Flipper Residence projesinde son 15 daire satışa çıktı

Flipper Residence projesinde son 15 daire satışa çıktı

Sektörün deneyimli iletişim ajanslarından Ajanda PR, müşterileri arasına Flipper Residence’ı kattı.

Sektörün önde giden ajanslarından Ajanda PR, Flipper Residence ile anlaştı. Türkiye’nin tatil cenneti Bodrum’un en hızlı gelişen bölgelerinden Yalıkavak Tilkicik Koyu’ndaki Flipper Residence’ın önümüzdeki süreçte tüm iletişim çalışmalarını Ajanda PR yönetecek.

Bodrum’un gözde koyu Yalıkavak’ta yer alan Flipper Residence projesinde son 15 daire satışa çıktı. Flipper Residence’da 85 metrekare büyüklüğe sahip bahçe veya teraslı 15 seçkin 2+1 daire bulunuyor. Bodrum’da yatırım yapmak isteyenler için de biçilmiş kaftan durumunda olan projede 1 sene sonra yüzde 30 prim garantisi veriliyor.

Kurumsal iletişim, lider iletişimi, medya ilişkileri, kriz iletişimi, kurumsal sosyal sorumluluk iletişimi, etkinlik yönetimi, dijital iletişim ve sponsorluk yönetimi alanlarında hizmet veren Ajanda PR’ın müşterileri arasında; Flipper Residence, Wyndham Grand İstanbul Kalamış Marina Hotel, Keller Williams Türkiye, Sueno Deluxe Belek Hotel, Grand Pasha Girne Hotel, Asos Ida Costa Hotel, World Tourism Forum, Extreme Audio, Alesta AVM, Bedir Usta Ocakbaşı & Döner, Dunlop, Artist Yapım, Mesut Yar ve Karadenizli İşadamları Derneği vb. gibi sektöründe öncü markalar yer alıyor.

Previous Efe Bezci Besa Grup projelerini anlattı
Sonraki İstanbul'da kiralar en çok Fatih ve Başakşehir'de arttı

Diğer Yazılar

Yazlık 0 Yorum

Areon Boğaziçi Evleri’nde inşaat başladı

Bodrum’da bugüne kadar 1.800 konuta imza atan Areon Yapı, bölgedeki 16. projesi olan Areon Boğaziçi Evleri için 23 Eylül Cuma günü gerçekleştirdiği temel atma töreniyle inşaata start verdi.

Yazlık 0 Yorum

Bodrum konut projeleri görücüye çıkıyor

Bodrum’un konut ve iş merkezi projeleri 4-8 Kasım 2015 tarihleri arasında ITF Fuarcılık AŞ tarafından düzenlenecek Emlak 2015-Konut, İşyeri Satınalma, Kiralama ve Finansman Fuarı’nda görücüye çıkıyor.

Yazlık 0 Yorum

Jardin Eden’de 2. Etap ön talepleri başladı

Pana Yapı, Çeşme’nin en büyük projesi olarak hayata geçirdiği ve bu yıl Sign of the City Awards’ta “En İyi Müstakil Konut” ödülünü alarak kalitesini bir kez daha kanıtlayan “Jardin Eden”de

Yazlık 0 Yorum

Studio Lego

Antalya’da Bir artı bin yaşam konsepti yükseliyor.

Yazlık

Bendis Villaları 95.000 TL peşinatla yaz fırsatı sunuyor

Balıkesir GÖMEÇ’e bağlı KARAAĞAÇ beldesinde deniz turizmiyle ünlü ARTUR/GÜVERTE KOYU’nda,KİKAN İNŞAAT ve ARAS İNŞAAT tarafından inşa edilmekte olan   BENDİS VİLLALARI; denize sıfır ve yola cepheli 21.500 m² arazi üzerinde

Yazlık 0 Yorum

Alkan Yapı 2 projeyi tamamlıyor

Alkan Yapı, iki yeni projesini daha tamamlıyor.

0 Yorum

Henüz Yorum Yok!

Siz bu yazıya ilk yorumu yapabilirsiniz!

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.