ortak girişimi tarafından hayata geçiriliyor. Lansman fiyatlarıyla sunulan 4+1 daireler, 7 blok ve 360 konut olarak kurgulanıyor. Projede, 7 blokta toplam 360

Konut Projeleri Videoları 0 Yorum

Yaşam Projeleri TV6 Emlak Saati programının konuğu oldu

Yaşam Projeleri yatırımcı firma Globalnet İnternet Teknolojileri Genel Müdürü Ertan Barut TV6 Emlak Saati programının konuğu oldu.Yaşam Projeleri gayrimenkul haber portalı hakkında bilgiler veren Ertan Barut, Ankara’da  konut, ofis, Avm

Konut Projeleri Videoları 0 Yorum

Besa Grup Yönetim Kurulu Üyesi Efe Bezci, Besa Kule’yi Anlatıyor

Başkent Ankara’da kolay ulaşım sağlanan lokasyonu, özel mimarisi ve sunduğu ayrıcalıklı hizmetlerle iş dünyasının seçkin isimlerini bir araya getiren Besa Kule İş Merkezi’nde şu sıralar tatlı bir telaş var. Çukurambar’ın