Eynesil Esnafına Kredi Müjdesi

Eynesil Esnafına Kredi Müjdesi

Giresun Eynesil Esnaf ve Sanatkârlar Kredi Kefalet Kooperatifinin 2013 yılı Olağan Genel Kurulu Toplantısı yapıldı.

Kooperatif salonunda yapılan toplantının divan başkanlığına Trabzon Esnaf Kredi Kefalet Kooperatifleri 15. Bölge Birliği Başkanı Murat Gümrükçüoğlu getirildi. 2013 yılına ait gelir-gider bütçelerinin okunmasından sonra, 2014 yılına ait tahmini bütçede görüşülerek karara bağlandı. Denetim kurulu üyeliğine 2 yıl süre ile Hüseyin Cebeci ve Mehmet Küçükal seçilirken 4 yıl süre ile Hasan Kırlak ve Cahit Güdük de bölge birliği üst kuruluş temsilciliklerine seçildiler.

Görele Halk Bankası Müdürü Haşim Arslan Eynesil’deki esnaflara yeniden kredi verilmesi için Bölge Müdürlüğü nezdinde yapılan çalışmaların olumlu sonuç verdiğini ve önümüzdeki günlerde yeniden Eynesil Esnafına Kredi verileceğini belirtti. 2 yıldan bu yana ödenmeyen borçlardan dolayı kapalı olan kredilerin yeniden açılacak olması esnaflar arasında sevinçle karşılandı. Esnaf ve Sanatkârlar Kredi Kefalet Kooperatifi Başkanı Hasan Kırlak yaptığı konuşmada, “Başta Halk Bankası Müdürümüz Haşim Bey olmak üzere bu konuda bizlere destek olan tüm yetkililere sonsuz şükranlarımı sunarım.” dedi. Esnaf ve Sanatkârlar Kredi Kefalet Kooperatifi olağan genel kurul toplantısına Görele Esnaf Odası Başkanı Nurettin Emanet, Görele Esnaf Kredi Kooperatifi Başkanı Recep Firidin, Şalpazarı Esnaf Kredi Kooperatifi Başkanı Murat Yılmaz’ın yanı sıra çevre ilçelerden bazı esnaf temsilcileri ve Eynesilli Esnaflar katıldılar.(Karadeniz den Güne Bakış)

Previous Alaeddin Tepesi Açık Hava Müzesi Olacak
Sonraki Malatya'da Keresteciler Şehir Dışına Alınacaktır

Diğer Yazılar

Güncel Haberler 0 Yorum

Yeni binalara internet zorunluluğu geliyor

Yeni inşa edilen binalarda bina içi sabit internet altyapısının bulunmasına yönelik zorunluluk getirilecek.

Güncel Haberler 0 Yorum

İdris Güllüce: AVM’ler ÇED’den muaf değil

Çevre ve Şehircilik Bakanı İdris Güllüce, “Alışveriş merkezleri (AVM) ve hidroelektrik santrallerin (HES) Çevresel Etki Değerlendirmeden (ÇED) muaf olduğu iddiasının gerçeği yansıtmadığını” bildirdi.

Güncel Haberler 0 Yorum

Üsküdar’da 2B sorunu çözüldü

Üsküdar’da 28 yıldır adeta yılan hikayesine dönen 2B sorunu çözüme kavuştu.

Güncel Haberler 0 Yorum

Ankara’da 2016 kazı sezonu 1 Nisan’da açılıyor

Ankara Büyükşehir Belediyesi Altyapı Koordinasyon Merkezi (AYKOME) Genel Kurulu’nda, 2016 kazı sezonunun 1 Nisan’da açılıp 31 Ekim’de sona ermesi kararlaştırıldı.

Güncel Haberler 0 Yorum

Yeni Keçiören Bulvarı son aşamaya geldi

Büyükşehir Belediyesi, Keçiören trafiğini önemli ölçüde rahatlatacak yeni Keçiören Bulvarı (Yavuz Sultan Selim Bulvarı) yapımında son aşamaya geldi. Bulvar’ın 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nda trafiğe açılması hedefleniyor.

Güncel Haberler 0 Yorum

İstanbul’a Yapılacak 3. Havaalanı İçin Acele Kamulaştırma Kararı

İstanbul 3. Havaalanı Projesi kapsamında Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) tarafından acele kamulaştırma yapılacak.

0 Yorum

Henüz Yorum Yok!

Siz bu yazıya ilk yorumu yapabilirsiniz!

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.