Ferko İnşaat’tan İstanbul’a yeni projeler

Ferko İnşaat’tan İstanbul’a yeni projeler

Ferko İnşaat Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Gökçe Meriçten, Cendere Yolu nda planlanan otel projesi için arazi alımlarının gerçekleştiğini belirtti.

İstanbul da 4-5 proje için azari ayarlama aşamasının tamamlandığını belirten Ferko İnşaat Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Gökçe Meriçten, projelerden birinin Cendere Yolu nda ofis, ticari alan ve otel şeklinde karma bir proje olduğunu, iki projeyi de Göktürk tarafında ticari ve konut projesi şeklinde planladıklarını ifade etti.

2014’te Ferko Signature ve Ilgaz Mountain Otel projelerine başlayan Ferko ek olarak  Ilgaz Mountain Otel projesinin inşaatına da başladıklarını söyledi. 2014 yılı hedeflerini gerçekleştirdikleri bir yıl olduğunu söyleyen Meriçten, Levent Büyükdere Caddesi ndeki Ferko Signature ofis projesinin beklentinin de üzerinde ilgiyle karşılanmasıyla mutlu olduklarının altını çizdi.(turizmguncel)

Previous AB Entegre Çevre Uyum Stratejisi Belgesi güncelleniyor
Sonraki Smart City Ümraniye fiyat bilgisi

Diğer Yazılar

İstanbul 0 Yorum

Başakşehir 3.İSTANBUL projesine yoğun talep

Başakşehir’in en büyük projesi 3. İSTANBUL, ön talep toplama döneminin ilk iki haftasında, konut sayısının 5 katına yakın talep topladı.

Anadolu Yakası 0 Yorum

Tulip Rose projesi

Tulip Rose konut projesi Çavuşoğlu İnşaat tarafından Andolu Yakası Maltepe’de hayata geçiyor.

İstanbul 0 Yorum

Propa Plus Residences’da kur avantajı fırsatı

Propa İnşaat, gayrimenkul sektöründeki 43 yıllık deneyimini son eseri Propa Plus Residences ile bir kez daha gözler önüne seriyor.

İstanbul

NND 100 Tower konut projesi

NND 100 Tower konut projesi Anadolu yakası Kartal’da Nanda Yapı tarafından inşa ediliyor.

İstanbul 0 Yorum

Seyir İstanbul Projesi büyük ilgi görüyor

Yakacık’ da yükselen 14 ve 12 katlı iki bloktan oluşan,  ulaşım ve manzara avantajıyla dikkatleri üzerine çekerken, merkezi yakın olduğu halde sakin ve huzurlu bir yerde yaşamak isteyenlerin yeni adresi

İstanbul 0 Yorum

Boğazın lüks projesi Juma Plus

Rüyaların gerçeğe dönüştüğü yaşam alanlarını yaratma hedefiyle hareket eden Juma, ‘Juma Plus’ projesiyle Tarabya’da, bugüne kadar alışılmışın ötesinde, keyifli, huzur dolu ve kaliteli yaşam alanları sunuyor.

0 Yorum

Henüz Yorum Yok!

Siz bu yazıya ilk yorumu yapabilirsiniz!

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.