Ferko Signature’ın İlk 4 Ayda Yüzde 53’ü Satıldı

Ferko Signature’ın İlk 4 Ayda Yüzde 53’ü Satıldı

Gayrimenkul sektöründe geliştirdiği özellikli projeler ile öne çıkan Ferko İnşaat’ın Levent’te hayata geçirdiği yeni projesi Ferko Signature büyük ilgi görüyor.

Ferko Signature’ın lansmanının üzerinden dört ay gibi kısa bir süre geçmesine rağmen satılabilir alanların yüzde 53’ü sahiplerini buldu. Kısa bir sürede projeye yoğun ilgi olduğunu belirten Ferko İnşaat Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Gökçe Meriçten, “Haziran ayında lansmanını yaparak satışına başladığımız Ferko Signature projemizde oldukça büyük bir yol kat ettik. Levent’in göbeğinde, tüm bağlantı yollarına yakın olan projemiz yerli ve yabancı yatırımcılar tarafından büyük ilgi görüyor” dedi.

Yurtiçinde ve yurtdışında geliştirdiği özellikli projelerle inşaat ve gayrimenkul sektörüne yeni bir soluk getiren Ferko İnşaat, Levent’te hayata geçirdiği Ferko Signature projesiyle ofis hayatına imzasını atmaya hazırlanırken yatırımcılar tarafından da büyük ilgi görüyor. Ferko Signature’ın lansmanının üzerinden dört ay gibi kısa bir süre geçmesine rağmen satılabilir alanların yüzde 53’ü satıldı.

Gökçe Meriçten; “Yerli ve yabancı yatırımcıların ilgisi büyük”
Kısa sürede oluşan ilgiden oldukça memnun olduklarını belirten Ferko İnşaat Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Gökçe Meriçten, “Haziran ayında lansmanını yaparak satışına başladığımız Ferko Signature projemizde bugüne kadar satılabilir alanların yüzde 53’ü satıldı. Levent’in göbeğinde tüm bağlantı yollarına yakın olan projemiz yerli ve yabancı yatırımcılar tarafından büyük ilgi görüyor” dedi.

8.200 dolardan başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor
Tasarım ve mimarisinin yanı sıra teknolojik özellikleriyle de ofis hayatına yenilikler getirecek Ferko Signature’ın 30 aydan daha kısa bir sürede tamamlanması hedefleniyor. Ferko Signature projesi; 2 ofis bloğu ve bunları birbirine bağlayan kent bahçesinden oluşuyor. 40 bin metrekare brüt satılabilir alan üzerine kurulan ve 30 kattan oluşan Sign-1’deki ofislere satışla sunulurken, 10 bin metrekare brüt kiralanabilir alan üzerine kurulan ve 6 kattan meydana gelen Sign-2’deki ofisleri ise kiracıları bekliyor. Ferko Signature, metrekaresi 8 bin 200 dolar ile 12 bin dolar arasında değişen fiyatlarla satışa sunuluyor.

Ferko Signature; sosyal yaşamın kalbinde, şehrin gözde merkezlerinden Levent’te Büyükdere Caddesi’nin tam üstünde lüksün kapılarını aralamanın yanı sıra, merkezi konumuyla da ön plana çıkıyor. Ferko Signature, metroya 50 metre, Şişli – Mecidiyeköy’e 3 km, Boğaziçi Köprüsü’ne 4 km, Fatih Sultan Mehmet Köprüsü’ne 6 km, Maslak’a 6 km ve Taksim’e 7 km mesafede yer alıyor.

Previous Barış Aydın:"Başkent’te yeni konut ihtiyacının karşılanması en az 20 yıl sürer”
Sonraki Yao Wen: “Türkiye’nin ekonomik büyümesi göz kamaştırıyor”

Diğer Yazılar

Firma Haberleri

Koçtaş’tan yeni ticari katalog

Koçtaş yeni ticari katalogunu müşterilerinin beğenisine sundu.

Firma Haberleri 0 Yorum

Nef web sitesini yeniledi

Sektörün ilk kullanıcı deneyimli web sitesi Nef’ten nef.com.tr

Firma Haberleri

DuPont Corian ile bina cephelerinde yaratıcı çözümler

Yapı ve inşaat sektörüne bilim odaklı yenilikçi ürünler geliştiren ve dünyanın en çok tercih edilen yüzey kaplama markalarından biri olan DuPont™ Corian®, binaların dış cephelerine estetik getiriyor.

Firma Haberleri 0 Yorum

AKİŞ GYO ile SAF GYO birleşme görüşmelerine başladı

Akiş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı (Akiş GYO), şirketin stratejik planları ve gayrimenkul sektöründeki hedefleri doğrultusunda, SAF Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı (SAF GYO) ile birleşme görüşmelerine başladığını Kamuyu Aydınlatma Platformu’nda (KAP) açıkladı.

Firma Haberleri 0 Yorum

Arma Residence 60 ay sıfır faiz imkanı sunuyor

Okkalar İnşaat’ın geliştirdiği, İstanbul Kurtköy’ün en merkezi noktasında bulunan rezidans projesi Arma’da yaşam başladı.

Firma Haberleri

Shop&Miles milleri ile evinizi güzelleştirin

Türkiye’nin online mobilya mağazası Vivense.com, evini yenilemek isteyenler ve yeni evlenecek çiftler için Shop&Miles ile özel bir kampanya başlattı.

0 Yorum

Henüz Yorum Yok!

Siz bu yazıya ilk yorumu yapabilirsiniz!

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.