Evimiz Kocaeli projesine yoğun ilgi

Evimiz Kocaeli projesine yoğun ilgi

Evimiz Kocaeli konut projesi Pekdemir inşaat tarafından Kocaeli’de hayata geçiriliyor.

Konut, resmi binalar, ticari binalar, gölet, dere ıslahı, köprü, restorasyon çalışmaları, iskele gibi birçok yapının inşasına imza atan Pekdemir inşaat, Kocaeli’nin Başiskele ilçesinde devam eden “Evimiz Kocaeli” projesinin konutlarını 1 Temmuz tarihinde itibaren teslim edecek. Pekdemir inşaat Genel Müdürü Mert Pekdemir, 122 bin 500 metrekarelik alan üzerine inşa edilen ve 150 milyon TL’lik yatırım değerine sahip projenin yoğun ilgi gördüğünü, ilk iki etabın ardından son etap dairelerinin satışının da öne çekildiğini söyledi.Dünya

Previous Destek Menkul Değerler toplum için yola çıktı
Sonraki Alanya'da plajlar sahipsiz mi kaldı?

Diğer Yazılar

Kocaeli 0 Yorum

Academic Life Kocaeli’nde modern yaşam sunuyor

Kocaeli’nde faaliyet gösteren Seydanlar inşaat’ın Academic Life Evleri, deprem gerçeğini unutmayan az katlı yapısı, şık ve butik tarzıyla dikkat çeken bir proje 

Kocaeli 0 Yorum

Kocaeli Tuana Evleri ikinci etap inşaatı başlıyor

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi’nin lüks konut projelerinden olan Tuana Evleri’nin ikinci etabı olan 741 konutun inşaatı önümüzdeki günlerde başlayacak.

Kocaeli 0 Yorum

UMF Yapı Akıllı Ev projesini tanıttı

UMF Yapı Yönetim Kurulu üyeleri, Kartepe Kayak Merkezi’nde başlattıkları ‘Akıllı Ev’ projesinin tanıtımını yaptı.

Anadolu Yakası 1 Yorum

Eminevim’in yeni projelerine yoğun ilgi

Bugüne kadar yaptığı ev ve otomobil teslimatları ile 95 bin kişiye ulaşan ve sektöre can veren Eminevim yeni projelerini emlak fuarında görücüye çıkardı.

Kocaeli 0 Yorum

Derince Safir Konakları projesi tanıtıldı

Derince Yenikent Mahallesi’nde 508 konut yapacak olan Yelkent Firması, dün Safir Konakları adını verdiği projeyi Grand Körfez Otel’de tanıttı. 

Kocaeli

Naturalm Çiftlik Evlerinde fiyatlar 300 bin TL’den başlıyor

Çalışmaları devam eden İzmit Körfezi geçiş köprüsü bölgedeki gayrimenkul fiyatlarını hızla artırırken, Körfez hattı da Türk ve yabancı yatırımcının yeni gözdesi haline gelmeye başladı.