Folkart Life Bornova tanıtım filmi

Bornova’nın yeni baştan yaratılmaya başlanan en eski mahallelerinden biri olan Kazım Dirik Mahallesi’nde inşaatına başlanan Folkart Life Bornova, İzmir’in en eski yerleşim yeri Yeşilova Höyüğü, Türkiye’nin köklü eğitim kurumları en büyük hastaneleri ve en büyük alış veriş merkezlerinin ortasında yer alıyor. “Ulaşılabilir lüks” sloganıyla yola çıkan Folkart Yapı, Folkart Life Bornova ile yatırımcılarının alışılmış Folkart kalitesine ve A+ yaşam tarzına uygun fiyatla ulaşabilmesini kendisine amaç edindi.

Çevreci proje
Toplam alanı 25 bin metrekare olan Folkart Life Bornova’nın en büyük özelliği doğaya olan saygısı. Proje alanının yüzde 72’lik bölümü yeşil olarak ayrılan Folkart Life Bornova, gün ışığını kontrollü olarak yansıtan mimarisiyle ön plana çıkıyor. Alanda bulunan ağaçların bir bölümü en son teknolojik yöntemlerle diğer Folkart Yapı projelerinde değerlendirilirken, mevcut projede yapıların yerleşimi ise taşınamayan ağaçlar göz önüne alınarak yapıldı. Yapılar dışında kalan 118 bin metrekarelik bölümünde yer alacak olan meyve ağaçları, palmiyeler, limon serviler ve fıstık çamları doğanın sunduğu tüm pozitif enerjiyi sakinlerine aktaracak.

Yapı özellikleri
Yapıların tamamının altında jetgrouting zemin iyileştirme ve bölgede ki yapılardan farklı olarak  kazıklı derin temel sisteminin yer aldığı projede toplamda yaklaşık 100.000 M2’lik inşaat alanı planlanmıştır. Zemin + 15 katlı yapılarda ortak kullanıma verilmiş geniş çatı teras bahçeleri ile değişik yükseklilerde ki yeşil alanlar ile projenin doğaya katkısı arttırılmıştır.

Her zevke uygun
Yatırım maliyeti 250 milyon TL olan ve Haziran 2017’de teslim edilmesi planlanan Folkart Life Bornova’da büyüklükleri 38- 219 metrekare arasında değişen, balkonlu ya da balkonsuz 830 daireden oluşuyor. Daire fiyatları büyüklüklerine göre ise 1+0  185.000 TL-240.000 TL, 1+1  251.000 TL-342.000 TL, 2+1  381.000 TL-547.000 TL, 3+1  523.000 TL-696.000 TL ve 4+1  760.000 TL-824.000 TL arasında değişiyor. Folkart Life Bornova, açık ve kapalı yüzme havuzları, spor salonları, SPA merkezi, kapalı otoparkı, rezidans hizmetleri, kütüphanesi, toplantı odaları ve 3 bin metrekarelik alış veriş merkezi ile sakinlerine hareketli ve prestijli yaşam olanağı sağlamayı taahhüt ediyor.

Her yere yakın
Lokasyonu ile de kentin her noktasına kolayca ulaşabilecek bir noktada bulunan Folkart Life Bornova sakinlerine İzmir-Çeşme, İzmir-Aydın otoyolları ile İzmir Çevreyolu’na 500 metre mesafesi ile şehir trafiğine girmeden İzmir’in en uzak ilçelerine kolayca ulaşma imkanı sağlıyor. Bahçeşehir Koleji’ne 20, İzmir’in büyük alış veriş merkezlerine 800 metre uzaklıkta bulunan Folkart Life Bornova’nın, İzmir Metrosu Sanayii Durağı, büyük hastaneler ve Yaşar Üniversitesi’ne uzaklığı ise sadece 1 km.

Previous Folkart Life Bornova basın toplantısı
Sonraki Ankara elektrik kesintisi 14 Mayıs 2015

Diğer Yazılar

Konut Projeleri Videoları 0 Yorum

Kuzu Effect Reklam Filmi

Kuzu Effect, Eymir Gölü’nün mavisiyle süslenmiş Ankara’nın en özel ormanı, ihtişam kavramına yeni standartlar kazandıran, elit markaları bir araya getiren açık çarsısı ve sınırlı sayıdaki rezidans/loft/studyo daireleri ile Oran’da seçkin

Konut Projeleri Videoları

Köksal Ünal Ankara Gayrimenkul Sektörünü Değerlendirdi

Ankara gayrimenkul sektörünün durumu? Ankara’da Konut alıcısı nelere dikkat ediyor? Gayrimenkul sektöründe 2014 ve 2015 yılını kıyaslarsak değişen durumlar var mı nelerdir? Yabancı yatırımcıların Ankara ve Türkiye’ye ilgisi nasıl? Ankara’da

Konut Projeleri Videoları 0 Yorum

Kumru Ankara Tanıtım Filmi

Kumru Ankara Tanıtım Filmi

Konut Projeleri Videoları 0 Yorum

Marina Ankara

Sinpaş Yapı’nın başkente yeni bir vizyon katacağı ve Ankaralıları marina yaşamı ile tanıştıracağı Marina Ankara ile bu hayal artık gerçek oluyor. Üstelik Sinpaş Yapı, şimdi lansmana özel 258 binTL’den başlayan

Konut Projeleri Videoları

ANİMDER Başkanı Ömer Baki Yazıcı Müteahhitlik Sektörü Hakkında Bilgiler Verdi

Müteahhitlik sektörünün sorunları nelerdir?  Müteahhitlerin sıkıntıları nelerdir? Tüketici Müteahhitlerden ne bekler? Konut alırken nelere dikkat edilmeli? Müteahhitlik Yasası neleri kapsıyor? Kimler Müteahhit olabilir? Müteahhitlik lisans programı nedir? Maketten konut alırken

Konut Projeleri Videoları 0 Yorum

Sinpaş GYO’nun Başyapıtı Queen Central Park Bomonti

Queen Central Park Bomonti’nin lansmanı için reklam yüzü seçilen ve kraliçeye tıpatıp benzerliğiyle fenomene dönüşen ünlü oyuncu Mary Reynolds’ın rol aldığı reklam filmi, projenin sunduğu özellikler kadar dikkat çekti.